Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
poniedziałek, 30 października 2017
Słuchając ostatnio listy przebojów trójki dając ważną piosenkę dziś
Tak to wygląda i z tym się zgadzam Jak chodzi o kompanię nową czyli #sexedpl
Dziś i wczoraj zalało więc sztormowa pogoda i sztormowy wpis z dziś. Naprawdę nad morzem wieje jak tez w górach więc coś trzeba zrobić dziś napisać parę słów w przerwie życia innego w rzeczywistości w przemijającym czasie znów … Gdzie znów nie jest jak powinno być a jest jak jak jest .. Znów Polska podzielona jest bardzo...
czwartek, 26 października 2017
wtorek, 24 października 2017
Skończyłem dziś ..
Ostatecznie chciałem napisać więcej ale mam dziś dość wymagań co nie mają nic wspólnego z miłością .Więc takie dziś ogłoszenie dałem z cytatem i linkiem muzycznym . Chociaż to wszystko smutne jak idziemy na swoich samotnych planetach jak gwiazdy a potem zostajemy na końcu sami spragnieni lub wypaleni .
poniedziałek, 23 października 2017
Chciałbym zabrać was na spacer bo zdjęciach z Władysławowa i plus zdjęcia klasyka w tle Polskiego.Czyli klasyka polskiej motoryzacji.
Tak Polak biedny jak Polak dlatego nie lubię polityki. Oj ta nasza mentalność wiele by można napisać . A to jeszcze nic bo wierzyć Polityką w państwie Chrześcijańskim trzeba a raczej w państwie katolickim .A zresztą wierzyć polityką do jak wierzyć Cezarowi który bawił się w Politykę a ludzi miał za nic zwykłych .Ale czy ktoś to rozumie ze JEZUS PO PIERWSZE NIE INTERESOWAŁ SIĘ POLITYKĄ . I piszę kiedy jest koło zwolenników PIS blisko mnie bo obok sali w bibliotecznej stronie..
Ze nieraz żyjemy w swoich światach tak nie widoczni. Ja dziś zakochałem się Wręcz pięknie no dziś zajebiście .
Ale dziś czytając seks o seksie właśnie i nie wiedząc co się dzieje z tym światem . Ale dodając klasykę dla mnie już . Dodając swoje spojrzenia na różnie sprawy tutaj w świecie … Co naprawdę nie jest bajką ani snem gdzie co innego każdego nas podnieca
piątek, 20 października 2017
Tak naprawdę coś sobie przypomniałem
Interesując się muzyką taką jaką się interesuję
czwartek, 19 października 2017
Coś z poważniejszych spraw chociaż się przekonuje jak naprawdę jest i ze nieraz jest inaczej niż jest.
środa, 18 października 2017
Ze dziś jeszcze wpis muzyczny poważny interesując się tą właśnie muzyką . Co jest daleko od VIVY od MTV nawet. Zresztą VIVA I MTV to historia ale teraz nie ciekawa historia . Kiedyś to były czasy słuchając VIVY jeszcze niemieckiej VIVY gdzie leciał program z hip-hopem .Teraz tam naprawdę plastik nieraz . Ale wróćmy do muzyki .
Rzeczywistość w przemijającym czasie znów … I widząc te różne pisanki... Pisząc dziś z wczoraj nie w bajce żyjąc Gdzie naprawdę media pokazują nie wesołą wersję świata .Gdzie w Polsce afera i znów afera jak telenowela się pokazuje .Się ją pokazuje jak film.Ze na przykład film Botoks w porównaniu do tego co się dzieje to naprawdę scenariusz na film .Tak jak naprawdę sprawy kryminalne realne to scenariusz na nie jeden film .I nie tak jak pokazał to Patryk Vega tylko jeszcze bardziej poważnie pokazane .Pomimo ze nieraz życie to film nie miły nieraz film.
piątek, 13 października 2017
Tak więc ze dziś jestem w necie piszę trochę o internecie na mniej lub bardzo poważnie
czwartek, 12 października 2017
Piszę uciekam i piszę między słowami dając ten temat . Ps co się dzieje dziś bloxem całym bo naprawdę się coś dziś się dzieje
 
1 , 2
Archiwum
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi