Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
poniedziałek, 07 maja 2018

Jest nowy film Sobibór 

Jak to mi się kojarzy z książką Smakowanie Raju.

Ile trzeba  mieć siły aby to całe piekło przeżyć i czy nie będziesz miał śladu !?

I Teraz też sa tacy gdzies bardzo źli ludzie.

22:51, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
Wczoraj
I znów w cyrku swoim gdzie przydał by mi się dubler …
Dawno nie było tytułu więc niech dziś będzie w tym pięknym piekle życia kiedy słonce tak niby wspaniale świecie i wszystko niby powinno być tak super tak pięknie . Ale kto wie ten wie Można stworzyć piękny świat jak i można kłamać ze taki jest I znów aleją gwiazd jeszcze trochę w zielone grając w nie takiej rzeczywistości grać .Ale w swojej pięknej czasoprzestrzeni mając wizje tego świata ..
piątek, 04 maja 2018

 

Miało być inaczej ale te stare piosenki a ze widzę coś w piosenkach innych historiach to daje piosenki a tak jeszcze widzę sam na sam ze sprawami jak nie tylko ja.Ale kto dziś kogo uczy zyć mnie na pewno nie szkoła ..

A tak epopeja jak w Wichrach losu u Poldark .Jak to mi dziś zrobiło .

Tylko ze samemu trzeba się wyrwać więc może coś napisze.

Znowu poważne sprawy zawaliłem ale może będzie dobrze a nie może nie .Tak nie chcę wracać w te klimaty a w sumie sam znając trochę innego świata .Tam nie raj oj nie raj i tylko nie ma mnie kot mną nieraz zaopiekować .AS sobie przypomnę moje małe skrawki życia .Gdzie znowu muszę się uczyć latać i te wkurwienie .

Tak te pieniądze i życie mi chociaż pracuję i wiem coś i tak sam na sam z tymi sprawami .

A tu dzieci rosną mojego brata i kasa pieniądz znowu pieniądz i tematy o pieniądzach kuzwa nie lubię ich .

A chce lepiej i zmienić pracę i tak siedzę tam gdzie jestem tak jak stałem tak stoję jak na okręcie na swoim stanowisku .Taki naród (Lecz nie każdy) ze jeszcze oplotkują i sam z tymi sprawami a tu się interesują czy ktoś ma czy nie ma a raczej nie tylko plotują nieraz .

Więc kończę bo koniec końcu zostaję sam nawet z tym pisaniem tutaj .
13:43, krzysztof213
Link Komentarze (1) »

#metooo .Znowu tam się dzieje w Hollywood sam sex i to jaki molestowane  nowe smacki z Billem Cosby i zresztą nie tylko  w sumie kto się tym interesuje .W sumie cpanie chlanie i sex .Jaki tam świat jest zepsuty jak wychodzą takie rzeczy wliczając inne rzeczy .

Ameryka nie taka piękna wychodzi na to a i w Sumie w Polsce chcą nam zrobić Amerykę że tak tam nie spełnia się wszystkim Amerykański sen .I tu nie każdy zasądzi drzewo zbuduje dom i będzie miał szczęśliwy dom o dzieci .Tak to wszystko wygląda .

W tym że jak w tytule książki Mężczyźni bez kobiet i tak bywa że kobiety bez mężczyźn .Coraz gorzej o tą bliskość widzac ten sam sex nieraz by chcieli Ludzie Wliczając mężatki nie dopieszczone mężowie co idą w na boki .Inn I układy .Ludzie szaleją na ten temat a tu człowiek nieraz zostaje sam .

Dobrze że wczoraj te rozmowy były i ciężkie tematy też  przy meczu . Jeszcze ludzie dodam mają te zachowania każdy z nas nieraz jak z tamtych lat takie wrecz zachowania stadne .Wrex W są ludzie którzy lubią walczyć i nie nieraz nie na żarty .

Ale co ja wiem każdy nieraz chce być lepszy niż jest naprawdę . Nieraz znów jest naprawdę dumą i uprzedznie . Więc wiem gdzie jeszcze można poznać .Czy raz na milion lat zdarza się poznać wielką miłość .A tak idąc samemu prze ten złudny świat samemu nieraz sobie radząc lub nie radząc jak to bywa w przysłowiach polskich .Czy naprawdę już dziś trzeba mieć wile dobre auto gruby i duży ale pofrtel .

Więc sprawa miłośći to nie taka łatwa sprawa  choć tyle jej mowa w piosenkach i filmach nie tych z kategorii X .Tak mijając i zachacajac o kolejną stację i nieraz kolejną stację drogi krzyżowej .

 

08:30, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Majówka .

Starej klasy juz nie ma  .I tylko pytanie gdzie jest ten gdzue tamten .

Ktoś schódł ktos się roztyl .

Ja nie to końca sam i nie taki  sowinsta cham gdzie  kasa wszędzie podobnie jak tak tam nieraz nie inaczej . Więc  może temu nigdy już sie nie ożenię i może być że nawet żadna mnie nie będzie chciała .

Więc majówka ktoś tu mial ja a ktoś ciężko zapierdał .

Dobrze że są ludzie jeszcze tu w tym kraju nie raju  .Wiec  spędzony czas gwaranie przy meczu .

Że tam tam wielka kasa wielkie pieniądze jak chodzi o zachodnie kluby i tylko bary knajpy zarabiiaz na meczach czy ligowych czy innych.

Więc następna majówka Gdzie nie każdy wie nie miałem już być .I tak to za mną chodzi widząc powtarzający się wątek i zamknięty krąg osób .

Tak naprawdę czas leci i czas połączenia dobiega końca . Mijając w tym świecie ...

02:04, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 maja 2018

XXI wiek możesz pracować lub nie i czy praca czyni wolnym wolnymi czy to tylko schematy i pieniądze tak naprawdę zmienią ludzi widząc jak to jest w sklepie na przykład w Biedronce jeszcze nie polskiej . Gdzie nieraz niestety nikt lub wiele ludzi nie chodzi tak sobie . Ktoś dziś ma a ktoś ciężko zapierdala .

Sprawa ekonomiczna bardziej skąplikowa niż ktoś niż ja myślę .Ale znowu jak w starych książkach .Jak w tytule pieniądz i dumą i uprzedznie wliczając nędznicy .Że nie kazdk chce być nędznikiem ale swiat  i ludzie wliczając ekonomię sytuację  tworza taką sprawę .

Więc pisząc o wolność i święcie pracy i wolnym weekendzie to już dla mnie absurd.

Zresztą widzę że w absurt się wpierdoliłem kiedy tu tyle ludzi pracuje pewno po nie zawodówce w Biedronce czy w Lidlu .

Więc czy jest wolność kiedy ktoś znow pracuje na zmywaku co dzień powszedni ma nieraz to samo .

Oj nędzne zycie gdzie nie wszędzie są tutaj związki zawodowe.

....

Ale tak  widzę żyje sam nieraz dla siebie mijając stację drogi krzyżowej tylko nieraz pragniemy nie być samotni a i tak chcąc nie chcąc jesteśmy w szarości dnia i nocy .

Wiec nawet w pracy zostaję sam przy swoim stanowisku . Gdzie przychodzą ludzie i odchodzą . Chciałbym lepiej ale widzę że tak się nie da . Kiedyś podziękuję tam lub samo sie stanie .

Ale tak dzis słucham ksiązki nawet teraz Millennium .I Słuchałem wczoraj Ojca Chestego dobre słuchowisko z Gajosem można znaleźć .

Zresztą jakoś nie tak super się pisze na tym smartfonie więc dużo pisać nie mam zamiaru .Bo na komputerze lepiej się już piszę .

Ale jakoś Millennium ok dobry temat .Ile już w tle pieniądze i rozmowy z młodziezą o pieniądzach .To jak mówiłem wtedy można przegadac cala noc i nic nie widzac piękna dnia w tym piekle ekonomicznym .

Jak to dziś było w spojrzeniu Buddyzmu nie liczy się człowiek dusza serce i praktyka tylko pieniądze się liczą które dominują i zdominowały cały świat .Dodam w W tym świecie iluzji  żyjąc .

20:15, krzysztof213
Link Komentarze (1) »

Już wiem ,a wy wiecie na czym polega demokracja ops sorry dziki kapitalizm .

ZE KAŻDY SOBIE SAM ..

03:22, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 maja 2018

Może bym dużo napisał  ale nie chce mi się widząc to piękno przyrody w tym pięknym kraju w tym nędznym świecie i złudnych nadzieji na czekanie wyłączam się bo to wszystko nie ma sensu w tym nędznym świecie nieraz Gdzie choć tyle piękna tyle zła Gdzie nieraz trudno o miłość i sam nie wiem czy jestem czy nie widząc siebie jak w 100 różnych odbiciach tak naprawdę sam ze sobą mi najbliżej przeżywając z sobą tyle lat poznając również rózmych ludzi w tle dobrych i mniej .I o Boze jak to wygląda naprawdę bardzo smutnie w tym nie materialnym nie raju że już idę sobie spac w cieniu tego wszystkiego .

Polecam na sen 

https://youtu.be/q6HbU9Mpcmw

Gdzie teraz tak drzewa kwitną jak w Japonii w tym piekle życia tak pięknie jest choć na chwilę .

23:22, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Chciałem coś napiszę jak człowiek patrzy na człowieka .Ale już mi się nie chce .

Chciałem napisać jak to jest naprawdę w związkach partnerskich małżeńskich ale mi chce.

Chciałem napisać co pieniądze z nami zrobiły i praca nieraz ale też po co .

Ta kultura cała to też biznes o teraźniejszość wejść w siebie widząc jak to wygląda .Jak jeden zwykły człowiek jest bardziej ważny niż ci zapatrzeni w siebie  z kasą  . Kiedy moze mimo chłodu w sercu i pozybycie się młodych atrybutów żyje .Zimą była ciężka ale już kolejna zimą .Ale ten człowiek zwykły obywatel X jak ja podzaedp bliżej i pomocną dłoń wyciągnął kiedy było tyle co mnie nie widzieli jak tonę ...

Co tu kurwa mać pisac..

23:04, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 kwietnia 2018

Mijamy się na tych drogach życia nieraz ty samotna jak ja samotny nieraz nie widząc siebie.

Mijamy się pragnąc marząc i śniąc wśród tłumu ludzi tak naprawdę nie widzialni tak sami wśród gwiazd .

Żyje gdzie kobiety nie są spragnione miłośći cielesnej tak chodząc nieraz samotnie .Czy jestem tylko numerem .

Ale co tam dziś kogo to interesuje .Mozes  być jak możesz nie być w martwym punkcie zostając jak w marnej egzystencji bycia gdzie jak w książce kolejny dzień powszedni mija i następna strona jak w książce się przewraca ,jak w kalwnkalen następna kartka się urywa .Gdzie  nieraz ukrywki wspomnień krążą po cichu gdzieś tam w głowie . Nieraz usłuchając jak kwiaty dojrzewając rodząc się do życia kwitnąć lub więdnąć .W świecie gdzie tak naprawdę trudno o miłość w zmozonych dniach nieraz pełnych trutu życia jadąc na wzmożonych obrotach.

Pisząc tutaj a tak naprawdę żyjąc sam w zapomnieniu gdzie wódka nie pomaga . Gdzie choć ktos jest to i tak naprawdę idziesz sam gdzie zostają nieliczni i nie liczni telefonują .

Gdzie Jezus Chrystus na tej drodze krzyżowej jest naprawdę pocieszeniem wsród grzechów swoich i świata 

19:34, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 kwietnia 2018

Kto odgadnie jaka w człowieku jest pod uśmiechem nieraz i mówieniem ze jest dobrze STUDNIA BÓLU.

 

Czas Poleciał znowu .Czytając dziś słuchając radia pijąc pracując marząc pragnąc i śniąc .

Więc robię różne rzeczy w tym czasie słuchając muzyki .Gdzieś na rozpaczy dnie podróżując jak mały książę po świecie nieraz tylko po mikro świecie kuchni biznesu seksu alkoholu i samotności

Tak daleko od tamtych czasów kiedy bywałem w Częstochowie zatopiony w miłości cielesnej w tamtych historiach tez nieraz nie wesołych z tamtą kobietą co nie daje znaku życia .Odwiedzając moją koleżankę z cukierni co bym chciał ale nic z tego nie będzie .Gdzieś w tle tyle osoób pogubionych gdzieś są .

Gdzieś może jest ta prawdziwa miłość .A może już tylko w piosenkach i nigdy się już nie spotkamy .

PS Lubię bardzo tą panią


Dziś tam samotnie zaznaję nieba i piekła mając kobietę koleżankę co już nigdy nie będzie się kochać i raczej to wszystko dramat w tym wszystkim gdzie znowu czas poleciał

Sam znowu idąc przez miasto widząc cały świat i mając następny dzień życia .

Nie tak ciekawie ani nie tak nie ciekawie w sumie .Gdzie wiosna w całym dramacie życia jest piękna wraz z ptakami co śpiewają z rana i pięknym błękitem od zatoki puckiej czy od morza .

Nawet w kinie mi się nudziło ostatnio znowu tam bywając w Gdyni w kinie .poczując piękno i nie tylko piękno bo niektóre kwiaty z drzew są naprawdę na chwilę i opadają jak wiosna co jest na chwilę .

Ale znowu sam dziś idąc przez miasto widząc te wszystkie dzieje i czasy .Kiedy tutaj było więcej rybaków i raczej wiejskie klimaty były a nie jakieś tam pensjonaty i resorty and spa .I statki rybackie były z drzewa .A chaty rybackie nie piętrowe i raczej małe domy .Kiedy tutaj było tej całej tak naprawdę wielkiej turystyki .W której chcą nie chcą siedzę wiedząc ze plaża kosztuje dziś.

Choć lubię plaże jak i góry ,ale tam nie zawsze jestem więc jest plaża nieraz tak samotna ze książką i nie tylko.

I znowu tylko cyrk i dramat ludzki się kręci.

Ja pierdolę kuzwa mać telewizor przesadza w miejscu gdzie zaczynałem pisać to wszystko czyli tego bloga dla siebie i może nie tylko dla siebie w październiku 2009 roku kiedy nie ma już tych laptopów i są już takie komórki ze można na nich śmiało pisać tak zwane smartfony i tylko widzę tą młodość jaka była .Oj ta kobieta mi młoda utkwiła w głowie o czarnych włosach .Nie jestem jeszcze gayem.

Ale wrócę to wczoraj gdzie jakieś pani z zagranicy  przeszkadzał   telewizor a może już ten polski Język i program o Japonii i hotelach tam gdzie w tle czytałem książkę i piłem piwko gdzie była moja pani co mi się podoba o pięknych oczach i nie tylko pięknych dużych oczach .

Poszedłem i nie dość ze chciała ściszyć go co zrobiłem poszedłem i tak go wyłączyła jak poszedłem

Dziś już nie mogłem urobić choć i tak znowu cyrk .Choć lubię tą panią siedząc z kobietą w pokoju co ma poważną chorobę i córki dwie i syna .Oj kurwa starość aby nie starość widząc tam gdzie byłem starość i widząc moje babcie już stare i ten cały dramat ludzi .

W pracy też nie wiadomo co będzie taki klimat ze hoho może w końcu ktoś kupi ten resort co tam się pod gwiazdę morza budują robiąc nowe drogi ze ulica Abrahama i Władysława IV ta sama od lat prawie .Gdzie teraz wychodzę z tego świata i wolę być tutaj niż tam gdzie ludzie są po drugiej stronie tego wszystkiego i nie każdy ma S klasy czy inne auta .Więc tak romantycznie i aromatycznie nie zawsze jest i nie było i nie jest tak zawsze .

Nie zawsze było tak romantycznie po drugiej stronie jak dziś kiedy na parze zrobiłem w ziołach rybę i sos porowo z serem naciowym na śmietanie i winie z ziemniakami .

Tylko znowu wciąż bardziej obcy w tym kraju gdzie kto ma więcej kto więcej zarabia gdzie nikt z nikim nie rozmawia nieraz w lidlu czy Biedronce .Jeszcze nie w Polskich sklepach .

I ja gdzieś daleko jak wiele ludzi Czytając starając się jakoś żyć w kraju ba w mieście gdzie rodzina zapomina o drugim człowieku wliczając gdzie nawet i znajomi co mieli być .Gdzie zostają nie liczni wśród nie licznych. Więc nie wiem gdzie jest granica bólu jak następna osoba popełnia samobójstwo jak chodzi teraz o Avici .Miał 28 lat .Kiedy widziałem młode ładne kobiety co chciały to zrobić .Kiedy następna osoba z biznesu muzycznego to zrobiła bo to jest historia kiedy sam miałem do zrobić i jeszcze żyję pisząc i mówiąc dziś kolejny dzień życia w tle stara komuna i nie życie jak z bajki .Bo są ludzie co mają więcej i to robią .

Ja zatopiony na samotnych ścieżkach jak to zdjęcie jak cień

Bowiem

I zostanie ja i mój cień w samotnej drodze na samotnej plaży

Gdzie mogę tylko nieraz wspominać ludzi którzy są a jakby ich nie było. Gdzie wspominać ludzi co ich naprawdę już nie ma
 Pewno i tak jestem daleko jak ktoś tam jest daleko. Ile tu w tej bibliotecznej stronie pisać swoją książkę życia może dla wielu i tak nic nie znacząc w tym wszechświecie i tylko marząc i śniąc znowu sięgając po co po to wszystko .

As czasu mało aby to wszystko opisać mijając ter miejsca gdzie byłem kiedyś a i znowu iść jutro to tego samego as mnie to nuży .Choć tyle ludzi widzę tutaj zatopionych w książkach szukając światełka w tunelu a może już wyjścia z szarej egzystencji tak nieraz samych jak ludzie szukający czegoś w smarfonach tak nieraz samych .

Więc niech Poleci jeszcze klasyka
15:20, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 kwietnia 2018

Znowu pisałem ogłoszenia .I tak płynę przez samotne miasto choć tyle ludzi w około godziny nieraz tak samotnie płyną między podróżami gdzie nieraz głucha cisza wręcz niezręcza ta cisza jest wsrów tłumu ludzi.

Mijając stację po stacji życia widząc wędrówki żyć a nieraz tułaczki dusz . Wśród pięknych kawałków przyrody jadąc . Mijając  kolejny rok bez bliskości a raczej  bliznami .

......

Czy są gdzieś tutaj może tam

Czy może same materialistki .I same co chcą być damami .
wiec może ciebie szukam ale nie wiem czy znajdę.
​​​​​​​Czy jest naprawdę chętna .Oto jest naprawdę jest pytanie .
ja też w pogoni za lepszym wyborem i jakości życiem tak samemu wędrując .
​​​​​​​Poznam panią konkretną która wie co to bliskość lub chce widzieć..

....

I znowu okazało się że ludzie ludziom zgodowali ten los.

14:08, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Tak sam naprawdę spacerując wśród tłumu a raczej nie tłumu .Wśród deszczu i ludzi gdzies w tle jak aut co ich naprawdę dużo było .

Idąc to kina zwietrzając prędzej rynek prawdziwy Gdyński .Nie takie tam galerie handlowe.Gdziw tam tak naprawdę inny zapach i świat wliczając że inny świat.

Znowu tą samą drogą że w innych czasach.Kiedy byłem młodszy też bywaląc tak w sumie w kinie  .Zresztą pamięć mnie nie myli więc pamiętam jak to budowali że jakoś potem Chyba im nie wyszło.Mialy być u góry knajpy skąd widac może . Zostały tylko szyldy reklamowe.

Więc wiedząc co się dzieje gdzies tam gdzie znowu strajki i walka polityczna w tle  .W świecie gdzie puszczają gaz na biednych ludzi .

Tylko pustka ta pierdolona pustka jest we mnie  święcie pędzących ludzi gdzies tam.gdzie znowu słucham ptaków i jak śpiewa Andrzej Rosiewicz .

https://youtu.be/OyZMUT-u28U

 

04:11, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 kwietnia 2018

PÄR LAGERQVIST

Myśl nie ma celu

Myśl nie ma celu,
modlitwa nie ma ojca.
Ból nie ma domu,
tęsknota nie ma matki.

Urodzeni bez pępowiny.
Umierający nieznani.
Przybyli z nikąd.
Powracają w nicość.

31363357_10204593673839915_1300857934783620942_n

12:20, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Samotne spacery jak samotne zachody i wschódy słońca.
Samotne spacery jak samotne pokoje jak samotne łóżka
Samotne spacery jak pierwsza słona łza jak słona woda


 

 

Wolne dni tak szybko mijają jak czas który leci który poleciał żyjąc bez spełnienia w świecie złudzeń i snów kiedy świat jest szarobury .
I jak co roku tylko brzoza za oknem biblioteki robi się zielona. Kiedy czas naprawdę leci i świat tak nieraz nie zachwyca i jest inny w ciężkiej pracy naszych rąk naszych umysłów .Widząc dramat życia swojego przegranego czasu mijając bezpowrotnie .
Dotykając nieba kiedy chwila a raczej chwile są ulotne .I nieraz wiele razy spadając w piekło

  I widzę te kłamstwa fałsz idąc samemu przez piękną krainę ze z piekłem w tle i nie zawsze dobrymi ludźmi gdzie nie zawsze znajdzie się miłość i ukojenie w pragnieniach cielesnych jak zatapiając się w alkoholu nie zawsze znajdzie się radość 

 12:07, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 kwietnia 2018

Samotne noce jak samotne spacery.

Masz towarzystwo a potem go już nie masz .

Świat się zmienia 

I tylko jesteśmy w generacji layków nieraz tak samotnie pragnąc bliskośći 

I kupiłam sobie Małego Księcia i okazało się że w dzień książki . 

Zrobiłem dużo w kuchni przez to wszystko .Gdzie nawet lekarz psycholog nie pomoże jak i ksiądz na ten zepsuty świat gdzie pieniądz rządzi duszami ludzi 

Ale zawsze można liczyć na siebie nawet w tych sprawach  i samotnych podróźach jak ogazmach  kulinarnych i kulturalnych .

Człowiek człowieka nieraz zostawi i nawet jak ma przyjaciela psa też zostawi  

Już człowiek nieraz nie brzmi tak dumnie

...

 

07:53, krzysztof213
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Z okazji dnia książki

IMG_20180423_215505IMG_20180423_2155051IMG_20180423_2155052

 

 

22:06, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi