Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
sobota, 22 lipca 2017

Szukam co tam kiedyś słuchałem i co było słychać kiedyś sobie czytam.

Ja pierdole 24 sierpień 2010 roku jest ciekawy.Ale ja byłem głupi haha .Ale było fajnie i tak tam być.

http://chris29.blox.pl/2010/08/Troche-wszomnien-z-Gdanska-taki-maly-skic.html 

Hmm Chociaż życie nieraz jak różaniec monotonne smutne i nieraz radosne .W kółko się powtarzające to są takie chwile jak tamta .

Gdańsk moje nieraz miejsce.

23:16, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Dziś taki kawałek ja mam nadzieję że ok na odpoczynek na jak cały czas prawie na ciśnieniu .A że dziś kto może i odpoczywa i być może piwko wino lub wódka się leje . Więc kawałek w sam raz na goskie żale i bôle .Bo nieraz kaźdy ma gorzkie żale i bôle.

I tak sobie nudzę dziś i po pracy i  przed pracą

Ja wam mówię: jest dobrze, Jest dobrze, jest dobrze, Ale nie najgorzej jest."

 

21:40, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 21 lipca 2017
Piszę do sobie sam to siebie w jeziorze łez i smutków w depresji i domu smutków słuchając tej muzyki dziś i daje taki zapis samotnie... Tylko kurwa czemu tak mam czemu tak jest.
Nic się nie ma co martwić a jednak człowiek się martwi jak śmieć dosięga największych I tak się dzieje poza tym tego co się dzieje i wiele więcej
Tak więc dziś życiowo .Bo to się dzieje w Polsce w tych mediach to wręcz książkowa historia .A tutaj naprawdę żyją ludzie inaczej . W tle Senat leci i pada deszcz . Może to będzie przełom i będzie to wszystko w historii tego kraju . Pomimo że to co napisałem na koniec wpisu się dzieje właśnie się dzieje.
czwartek, 20 lipca 2017

Dzieje się ze nie chce wiedzieć dziś .Czy to prawda czy nie.

A i tak człowieka bierze na te tematy .

Ale kogo interesuje zwykły człowiek tu chodzi o WŁADZĘ o nic więcej.Lewa strona też miała w dupie zwykłego człowieka a prawa pod przykrywką 500+ i potem 13 zrobiła z ludźmi i robi co chce.

Zresztą elektorat Radia Maryja zadziałał .

Każdy tam nieraz siebie Warty.Gra powazna walka dla bogatych.

I walka propagandowa między stacjami pewnymi w mediach jak radio telewizja prasa.

Zresztą ile już było przewrodów w świecie.Aby nie było wojny domowej a może już jest więc aby i żeby nie polała

Się Krew..

Ja dziś zresztą i nie tylko ja miałem masę roboty.Zresztą ile dziś zwykłych ludzi miało swoje życie swoje miejsce i swoją pracę.

No licząc prawie 11 godzin na nogach as pod się łał nie będę pisał skąd .

Zresztą snów czas przeleciał przez palce.Razem z siedzeniem w porcie gdzie wiało miło i gdzie lubię bywać ..Wraz z mijającym zachodem słońca i pięknymi dziś zwykłymi kobietami.

Mijając miejsca czas minionego tygodnia roku nie jednego w tym że miejscu .Gdzie w porcie przypłynęły jachty że Swecji Niemiec Duże i małe .Ale jak to ma znaczenie jakie to wszystko ma znaczenie Gdyż czas przeleciał...

23:05, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
Tak dziś daleko blisko
środa, 19 lipca 2017
Dziś o świecie moim i nie tylko.
poniedziałek, 17 lipca 2017
Może na koniec bo w sumie nieraz... Ach skoda pisać co tu się dzieje... Więc muzycznie po prostu klasycznie ale jak na te czasy . Kto chce słuchać niech słucha. Bo w sumie blox coraz gorszy widzę .Zresztą ktoś mi napiszę jak nie chcesz do nie pisz bo są tacy ludzie.Ale nie oto chodzi. Ale na dziś może nie tylko na dziś koniec gdzie świat taki jest smutny nieraz. Zwykłe szare dni szare noce nieraz te samie rewiry i te same sprawy nieraz. As w końcu nie wiadomo po co i na co to wszystko to pisanie i te inne sprawy.
Na koniec jaka to prawda . Tak pięknie muzycznie sam spadając i słuchając sam ze sobą Rozumiejąc już starszych ludzi co są sami . --Rodząc się nieraz zostajemy sami jak rodzimy się sami nieraz potem wszystko wygląda inaczej widząc ten świat mając kogoś lub bywając sami . Piękności i brutalności pięknego a raczej nieraz mniej pięknego dnia i a i życia udając szczęście .
Taka nowinka w sumie bo widziałem przez okno u mnie na peryferiach A zresztą nie oglądam ich nieraz w sumie jo bywało ze jo . Więc wiem o co chodzi w tej jeździe i nie wiem . Seks kłamstwa alkohol zdrady kłótnie i nie tylko. I jak napisałem na FB. Słuchając klasyki tylko teraz słuchając klasyki jak ona pasuje to wszystkiego co ze mną i z tym światem jest.
Dziś inny dzień który mija w moim nie do końca ale w moim miejscu. Czytam piszę robię sprawy bankowe tak to dziś wygląda wiedząc ze jutro kolejny dzień w pracy as chce się napisać memento mori . Życie nad morzem ciężkie też jest i bywa takie .Dziś zresztą pogoda nie taka jak się chce ale przecież nad morzem prawie zawsze wieje raz mniej raz więcej bo to nie zatoka pucka tu nadaje rytm tylko czyste (no mniej )morze .W tle muzyka co jest historią co była w moim życiu. Chociaż nie ma tego człowieka już tu ze mną a jestem ja .Czytam takie ostatnio książki ze właśnie takie refleksje w trakcie dojrzewania przychodzą . Gdzie tak się a nie inaczej dzieje w świecie pełnym pułapek nierówności nierozumienia .Gdzie jest w sumie walka .Tylko o co ludzie walczą o co jest walka czy nie o władzę jak właśnie w starożytnym Rzymie czy nie oto jest właśnie walka o władzę .Gdzie w sumie tylko tutaj jest w bloxie głos VOX POPULI .Gdzie sam udzielam głosu jak członek ludu .
czwartek, 13 lipca 2017
Tak to wygląda chociaż naprawdę nikogo to interesuje być w świecie a raczej bywając . No bo przecież .. No bo przecież znów to mam...
Tak więc dziś Biblijne naprawdę biblijne . Chociaż to smutnie wierząc w Jezusa nie wierzę już w kościół . Dziś na temat biblii można wiele napisać zresztą i tych spraw w tej biblii zapisanych
wtorek, 11 lipca 2017
TO SMUTNE I CIEKAWE .
Tak to jest... Moze ja chory a może cały świat już zawalony i wali się dalej.Świat ludzi Ale niech będzie chwilowo muzycznie i życiowo . Chociaż do w sumie gówno kogo interesuje naprawdę pewno.
I jeszcze raz rapowo życiowo ciekawie
I tak mi się nie chce wiele pisać wolę iść czytać Mam dwie twarze i jedną która płace Życie życie ...
piątek, 07 lipca 2017
Po prostu dziś muzycznie z tekstem . Bo mam chwilę muzyczną
Może dziś na tyle i tyle o życiu i nie tylko O prawdziwej światowej egzystencji . Chociaż nieraz milczę i wyję i nieraz mi się nie chce pisać mówię dość sobie kogo to interesuje po co to robić i tak nieraz życie jest inne.Ale wracam do narkotyku mojego . Znów coś składając idąc samemu ulicą składając w głowie świat który kiedyś mi się rozwalił mijając różnie miejsca i rzeczy nieraz tak samemu .Po prostu nieraz mijając w tej nieraz nie doskonałej podróży zwanej życiem .W tej nie doskonałej egzystencji .
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi