Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
środa, 31 sierpnia 2016
Skończyło się
Dziś koniec miesiąca a ze blog day dziś to poczytałem tak w skrócie więc będzie o tym chociaż jest o czymś innym tez zawsze do napisania w Powoli wiecznym mieście nie młodzieży teraz tylko emerytów kolejny więc sezon mija
poniedziałek, 29 sierpnia 2016
Tak napisać jak to piszę do siebie mówić w środku do siebie gdzie może ktoś ciekawy to poczyta i powie ze wszystko wszędzie jest podobne jak człowiek nieraz to człowieka .Chociaż nieraz dzieli nasz wielka ściana życia jak w politycznej grze jak mur Berliński jak płoty na granicy USA Meksyk jak mur Chiński . Chociaż dla niektórych to się właśnie to bo nie umieją się zachować o tym też wiem .Gdzie ludzie myślą ze są lepsi .OJ dłuższy temat życia .Gdzie być może będzie trzeba szukać nowej pracy bo ta nie taka super chociaż sobie radzę w porównaniu z ciałem które sobie nie radzi . Ale już nie chce wracać do tych spraw w ostatnie dni wakacji i nieraz marnej egzystencji . Więc dziś o pracy z muzyką w tle i inne tematy .
czwartek, 25 sierpnia 2016
Promuję ten filmik bo ładnie zrobiony mam nadzieje ze pójdzie jak chodzi o link Bo to moje strony naprawdę moje strony naprawdę warto .
Jeszcze raz muzycznie dając na FB więc facebook w tle tez będzie
Tak mam coś jeszcze jak nie piję i nie tylko.To KOCHAM MUZYKĘ dziś więc jeszcze raz muzycznie
Tak więc znalazłem u siebie . To poważna sprawa tak to bywa wraz z muzyką Bo tak bywa w tym życiu gdzie wiele złych ludzi jest wystarczy poczytać wiadomości i oj zobaczyć świat nieraz smutny gdzieś świat gdzie nieraz człowiek nie chce a jest sam lub ma z drugim człowiekiem problem blisko lub daleko .
Tak o miłości samotności moim życiu i telefonie . Chociaż ile można napisać oj naprawdę wiele naprawdę wiele o wszystkim ze nie starczy stron. Ze dziś nie liczni czytają siedzą i plażują dziś lub pracują i wiele pewnie innych rzeczy Więc zapraszam bo nikt nikogo do końca nie zna co przeżył co widział .
wtorek, 23 sierpnia 2016
Swoje wiem i tylko każdy wie lepiej co tutaj pisać . Właśnie przerabiam książkę dobrą i to mi się pojawiło . Więc facebookowo bo jakby to wszystko już było i znów jest książka już klasyczna ale jak dobra to tylko ja wiem jak nie każdy napiszę prawdę .
Takie spojrzenie .
piątek, 19 sierpnia 2016
Tak przy piosence taka prawda w tym kawałku napisałem ten cały dramat As ciarki idą
Znów nad morzem brzydko lato zbliża się ku końcowi tylko ze znów coś nie gra i znów można zaśpiewać .. A ze życie ma wiele odsłon więc tak to jest bywa . Więc będzie o poważnych sprawach w tle
poniedziałek, 15 sierpnia 2016
Tak to jest jak moja znajoma mówi
Właśnie dziś o tej książce chociaż wpis wymaga poprawek ale to inna sprawa bo każdy pisze co chce .
czwartek, 11 sierpnia 2016
Zagubieni ..
Tak to się wszystko ..
Tak to bywa
 
1 , 2
Archiwum
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi