Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
środa, 23 sierpnia 2017
POMIMO WSZYSTKO …
Dziś krótko chociaż i można wiele napisać o człowieku o ludziach życiu moim i innego człowieka. I o mnie można wiele napisać na tym blogu i tym pisaniu niszowym życiowym .Widząc różne rzeczy nawet dziś i wczoraj. Ale dziś krótko i co zostanie nie napisanie to zostanie we mnie jak to co zostało napisanie to już zostało napisane bowiem wiele zostało napisanie i wiele powiedziane. Więc dziś nie o seksie i kobietach ani nie o końcu lata i sennych marzeniach i pragnieniach. Bo nie wiem co jest ze związkami i kobietami oraz facetami ze nie tak bywa nieraz jak bywa ze ludzie pomimo wszystko są sami i nie każdy ma kogoś i inne smutne sprawy... Ale to może po prostu jest człowiek...
poniedziałek, 21 sierpnia 2017
Ze jeszcze jedną piosnkę to naprawdę lubię i to jest życiowe .Bo zbyt wiele widziały źrenice te ...
W bibliotece .Na chwilę tutaj bywając . Na chwilę parę słów od zwykłego człowieka Siedząc w ciszy zastawiając czy pisać dalej dla siebie i parę osób czy pisać jak tyle spraw się nawet nie opisanych tutaj Chociaż znów się dzieje naprawdę wręcz rollercoaster wręcz .Gdzie znów górki i znów szybko w dół i potem powoli w górę i powoli na przód lub szybko .W czasie który tak szybko ucieka i zmienia się wiele .
piątek, 18 sierpnia 2017
Mam porę spraw innych i daje to co daje . Dziś z przysłowiami w tle bo coś jest w przysłowiach. Lecz nie tylko
Tak dziś muzycznie lecz trochę inaczej siedząc w muzycznych sprawach
środa, 16 sierpnia 2017
Coraz bliżej końca …. I inne tematy na krótko dziś na chwile choć goni nasz czas. I chociaż jestem tutaj na chwilę niech będzie muzycznie. Bo może jestem tutaj na chwilę .Bo co jest 100 lat dla kosmosu dla naszej planety
poniedziałek, 14 sierpnia 2017
Więc znów piszę dla siebie siedząc w swojej krainie na swojej wyspie . Może coś ciekawego dla siebie i nie dla siebie napiszę .Chociaż tyle się dzieje .Może kogoś to zainteresuje lub nie . Może w niszy blogowej pisząc znaleźć się jest dobrze. Pisząc dla siebie i nie tylko może. Gdzie leci w tle Johny Cash i jego Hurt Gdzie przedtem leciała piosenka zespołu Hurts wonderfull life …
czwartek, 10 sierpnia 2017
Tak czytam jeden blog … Recz o seksie o starości ..
Dziś przegląd prasy w naprawdę ciepły dzień po burzach i nawałnicach co przeszły przez Polskie ..
środa, 09 sierpnia 2017
Znów na swojej wyspie i...
poniedziałek, 07 sierpnia 2017
Po prostu tutaj.Wolę wyjść z tego klimatu nieraz bo bloki są zajebiste dla kogo bo nawet w rodzinach nie tak pięknie . To nie jest taka bajka nie tak sobie napisane. Oj gdzie indziej mieszkać .Ale nie dane mi jest i co zrobię Mam zrobić jak w kawałku nr 2 taki los czy karma nie bajka . Rodzina jak się mówi na zdjęciu i to jeszcze bliska gdzie kuzyn to... oj skoda pisać co za ludzie. Już nie nieraz wolę siedzieć sam .Może plaża może sam na sam seks a może książki a może co innego gdzie nieraz każdy sam.
Po prostu dziś bym więcej napisał o tym co tu się dzieje . Ale napiszę ludzie ludzie tutaj ludzie chce ludzi tylko jakich ludzi jakich ludzi. Nasza mentalność ludzka i ludzie to skomplikowane za bardzo jak trzeba się szarpać z bliskimi. Ale nie o tym bo i jest ten artykuł ciekawy o tym jak wyglądają wczasy
A ze dawno nie było to dziś. Dziś mały przegląd prasy i dobrze przyjść tu do biblioteki widząc jak wszystko się zmienia i nie zmienia w tym kraju i świecie. Ale już młodzi lub starsi młodzi co tu się dzieje w tym kraju. Wczoraj rozmawiając z tymi ludźmi z którymi udało mi się po rozmawiać . A może już mamy Bananową republikę jak w artykule i bananową młodzież wliczając tą zwykłą młodzież ciężko szukającą zajęcia za ciężkie pieniądze Wliczając tą całą robotyzację coraz bardziej i wczepienia ludziom chipów pod skórę . Może po prostu człowiek zwykły się gubi a człowiek współczesny przez pieniądz chce mieć wszystko i nie ma nic w sumie oprócz wielkich pieniędzy i wieży Babel która kiedyś runie wraż z tymi wszystkimi nowinkami .
sobota, 05 sierpnia 2017

Tak gastro w Polsce. To nie blogi to realne życia i życie gdzie jest syf nieraz .To nie francja choć. Kto wie jak tam jest i jak leci.

A piszanie o kuchni choć tyle ludzi piszę to nieraz nie dla mnie. Choc by było o czymś na pewno pisać. Trochę. Inaczej. Jedzą w górach i trochę inaczej na marzurach jak i nad morzem.Po prostu biedni nieraz jedzą inaczej jak i bogaci jedzą inaczej.Nadal jak będzie. Kto biednym zje chleba ze smalczem z chętnie. Co nieraz bogaty nie.Zresztą i pajda chleba nad morzem tez biznes ..

13:34, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 04 sierpnia 2017
Chciałbym polecić w tej całej ignorancji ludzkiej obojętności w tym całym świecie.W tym całym moim przemijaniu i pragnieniu które mam tylko sam dla siebie .Zostając sam na sam ze sobą teraz z muzyką szukając i nie znajdując sam na sam z marzeniami i pragnieniem bliskości co się nie spełnia od dawna.Czy to już farsa a może dramat psychologiczny i obyczajowy .Ale czy może tak ma być nie liczą już na wiele w tym piekle życia .Nieraz pięknym ale tylko nieraz . Polecając bloga. Czy już wszystko tutaj kosztuje a ze pisać od 18 lat czy seks kosztuje? Po prostu tak jak nieraz przyjemności i bliskość z kimś .Czy to po prostu się nie zdarzyło co było rok temu gdzie był seks ale niestety tylko za pieniądze jak nieraz wszystko . Jak muzyka co piękna i tak jest pisana dla pieniędzy nieraz . Idąc ciemną doliną jak w psalmie 23
Właśnie ta piosenka jest o życiu i sam tytuł jak to jest i co się może stać z człowiekiem i nikogo nie będzie i nić nie będzie takie jest życie
Tak więc dziś krótko historia bo to wszystko nie takie łatwe i proste to życie nie bajkowe.Więc trochę poważnych cytatów nie tylko moich.
środa, 02 sierpnia 2017

Dziś i tak w kółko .

Dziś nie w zimie nie w jesiennych porach . Tylko w lednich promieniach słońca . Zmienia się wszystko zależy gdzie się jest .I godzina zależy dla kogo młoda.

Każdy żyje jak chce lub potrafi lub musi . Mogę tylko napisać  może tylko dla siebie może dla kogoś będzie to ciekawe lub nie . Może to kogoś interesować lub nie.Kazdy i tak idzie w swoją stronę ma gdzieś mnie lub mniej .Mały książę to nieraz prawda .Gdzie swoje sprawy i swoje wymiary . Chociaż ma o tobie lub mnie zapominają to jest to smutna prawda.

Widziałem jak to jest że starszymi osobami . Młoda kobieta ma prawie zawsze powodzenie jak nieraz pan .Oj ludzie to skąplikowa sprawa gdzie są tak po prostu i prosto ludzie i taborety .

Kościół ostatnio po filmie to historia .Jak każdy poszedł w swoją stronę jak po mszy świętej .I dobrze że jest Jezus Chrystus kto chce niech nie wierzy kto chce niech wierzy.Wiem nie jestem święty idealny .Ale czy są ideały już miały być i idealne kobiety jak i mężczyźni.Nie niema takim jak idealny świat i łat.Tu też w Polsce miało być super chociaż po 89 i te postulaty na stoczni gdańskiej.Oj dajcie mi spokój za piękny świat i ludzi tak nie idealnych.

Plaża zaraz idę na plażę morską plażę Bałtykckiej Cocabany.Tylko ludzie jacyś tacy inni.

I jak napisałem a raczej powiedziałem chociaż to nie moje-Nie boję się śmierci boję się życia.

08:42, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi