Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
niedziela, 30 września 2018

IMG_20180930_164346_789

IMG_20180930_171415

17:15, krzysztof213
Link Komentarze (1) »
piątek, 28 września 2018
Tak na chwilę z innej bajki gdzie tylko czas leci z dnia na dzień
Ze Poleczę ten wiersz bo coś w temacie dziś na dziś .
wtorek, 25 września 2018
Są nieraz filmy na małym ekranie tak klasyczne ze warto polecić je ..
poniedziałek, 24 września 2018
Dawno tak nie było i nie tylko tego tematu i pewno jak bym napisał ze jestem profesorem to może ktoś by do bardzo może zrozumiał. Ale jak to bywa i profesorowie nie są zawsze bezstronni w sprawach politycznych
I dziś w sumie taka pogoda ze dobrze się słucha tego muzyka w tą deszczową pogodę na to wkurzenie i w ten cyrk życia tak cudownie mi jest ze as chce się płakać
Urwane kawałki z życia jak gorzkie momenty z życia jak gorzkie pigułki zdrobnione w kieliszku do wypicia może właśnie w tym okresie były pite jak wódka co nie pomaga do końca i nieraz ból głowy lub nawet go nie ma . Wręcz takie zdjęcie bo nie oceniaj mnie choć nieraz każdy to robi . Ja tu jestem szarą owczą jak czarny baran nieraz jak w książce sprawiedliwość owiec i może nie tylko jej . I nie zawsze ojca i domu raj i idylla . I w tą pogodę dobrze ze wyszedłem na chwile z tego wszystkiego choć pogoda nie sprzyja do tego wszystkiego jak chce się pić prze gorzką pigułkę zwaną życiem i ludźmi jak smutek co jest we mnie
niedziela, 23 września 2018

Tak słońce na horyzoncie pojawia się choć i w nocy padało . Choć na chwilę obecną w pierwszy dzień jesień która znowu przysła w nowej odsłonie .Pięknie czas leci i patrze na te niebo tak daleko nieraz w tym nieraz ludzkim piekle .Jak tam kiedyś się wydarzyło jak dziś gdzieś się tam wydarza w tle leci włoskie radio .

Tak śniadanie zjedzone i odpoczywam  każdy w swoim życiu nieraz i ja tu sam na sam z tym radiem internetowym i mamą co siedzi obok w pokoju i dobrze że na chwilę obecną nie ma starego  .

I myślę o sexie przecież piszę w blokach dla dorosłych .

I jak napisał jeden pisarz znudził mi się ten swświ gdzie nikt bnuern nikogo nie potrzebuje i nie rozmawia z nikim i idzeidz tak samotnie wśród mijających ludzi i dni i może jakas kobieta się przyglądać mnie bęy a może ja jej tak że ona nie wie że jestem . nawet na że sobą nie rozmawiając  w PKS PKS ZTM czy gdzie kto chce.

I zostaję w tym świecie gdzie można kupić dodam kupić sex i gdzie kobiety po cichu chodzą po sex shop lub kupując wyszyłkowo .Co lepsze szukają samca alfa a faceci kobiety z najlepszymi walorami .

I w sumie to i tak nieraz kobiety po przejściach są jak mężczyzni .i tylko nieraz się mijamy ze swoimi wymaganiami  zostając sami .

Widząc pare związków mniej lub bardziej samotnych i toksycznych parę samotnych ludzi jak samotnych lat bywając sam .

I nieraz czytam i słucham o nowej technologii być może służących jak i kobiet robotów prostytutek .już zresztą można kupić sztuczne lale jak dać sobie zrobić sztuczne rzęsy.Oj sztuczny penis można mieć.Oj kuzws przecież to wszystko sztuczny świat .

09:24, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

I tak nieraz pragnienie  być z kimś  jak hormony burzują .

Wchodzę na czata czytam ogłoszenia A tu człowiek się dowiadujemy jak to jest między ludźmi  i jak jest z seksem  i z życiem .

Tak że może zostaną nieraz wspomnienia i może zostaną https://youtu.be/JGM8q9bleF4 spuziononieni kochankowek jak w przypadku tego kawałka .

I w sumie to na żywo wszystko wygląda inaczej nawet w tym kraju pięknym.

Skoda a może nie na napisanie jak jade sam  mijajac tak po cichu swoj czas  i ludzi co że sobą nie rozmawiają i kobiety co są wolne lub nie jak i facetów samych . Jadąc tak w ciszy nieraz .

Teraz tylko wspomnienia tych chwil tego dotyku wracają w tym samotnyn pokoju .

Gdzie z jedną pania ostatnio nie wyszło i nie miało w sumie prawa wyjsc mieszkając tam chwilę i znowu wracając do tego domu gdzie nie lepiej . Gdzie znowu sam wchodzę na czaterie i widze to samo że faceci tam nieraz pragną w tych samotnych ulicach miasta . Gdzie można znaleźć samotne matki i jak kogoś po rozwodzie  i samotnych starszych panów 

....

I innej bajki

I te wiadomość tak wygląda polityka w Polsce 

http://wyborcza.pl/7,155287,23955148,20-tys-pracownikow-i-pracownic-na-protescie-w-warszawie-premier.html

A to  pewnie nie wszystko co tu się dzieje bo jak by mogly inne grupy pracowników wyjść na ulicę to by wyszły i co nic strajki w tym pięknym kraju gdzie jest tak dobrze.AJ OJ DOBRA POLITYKA DOBRA EKIPA RZĄDZAZCA  że tak się dzieje że ludzie wychodzą na ulice .

Tu też zresztą nieraz ludzie zyją dobrze  w różnych miejscach i grupach społecznych .Takie po prostu czasy że sa nadal grupy i klasy  społeczne co się nigdy nie spotkają .Widze  to że zwykłego doświadczenia .

Wiec znowu lepiej iść swoją drogą nic za dużo nie oczekiwac i nie pragnąc i nie slychac nieraz za dużo ekspertów co też nie wiedzą co mówić jak sa w innym świecie 

 

07:09, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Leżę noc głęboka .W tle radio i muzyia z innego świata ,raczej celtycka .

Skończyło się lato i tylko nieraz tak damotnsa wśród mijających ludzi bywając wśród wspomnień gdzie bawiłem się w innych dziejach nawet w sobotnie noce  a  teraz

I tak moja samotność stała się moją samotnością Jak w piosence tacy sami a sciana między nami .

Skończyło się nawet lato  jak ja się skończyłem  i nie chce się uzalazać 

Za dużo wspomnień minionych lat 

Tylko co to ma za znaczenie jak jedziesz sam i został ci jeden kolega i rodzina .Oj ale ile tych historii ziemia przyjęła do siebie .

 

01:17, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 września 2018

Dość wczoraj podpisów zalatwiania i wczoraj na dziś pracy tymczasowej.

Czy na pewno coś się zmieniło  .Czy jak półeczkę tytutlami odworze to będzie wiadomo  co chodzi .Więc korona królów,Gra o Tron , 

Widząc takie przypadki  jak to wszystko wygląda tu nie raz nad morzem i nie tylko .

Że leczę po po pracy tymczasowej wracajac  tam gdzie jestem i byłem .

Widząc że nic się nie zmieniło w tej branży nieraz całej budowanej po rozmowie dzis dobrze że jestem w innej brazyb nieraz .

Ide spac spokojnie ale w sumie idąc dalej sam.

00:52, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 września 2018
Tyle tematów nieraz ..

I tak wiele można napisać 

W nocą zmianę bluesa 

Miłość sex erotyka biznes praca ludzie .

I tak znowu nic z tego żyje i może wy też bo żyje i niestety niektórzy wiele ludzi chcących być lepsz ludźmi .

I tak cała praca co nieraz nic nie jest warta nawet w tym pięknym kraju gdzie teraz nie szanuje się swoich i wolną ludzie wsiąść ludzi z zachodu 

I już nie wspomnę o seksie bo to dramat .Jak samotnie sprzędzam noce i tylko po co mi to porno co ma to życia tyle wspólnego co nic.

Może w innym miejscu innym kraju gdzie indziej by było lepiej z tymi czy innym sprawami ale tylko może .

Co rok dalej i dalej coraz bardziej fatalnie....

04:08, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 14 września 2018
Dziś wspominając choć to spalone mosty...
Czytam słucham oglądam to co się dzieje ja zwykły obywatel byc moze x w zwykłym nie zwykłym dniu .
Tak pytam się dziś gdzie nieraz jestem
Po w obliczu choroby w obliczu
Tak pytam się dziś gdzie nieraz jestem...
czwartek, 13 września 2018
Miało być dalej choć psychologowie mówią i piszą aby nie wspominać i żyć dniem dzisiejszym .Ale kto naprawdę nim żyje do końca i nieraz każdy wspomina .Wiec i ja miałem dziś wspominać jak kuzwa wszystko uleciało w mik jak te imprezy jak i ludzie nieraz .I tylko ja zostaję w tym duzym świcie tak mały w świecie Choć i ja mogę zrobić coś dla siebie i czytając i pisząc .Choć pewno i po szkołach i z pewnym wkładem finansowym by mi było lepiej i co piszanie być może nie skoczyło by się na na blogu .Bo wiadomo książka tez kosztuje a przy marketingu i reklamie nawet można niezłe gówno dziś wypolerować i wypromować .W tym świecie książek gdzie jest tyle książek a raczej opowieści i pisane są przez nieraz ghostwriterów a zresztą z muzyką do samo i filmem . Kuzwa zresztą jak chodzi o film niezły niezły syf ten film discopolo na amerykańskiej stacji TVN gdzie ludzie na niego poszli i aktorzy zarobili ostre pieniądze nieraz za te granie tam.
 
1 , 2
Archiwum
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi