Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
poniedziałek, 21 stycznia 2019
Taki cytat
Więc po prostu
I zachodzi słonce trzeba iść dalej w krainę cieni swój zimy pokój nieraz gdzie nawet wódka nie pomoże Choć nie taki święty Ale znów piję sam jak idę sam idę sam w mroczy świat gdzie gonitwa ludzi tak zmieniła ze mam tak wiele a nie mamy nawet czasu dla siebie Ćwicząc samotność
czwartek, 17 stycznia 2019
W szarych dniach i szarych nocach

Kiedyś chciałem więcej wiedzieć że świata tu i tu z Polski i nie tylko 

Dziś wiem jakie to właśnie wszystko bardziej niż skąplikowane i nieraz jakie bagno  wliczając ten show biznes .

Teraz wolę iść po prostu tak iść .

Choc to chyba nie ciekawe odchodzić po cichu jeszcze żyjąc bywając cieniem życia tak bardzo gdzieś tam sam .Ucząc się na nowo żyć gdzie tyle ludzi i spraw zawiodło wraz z sprawami zawodowymi  

Idąc w mrokach cienia gdzie  między być a nie być jest cienka linia małego życia i pulsu gdzie serce bije nieraz w samotnych nocach i samotnych dniach we wędrówce  jak wczoraj sam pijąc i sam idąc dalej 

Słuchając przy brzegu zatoki puckiej Marka Dyjaka w Chałupach 

https://youtu.be/1thqS83-ZGI?list=RD1thqS83-ZGI

04:52, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 stycznia 2019

Leci Chopin concerto no 2 .Tak to pasuje to tego wpisu.
Idąc same w deszczu gdzie księżyc tak pięknie oświetlał drogę wśród nie widzących gwiazd i gwiazdeczek tak daleko od tłumu mijając tak po prostu ludzi tak nie widząc siebie nawzajem Widząc...
Tam gdzie była księgarnia i potem sklep z ciuchami wliczając sklep rowerowy jest 777  co miga mi po drodze . Mijając wśród wspomnień na tych samych ulicach zapomnienia  jak duch i cień tego życia.
idąc tą samą drogą do przedszkola widząc jak przez mgłę dom który jest tylko wspomnieniem tego czasu co minął wraz z wczorajszym liśćmi co pozukły . Gdyż świat jest teraz zimny i mokry ja samotne szare dni co idąc dalej i się spalają gdyż nieraz zostaje popiół i tym po wszystkim odchodząc tak po prostu .
Słuchając Radio Classique

https://youtu.be/jTCol3eIF24

 

21:22, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 stycznia 2019
Między wschodem a zachodem .....


Tańce z końcem lata tak nie spełnionego 
Gdzie ta piękna miłość w krainie kłótni zdrad i rozwodów gdzie piękna miłość bycia ze sobą na dobre i złe .Gdzie miłość z książek filmów muzyki. 
Gdzie bycie ze sobą gdy człowiek ma serce poranione .
Samotność piękna oj jak jesteś piękna gdy lezę tyle sam .
Gdy tyle ludzi samemu .
Oj piękna samotność z końcem miłości i pragnień 

https://youtu.be/M3hZj6u00LQ

Oraz

 

"Twoje łzy miażdżą mi serce
i usycham i kwitnę i ciągle chcę więcej
Po drugiej stronie na pustej drodze
tańczy mój czas w strugach deszczu dni toną, dotykam stopą dna
Po drugiej stronie na pustej drodze
czy to ty, ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic"
W Deszczu Maleńkich Żółtych Kwiatów

Utwór: Myslovitz


Tylko nie wiem gdzie jest każdy i ten z osoba też .
Nas świat jest trochę samotny wśród tysięcy gwiazd i złotych myśli Gdzieś tam tak samo w samotnych nocach.

20190114_225723

04:18, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Piekło na ziemi nie zginie wraz z piosenkami o dramacie życia.
Ale co ja wiem
Mam myśleć pozytywnie wręcz myśl kurwa pozytywnie i nic nikomu nie mów i nie pisz bo ci powiedzą że jutro będzie lepiej że się użalasz nad sobą

 

 https://youtu.be/MmHvpZCyWXU

 

03:44, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 10 stycznia 2019
Znów tu na chwilę...
wtorek, 08 stycznia 2019
Jak to jest teraz...
poniedziałek, 07 stycznia 2019
Dziś tu i teraz znów tu choć to dobre miejsce wręcz bardzo dobre miejsce . Poczytam wręcz poczytałem gazety trochę książkę w tle muzyka I znów w sumie w klepsydrze i paskach czasu się znajduję . I nikt w sumie nic za bardzo nie mówi widząc powoli koniec dnia następnego .CO przyjdzie na pewno nieruchomie . Tkwiąc w tej peryferia nieraz tu i nieraz w pustym pokoju .Nieraz na szczęście w pracy nie as tak super i nie tak kolorowej gdzie i tak każdy w swoją stronę nieraz idzie . I jak w autobusie czy pociągu nieraz każdy sam .Obmyśla swój lepszy plan lub gorszy plan . Mijając nieraz te same ulice jak te same dni gdzie książki muzyka może film stają się pocieszeniem w mieście gdzie oko za oko wśród krzyży jeszcze istnieje jak ze nie każdy zostaje przy tobie na pewno gdzie znów leci 06. Pih - Zgniłych sumień cmentarz "Ref. x2 Wszystkich zgniłych sumień cmentarz Ciemna strona ludzkiego serca Niewielu dotrzymuje tempa Jestem z Tobą, wyciągnięta ręka 2. Motywy są jasne, intencje nieczyste Zawsze po stronie swoich, jakie to samotne miejsce Nieraz przy uchu zamiera słuchawka Dożylnie fatalizm w największych dawkach Dobry wieczór Polska, nadaje znowu z kraju Który nie radzi sobie z falą samobójstw Słyszę - Bóg tak chciał, rzadko dzięki Bogu To sprawy niezatapialne w alkoholu Pusty pokój, słuchasz mojego głosu Twój los staje się częścią mojego losu Tu gdzie czyści jak łza, jak serce Chrystusa Wychodzi zawsze od czarnego scenariusza Chciałbyś się pociąć, udajesz wariata Nie obiecuj sobie wiele po końcu świata Chociaż nadal noc, do góry głowa Wiem, gorzkiej prawdy nie rozcieńczą słodkie słowa"

I tylko znów dziś idąc ulicami miasta widzę że zostali naprawdę nie liczni .Że miasto z morza zmieniło się
Gdzie Biały domek to nie jest ten sam biały domek gdzie było masa ludzi z piwiem i papierosami i ten cały tam zgiełk i harmider .
Tak samo nie ma już knajpy tak zwanej poligon gdzie spijało się pierwszą piankę z piwa .
I zostają te wspomnienia
Jak i te mniej miłe wraz z szukaniem swojej drugi życiowej . Gdzie za finansami trafiło się na budowę nieraz nie tą co trzeba . Nieraz szukało się innj drugi życiowej jak ochrona i parę innych nawet nie udanych prób pracy się miało .
I znowu zobaczyć Trójmiasto inny świat co jest tutaj nad morzem we tej małej mieścinie .Jak i inne miejsca bywając w podróży gdzie samemu było się zobaczyć Warszawę Kraków Zakopane i ten Wyjazd ciężki ale też uczący życia do Berlina .
Zostając jak chodzi o sprawy zawodowe w kuchni w tej też nie łatwej branży . Gdzie nie zawsze jest lekko i przyjemnie nieraz i pod jest nieraz wszędzie .I z historii życia z różnymi ludźmi się pracuje i pracowało
Liznąć trochę pieprzu i soli trzeba było wraz z odrobiną potu . Pracując na różnym poziomie i sprzęcie wiele się nasłuchać i wiele widzieć .
W czasach kiedy nad morzem bałtyckim rybołówstwo się kończy i każdy z twojej rodziny był gdzieś zamieszany w rybołówstwo i związany z rybkami . Idzie się w tą a nie inną branżę . Choć i o rybkach i rybołówstwie można by było wiele napisać .Jak to jest naprawdę i duży wysiłek w czasie kiedy tak nieraz co chwilę wieje czyli są stormy . Wliczając limity połowowe ceny i pewnie inne sprawy . Kiedy tu mówią ceny propserity i majątków zbijanych na morzu się skończyły .Tak samo nieraz w branży gastronomicznej i turystycznej nie każdy ma kokosy E swojej pracy Co tu w gruncie rzeczy by się wydawało.Kiedy tu sezon to nie Zakopane i jeszcze kłopoty finansowe z wypłatami porządnymi za sezon u niektórych i z godnymi pieniądzmi za pracę w sezonie letnim też bywają nie tak rzadko .
Gdzie w branży gastronomicznej nieraz pozostaje trochę żartu i kupa śmiechu w tym zawodzie gdzie życiowo pieprz i sól wraz z potem to normalne .

03:16, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 06 stycznia 2019

Tak więc te wspomnienia z młodzieżowego życia i domu co się tak zmienił . Widząc te okno as się w oku łza kręci
Wracam do wspomnień czaru do miejsc którym już nie ma . Wracam do wspomnień czaru do miejsc którym już nie ma na moim i nie tylko osiedlu . Wracam do wspomnień które się pojawiają i znikają jak w kalejdoskopie zdarzeń wydarzeń coś chaotyczne tak jak w życiu .

Więc wracam do wspomnień między czasem minionym a tym co teraz
Kiedy się okazało że w jabłka też lipa że choć pokój ok to lipa wielka lipa. Szczególnie jak już wróciłem ze tam nawet w tv pokazali jak leżą i nikt nie interesuje się jabłkami .
Zresztą miałem jechać na jabłka a robiłem co innego .
I te opowieści jak gdzie indziej jest w tym kosmosie na wsi . Spotykając człowieka panią co spała w remizie gdzie była straż graniczna bo tam też lipa z Ukraińcami co robili na lewo.Sami zresztą pracowaliśmy na lewo choć to była chwila tam w jabłkach.
To znów wychodzi że system demokracji znowu jak w USA gdzie są ludzie z szarej strefy ekonomicznej z Meksyku przeważnie to i tutaj pojawia się to samo.Tak i jeszcze jest w tak wolnej przestrzeni publicznej i liberalnej .
Takie to kłamstwo jest między ludźmi.Gdzie są nieraz i bardziej niż nieraz że są kasty. Klany ludzi ,jak i warstwy społeczne które nie zginął i nie niestety nieraz ludzie nie spotkają się z innych warstwy społecznych w nowym tak liberalnym demokeacyjnym społeczeństwie.
I tylko znów dziś idąc świat miliczy i każdy nieraz sam lub gdzie indziej .
I nie każdy się wybiję na lepsze strony życia .
Gdzie wiele drzwi jest zamkniętych.
I tylko znów widzę ulotność dni co ulatują w domu rodzinnym mojej mamy gdzie jest stary piec wolnostojący kaflowy i gdzie było tyle ludzi nie ma nikogo prawie .I tylko wracam to wspomnień między czasem minionym gdzie dziadek pił wódkę z tego co wiem .Babcia miała dość pracy tam gdzie jeszcze nie było tylu bloków co powstały za czasów mojego dzieciństwa i młodzieczych lat co tak minely.Widząc dorastających dzieci mojego brata.Starzejąc się tak bezpowrotnie w mijających dniach.
Cdn

20:49, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Leżąc w łóżku w pustym pokoju sam na sam  . Słuchając muzyki poważnej z radia polskiego dwójki  zdarzające sobie samemu sprawe z nieustającej tułaczki jak i nie podlegającej dyskusji o nie pewnym jutrze jak i końcu życia swojego  

Piszs dalej widScw te gwiazdy na niebie i jak ją sam wsrów tłumu ludzi nier

Leżąc w łóżku w pustym pokoju sam na sam . Słuchając muzyki poważnej z radia polskiego dwójki zdarzające sobie samemu sprawe z nieustającej tułaczki jak i nie podlegającej dyskusji o nie pewnym jutrze jak i końcu życia swojego

Pisząc dalej widząc te gwiazdy na niebie i jak ją sam wśród tłumu ludzi nieraz a i nieraz tak sam na sam .

Tylko mówiąc znowu - Choć no choć jestem gotowy ty kurwo .Mówiac tak wołając śmierć.

Wiem to szaleństwo ale czy życie nasze nie jest szaleństwem .
Bywając w( przenośni) na statku szaleńców jak chodzi o pracę i nie tylko .I tylko sam na sam potem wyruszyłem w swoją stronę widząc te same dni i tych którzy mieli być o zostając sam na sam.
I tylko wspomnienia wróciły
Jak jeden było człowiek przyjacielem a potem fałszywy stał się i został jak wróg .
Reszty nie widzę choć mijając dom wspomnień w zimą noc. Mogę pomyśleć to ludzie zgodowali ten los własne rodaki i katoliki .Tak nieraz chodzący do kościoła .
Jak człowiek co miał być ważny i nawet nie podzielił się opłatkiem .I chodzi do kościoła a robi piekło w domu swoim i swoim dzieciom oraz żonie.
Tak wygląda nieraz ta cała Polska wiara gdzie bardziej chodzi o pieniądze i politykę niż w wiarę w Jezusa Chrystusa i Boga najwyższego
Więc wspominam
Tą wiatę ,ten przystanek dla rowerzystów gdzie nieraz bywam .Tak ładnie zdrobiony lecz wymagający odnowy .
Gdzie piją alkohol i bywam tam i ja w tą samotną noc wietrzną i deszczową śniegową .
Były tam naprawdę różne rozmowy i różny alkohol się lał z różnymi ludźmi .
Gdzie każdy poszedł w inną stronę a wręcz już niektórych nie ma z nami .
Wspominając tamten rok roku tam właśnie wczoraj . Mogę dodać że był szaleńcy.
Wraz z podróżami na te pieprzone jabłka w te szady gdzie jechała masa szara masa Ukrainy i ja gdzieś tam w tej szarej masie jak w szarej strefie . Choć i nie nie każdy tam jest chujem Jeden na sto może nie .I tak takiego tam poznałem na chwilę i tylko skoda że z nim nie pogadałem Ta pieprzona pewność że będzie dobrze i tak się okazało jak się okazało .Jak w tych koniach co miałem pracować.A tam kuźwa cyganie i miałem mieć zakwaterowanie i się okazało jak się okazało że spałem w wozie cygańskim .Na drugi dzień mnie tam nie było .Po cichu zrobiłem wyjazd z tego wszystkiego ,i potem z tych Pabianic.
Cdn

07:48, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Leżąc w łóżku w pustym pokoju sam na sam  . Słuchając muzyki poważnej z radia polskiego dwójki  zdarzające sobie samemu sprawe z nieustającej tułaczki jak i nie podlegającej dyskusji o nie pewnym jutrze jak i końcu życia swojego  

Piszs dalej widScw te gwiazdy na niebie i jak ją sam wsrów tłumu ludzi nieraz a i nieraz tak sam na sam .

Tylko mówiąc znowu - Choć no choć jestem gotowy ty kurwo .Mówiac  tak wołając śmierć.

Wiem to szaleństwo ale czy życie nasze nie jasj szaleństwem

07:38, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 03 stycznia 2019
Widać jak we Własnym i może nie tylko we własnym kraju traktują ludzi widać w ogłoszeniach I nie tylko o tym
Tak to wygląda więc usiądź przy mnie
środa, 02 stycznia 2019
na swoich podróżach życiowych w morskiej krainie . I..
Archiwum
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi