Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
czwartek, 22 czerwca 2017
Taka wiadomość bo jakby wczoraj się działo naprawdę blisko.
Dziś smutna prawda .Być może nie do końca opisana ale po co wchodzić ktoś ma w smutną prawdę . Kto wiele przeżył wiele widział inaczej czuje się inaczej żyje .
środa, 21 czerwca 2017
czasu dziś mało ale mam dziś czas i znów trafiłem na takie poważnie sprawy.Wierząc czy nie wierząc to inna sprawa . Ale te nawrócenia są prawdziwie są różne.Ale sam wiem ze tu też takie rzeczy się dzieją . Nie chce mieszać w to kościoła a raczej siłę wyższą być może sam zwątpiłem dziś piosenką .Gubiąc swoją religię a tu takie sprawy dziś w tle są.Więc siła wyższa Jezus istnienie nie mieszać z kościołem .Polecam. Nie chodzi ze reklamuję książkę ale historia raczej nie wysrana z palca . To tak się dzieje ze Jezus gdzieś jest nie mieszać z kościołem . Może dla wielu to by było przesłanie.
Dziś muzycznie inaczej i trochę na poważnie .Wręcz inaczej muzycznie nie w temacie hip-hop rap bo słucham jeszcze innej muzyki i lubię więc takie moje hobby i konik jak chodzi o muzykę którą zawsze lubiłem Muzyka co pokazuje coś jak te kawałki naprawdę coś znaczy dla mnie i nie być może nie tylko dla mnie

Każdy ma nieraz effekt wioski.
Kto wyjdzie ze swego kręgu pojedzie do innego większego miasta na inne osiedle pujdzie .
Zobaczy ze jest effekt wyjśćia z kręgu ludzi kturych znasz i jak człowiek jest wtedy sam .
Ale widzi wtedy wszystko inaczej wyrażniej .
Jak człowiek jest człowiekowi obcy .
I inne reczy tez .


13:13, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Czytam różne reczy as smutno się to przez to wszystko robi co się dzieje naprawdę tu i w mediach .
Wliczając ze znów nie tak super i zemną.
Ale nie ma raju po prostu no paradise.
Pomimo pięknych i dziś pięknego wschodu słonca czy nad morzem czy w górach whatewer wszędzie gdzie chce się .Ba nawet nad wisłą pewnie pięknie tez o poranku .
A ten świat i ludzie mają ciemne strony naprawde .Bardiej niż nieraz moje grzeski co są w porówaniu naprawdę małe.

07:02, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 czerwca 2017
Promuję muzykę wiem tutaj .Co tu wiele pisać jak tak wiele ludzi zajętych innymi sprawami pracą,domem miłością jeżeli jest .Nie wiem co kto woli . Więc promuję znów mam dość tak ze nerwy mam mocne zmęczone pojechane.tak nie taki ideał ze mnie jak nerwy puszczają i ma się wszystkiego dość wtedy wkurzam się w sobie się wkurzam bo ten świat nie jest bajką. I naprawdę widzę teraz trzeba uważać na iluzję .Zresztą czy wszystko lub prawie wszystko nie jest iluzją. Było inaczej i znów inaczej może być i jest . Ile ludzi ma kłopoty?swoje sprawy ja obcy w swoim świecie i obcy nieraz dla rodziny.Jestem jaki jestem na pięknym zakątku świata . Widząc szkolę podstawą nieraz która i tak jest inna niż była kiedyś jak wszystko co jest inne. Pisząc sam dla siebie gdzie znów choroba no nerwowe bóle chwytają . Więc promuję muzykę bo to jest dobry przekaż nie z Vivy ani z MTV.Z 8 002 952 wyświetlenień z generacji YOUTUBE BO W NIE JESTEM. A GHOST IN THE SHELL to jest rzeczywistość bliski lub daleki i żadne recenzje nie opiszą całego filmu i tak zbliżającej się Cyber rzeczywistości a może już dla wielu własnie takie rzeczywistości gdzie telefon to komputer i w sumie bardzo ludzi w telefonach szukając tego co każdy ma tam do poszukania .Wliczając te strony z randkami i te strony z seksem.Bo internet to jest też matrix . I nieraz trzeba wyjść z niego lub zaplatać się w niego jak w sieci ghost in the shell. Tak to mój dziś przekaż i gdzie można wiele napisać.
Dziś wiele znów nie chce mi się pisać . Jaka to prawda w tej piosence Quebanfinde daje równy przekaż o życiu. O ile przejść sam miałem ale ten cytat to raczej prawda . Sam nie wiem co będzie jutro znów zle.Sam ze sobą muszę walczyć mam swoje bitwy. Widząc świat nie tak piękny i mając świat nie tak piękny idąć jak cień z cierniem .
czwartek, 15 czerwca 2017

Znów natknąłem się na filozofię psychologię i nauki religijne.

Chodzi o książke Anthonego De Mello.

Już parę różnych ksiązek poczytałem .Z tej tematyki.

Czy napisac dużo czy mało to nie ma znaczenia.

Życie i tak nieraz jest inne .Chociaz tak ciekawa książka.

I tak człowiek cierpi czy czyta Bibilie chodzi do kośćioła czy jest światkiem Jechowy.Wliczając inne wierzenia.

Nieraz i tak sam .

Ludzie i tak się zabijają piją niszczą siebie i planetę są biedni i bogaci.Mniej lub bardziej szczęśliwy w zwiążkach i ze sobą samemu.

I tak jak napiszałem .Aby zdrowie było mówią ludzie.Ale nieraz nie ma zdrowia ani psychicznego ani fizycznego.Nie każdy ma nieraz nawet na dobre życie jak chodzi o pieniądze i nie zarabia ile by chciał.

Niestety życie to nie raj dla wielu .

Dobrze ze tak mam ze nie łatwo ...a może nie dobrze...

Każdy żyje jak umie i sobie radzi lub nie radzi i psychologowie tak nie zawsze pomagają .

I naprawdę lepiej do końca nie wiedzieć w czym się siedzi i chociaz by posłuchać muzyki.

Bo nieraz mamy tak wiele a nie mamy nic jak chodzi o mnie ludzkość i innych ludzi.

15:02, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 czerwca 2017
Nie chce mi się wiele politykować ani wiele filozofować .Życie Życie. Nadal tu jestem nie tylko słucham rap i hip-hop ale nadal lubię ten przekaż. Tak dużo się dzieje w mediach i lepiej nie wiedzieć wszystkiego dla mnie lepiej chociaż dobrze coś wiedzieć. I tak to wszystko na chuj nieraz warte . Dobre życie którego nie ma nieraz jest warte .Tak Spokój w głowie spokój w życiu zdrowie i trochę pieniądz jest warty dużo. Chociaż z pieniądzem jak ze zdrowiem i spokojem tez jest różnie Wiec muzycznie nich będzie bo to przekaż życiowy i kto co z tym zrobi to inna sprawa.
niedziela, 11 czerwca 2017

Tak mam chwilę to napisania posty dla siebie i dla wasz bo mam chwilę czasu nie tylko dla siebie i dla siebie.

Tak w tle wiele się dzieje jak i w samym życiu tutaj na północnych kaszubach .

Pogoda jest dziś ładna po różnych zawirowaniach .

Plaża się robi pełna kto lubi i wie ten woli nieraz drugą strone plaży ,czyli od strony portu .

Tak nad morzem odbyły się tez regaty w kategori laser .

Tak tylko ubolewam ze nie ma tu a był ośrodek żeglarski .

Tak i tak byłem w tle bo moja zabawa i ciężka praca ze zdradze to kuchnia była .Ale w porcie bywam i naprawdę na gmina Władysławowo są zdjęcia na FB.

Przeciez nie żyje tam w TV ale warto nieraz zajrzeć do TV chociaz posłuchac muzyki .

Więc bywam w porcie gdzie nawet dziś przewinął się temat portu .

Tak każdy żyje no prawie każdy gdzie indziej.

I widać nad morzem te zmiany co są(to waże) jak kładka deptak nowy plażowy .Co całkiem jest w tym roku nie do porówania lepszy od tego co był .

Tak ominęły mnie regaty trochę ale zobaczyć prawdziwą kuchnię .Sam dziś trochę w kuchni .Trochę zresztą nieraz tam siedzę tak ze nieraz mam dość a nieraz nie .Ale nie tylko ja nieraz tak bywa mam dość .Swojej pracy i aby jak niekturzy do piątku ze nieraz w sobotę tez się pracuje .

Ci ludzie ci inni tez pracują .Główką czy kombinują róznie lepiej czy gorzej .

Co tu wiele pisać o monecie starej nieraz jak prawie świat ludzki .Co tu pisać o ewolucji o życiu pracy i nie tylko .Gdzies to wszystko zostało napisane .

Przemijamy ha jak epoki lata .

20:10, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 czerwca 2017
230 znajomych i wszystko i tak chuj Żyje i umiera się samemu nieraz w swoim piekle i niebie .
I tak nikt nie popisze i zna się parę osób ale czy naprawdę się zna?
Praca i radzenie sobie też sam na sam samemu
Tak więc do smutne ale wszystko to Marność nad Marnościami jak pisał Kohelet

13:00, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
TAK TO WYGLĄDA NIERAZ NA PROFILACH RÓŻNYCH .
Franko tego gościa znów mogę słuchać to jest klimat co tu wiele dodać co tu dziś pisać jak nie mam kurwa humoru nie mam .Życie nie bajka i nieraz po śmiechu przychodzi płac .Siedząc w monotonii po chwil radości jest znów smutek .Polska to nie bajka to stan ducha i stan posiadania ile ma się w portfelu . Więc jak w piosence znów jestem zajęty umieraniem . We zwykłym życiu .

Po co pisac ?

Właśnie po co ?

Moje inteligencja nic nie daje i tak każdy patrzy na kase czyli pieniądze i prestiz .

Ba kobiety na pewno .

A pisarze i pisanie tez biznes taki cichy biznes gdzie tyle się pisze i wydaje i tak nie liczni zostają sławni .

I tak dla wielu liczy się tylko waluta .Dla wielu kobiet na pewno .

I tak wszystko jest jak było i pewno będzie tak nadal ze będą klasy kasty i nierównośći społeczne .

Wliczając wojny i cały ten bajzel światowy .Bo gdzies tak świat jest w chaosie .Zresztą wiadomośći tylko nieraz dają nam sporą dawkę dramatu co dzień .

Chociaź i tak masy ludzi tam nie ma i nie są tez na wizji to spora grupa ludzi ogląda je.

Zresztą po co pisac jak mam swój własny cichy los jako obwatel x z moimi droskami i przeżyciami tu nawet napisanymi dobrymi i złymi .

.........

08:11, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 05 czerwca 2017

Teraz własnie teraz tez nie lepiej.PIS wiele nie zmienia bo gospodarka tu po komunistyczna rządzi się swoimi prawami i nie nieraz nie super jest .

Chociaz nie da się zaprzeczyc pomimo sporów i kłódni o 500+ wliczając płace minimalną co i tak do reszty europy nas daleko w pozycji ustawia.

No bo inne sprawy to dramat straszny dramat .Gdzie takie komedie się dzieją w na szczeblu politycznym gdzie zwykły obywatel jest gdzie indziej niz te kłódnie sporu lub tym przesiąka.

Na gruncie gospordaczym tez kto może wyjedza a przyjedza kto inny to tego kraju i po 27 latach wczale nieraz nie lepiej .

Ale to chyba mentalność biznesmanów .Ze zwykły obywatel chociaz pracuje żyje nieraz jak żyje .Bo nawet pielęgniaki ogółem służba zdrowia nie ma lekko i kto wie kto tam jeszcze w jakiej brażny nie ma lekko jak chodzi o zarobki.

A na górze się kłócą a na dole się inaczej żyje .

11:29, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Daje wpis 30 września 2013 roku bo tak jakoś czytałem dziś stary wpis co się dziś sprawdza 

# Jak chodzi o Polskę To się porobiło źle wręcz bardzo źle .We Władysławowie i nie tylko ludzie z kasą pseudo przedsiębiorcy wyczują jak jest i ludziom dają umowę zlecenie lub o dziełoTak więc jak panstwo ma być bogate.A jak się nie podoba to nara.Ten kraj się cofnął.I widzę tą biedę w ludziach wcale nie jest lepiej a politycy czarują szczególnie Pan Donald Tusk.A długo publiczny rośnie.A to się nie dzieje tylko u nas  bowiem  jak czytam

 

Europie kończy się czas

 

Wszystko w Polsce z prywatyzowali I Każdy wie co się stało to czego to doprowadziło   i  kto na tym stracił.W dużych miastach zaczynam zauważać.KRYZYS. DOPIERO BĘDZIE ZRESZTĄ NIE TYLKO JA TO WYCZUWAM.A Ludzie już zaczynają wychodzić na ulice będzie rewolucja prędzej czy później taka jak w Francji Dlatego jestem łazarzem bo tułam się po tej Polsce i nie jest lepiej i żyje jak żyje i widzę na szczenaście ze nie tylko ja tak ma. Tam gdzie bywam widze to wszędzie Ze jest wiele ludzi takich jak ja .Ba a nawet gorzej o wiele gorzej naprawdę żle.Ten system zresztą ludzi zmienia .A największy absurt jest taki ze ludzie tęsknią za kopmunizem.

11:10, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
sobota, 03 czerwca 2017

Mijam i tu napiszę dla siebie i może nie tylko dla siebie .

Spacerując dzis jaka to wspaniała sprawa robiąc widokówkę słowną.

Port znów żyje wędkarzami zaglówkami i kutrami.Taki to sezon portowy na wiosnę jest .

Gdzie łowią flądry dziś .

I znów sezon na wycieczki szkolne do tego morskiego miasta się też zaczeły .

Wliczając osobiste wycieczki do mieszkan kwater prywatnych resortów i hoteli .

Ze jakoś w tle tego wszytkiego się inaczej nieraz żyje .Ludzie sam ja nieraz z problemem .

Bo nieraz sezon i po sezonie i wszystko takie nie pewne .A tu nie kolorowo tak naprawdę nieraz jak we wielu miejscach się tez żyje .

I tak w we wszystkim we 90 jak nie więcej procentach chodzi o ekonomię a z tym naprawdę jest róznie tutaj jak w całym kraju .Kto wie ten wie .Kto przeżył to wie ze mogą być pieprzone kłótnie o pieniądze tak ciężko zarobione .A przyjemność no tak we bardzo wielu procentach kosztują.

To chce powiedziec ze na niekture kobiety mnie nie stać bo chcą za dużo przyjemnośći .

I jak miłość liczy się we wielu przypadkach w kwesti właśnie materialnej to taką miłość pieprzę widząc jak ona potem po ślubie nieraz wygląda .

Może nie jestem ideałem ale widzę nieraz pisząc to teraz jacy są dla siebie ludzie jak końcy się miesiąc miodowy i to ze strony faceta i kobiety.

Nie wpis nie miał być o związkach ale tak e wysło.

W tle leci gdy piszę zagadka hotelu grand nawet dobre motywy życiowe.Ba prawie pisząc o tym samym co tu w serialu się dzieje.

W sumie prawie cały dzień nie ogladając Tv .Włączyłem i oglądam gdzie gdzieś w tle inne sprawy.Sam nieraz sam z nimi.

15:19, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 01 czerwca 2017
Taki jeszcze klimat z USA
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi