Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
wtorek, 14 listopada 2017
XXI wiek i tak w skrócie książkowo .. Nie mając wiele czasu dziś na pisanie gdzie czas mi ucieka i nie ma czasu o wszystkim pisać..
poniedziałek, 13 listopada 2017
Tak więc na 11 krótko o jednej z wielu scen z życia wziętych kiedy nie miałem jeszcze naprawdę do końca dobrego dnia a który okazał się ciekawym w sumie dniem . Gdzie rożne myśli były w głowie
Zdarzyło się ….
czwartek, 09 listopada 2017
Dziś jeszcze tu bywając ,poruszając poważny temat ekonomia i nie tylko .Bo tak to bywa i ja to wiem.. Chociaż ze mnie mały człowiek we wielkim świecie co jeszcze o nim myślą ze jest Idiotą ale czytam w porównaniu do nich i jeszcze co Idiotę czytam Więc Idiotyczny temat jakim jest ekonomia . Więc wręcz gdzie człowiek w ty świecie to brzmi dumnie . Czy na pewno?
środa, 08 listopada 2017
Znalezione dziś we kawałku wspomnień .. Zaraz idąc w szarobury ciemny świat .
Tak dziś to wszystkiego pasuje właśnie ten kawałek w tej tragedii życia .Właśnie ten kawałek pasuje do wszystkiego . Może już ostatni raz może nie tutaj jestem ….
piątek, 03 listopada 2017
Tak dziś nawet inaczej na chwilę inaczej.
Znaleźć temat nie łatwo dziś tutaj na chwilę dla siebie z historii dziś.
czwartek, 02 listopada 2017
Tak coś ciekawego trzeba napisać .Lub mniej ciekawego w ten ponury mokry dzień .Gdzie wszystko nie jest tak nieraz jak ma być chociaż są dobre chwile jak teraz na chwilę ok . Na tej peryferii gdzie nie jest jak w lato .A ludzie są jacy są . Gdzie znów ciemności są coraz bliższe jak w ludziach w ludzkich sercach . Więc takie poważnie spojrzenia . Tak naprawdę w chwilę przerwy od innego życia.Gdzie znów nie pisząc o tym wróciłem ale znów na chwilę do zajęcia pracowniczego Bo kto pomoże. Więc wiele mógłbym napisać o kuchni .Robiąc coś dla siebie i nie tylko jak wczoraj tak zwane dipy ,co mam nadzieję mi jakoś wczoraj wyszły ..Ze tu as za dużo blogów kulinarnych as nie chce mi się wiele pisać o kuchni jak długo się siedzi nieraz na kuchni nieraz bardzo długo . Idąc nieraz zresztą tą samą drogą widząc trochę zmieniający się świat. . Dziś zresztą ciężki dzień widząc jak to jest nieraz jak to jest ciężko biegać po kuchni załatwiać inne sprawy po kuchni po pracy ,a raczej w przerwie w pracy . Jak to jest z ludźmi .
poniedziałek, 30 października 2017
Słuchając ostatnio listy przebojów trójki dając ważną piosenkę dziś
Tak to wygląda i z tym się zgadzam Jak chodzi o kompanię nową czyli #sexedpl
Dziś i wczoraj zalało więc sztormowa pogoda i sztormowy wpis z dziś. Naprawdę nad morzem wieje jak tez w górach więc coś trzeba zrobić dziś napisać parę słów w przerwie życia innego w rzeczywistości w przemijającym czasie znów … Gdzie znów nie jest jak powinno być a jest jak jak jest .. Znów Polska podzielona jest bardzo...
czwartek, 26 października 2017
wtorek, 24 października 2017
Skończyłem dziś ..
Ostatecznie chciałem napisać więcej ale mam dziś dość wymagań co nie mają nic wspólnego z miłością .Więc takie dziś ogłoszenie dałem z cytatem i linkiem muzycznym . Chociaż to wszystko smutne jak idziemy na swoich samotnych planetach jak gwiazdy a potem zostajemy na końcu sami spragnieni lub wypaleni .
poniedziałek, 23 października 2017
Chciałbym zabrać was na spacer bo zdjęciach z Władysławowa i plus zdjęcia klasyka w tle Polskiego.Czyli klasyka polskiej motoryzacji.
Tak Polak biedny jak Polak dlatego nie lubię polityki. Oj ta nasza mentalność wiele by można napisać . A to jeszcze nic bo wierzyć Polityką w państwie Chrześcijańskim trzeba a raczej w państwie katolickim .A zresztą wierzyć polityką do jak wierzyć Cezarowi który bawił się w Politykę a ludzi miał za nic zwykłych .Ale czy ktoś to rozumie ze JEZUS PO PIERWSZE NIE INTERESOWAŁ SIĘ POLITYKĄ . I piszę kiedy jest koło zwolenników PIS blisko mnie bo obok sali w bibliotecznej stronie..
Ze nieraz żyjemy w swoich światach tak nie widoczni. Ja dziś zakochałem się Wręcz pięknie no dziś zajebiście .
Ale dziś czytając seks o seksie właśnie i nie wiedząc co się dzieje z tym światem . Ale dodając klasykę dla mnie już . Dodając swoje spojrzenia na różnie sprawy tutaj w świecie … Co naprawdę nie jest bajką ani snem gdzie co innego każdego nas podnieca
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi