Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
wtorek, 31 lipca 2012
Kiedy pisze W tle za oknem znowu buczą quady i słuchać muzykę z ruskiego jak to miejsce nazywam lunaparku wliczając cały czas muzykę z zamku Azteków . Wracam Tak więc wracam do wspomnień
Właśnie czemu jeszcze nie jeden wpis . Bowiem och moje życie tyle nie napiszanych tematów tyle kobiet ciekawych nie poznaych tyle miejsc nie zwiedzonych . Och moje zwykłe życie kiedy tyle już wiem a ciągle mało .
Własnie mam chwile zaby napisząc chociaż trochę o tym życiu .
poniedziałek, 30 lipca 2012
Robiąc mały wpis i oglądając znowu Tvp2 po wypadzie poza miasto .Kończąc go dziś rad ranem . Robiąc taki mały skromny poważny wpis
niedziela, 29 lipca 2012
Pomimo ze Igrzyska to wielka kasa wielki biznes .Ze tak naprawdę wielki reżim sportowy warto dodać chociaż małe info o tym nie wątpliwie wielkim wydarzeniu Sportowym i logistycznym .
Nad morzem znowu pada i na dodatek burza zresztą pól nocy padało w tym momencie z radia sączy się muzyka z audycji Wojciecha manna Dziś chcę poruszyć poważny temat. I mam nadzieje ze mi się uda .Chociaż nadzieja matką głupich mam nadzieje ze i tak mi się uda .
sobota, 28 lipca 2012
Pomimo ze chory jestem bo mam kłopoty żołądkowe .Igrzyska czas zacząć.Wliczając Dla mojej blogowej i GG znajomej w odpowiedzi na komentarz
piątek, 27 lipca 2012
Ostatnio Ostatnio dzieje się trochę w tej samotności
Własnie wiele można dziś pisąc o wszystkim .Ja siedzę po seansie sam w samotności życia słuchajac NTM .Znowu Tej samej piosenki Na tworze zar z nieba się leje .Ja w cieniu życia w pokoju który jest chłodny .
środa, 25 lipca 2012
Dziś poważny temat chcę poruszyć związany z powracającą modą i reklamami na bloxie i w gazecie Tv .
wtorek, 24 lipca 2012
Widząc i myśląc o środowisku blogowym wliczający temat plażowania i zmian ,i nie tylko
poniedziałek, 23 lipca 2012
Kiedyś zaczynam pisząc w swoim nie zawsze wesołym pamiętniku jest noc pali się jarzeniówka w radio leniwie sączy się Jazz. Więc wychodzi na to nigdzie dziś na nocą przechadzkę nie idę wiec wieczorkiem napiszę paręnaście słów
niedziela, 22 lipca 2012
Wracam do pisania z dziś wiadomości i komentarzy wliczający inne sprawy i kulturalnie filmowe . Pisząc w nocy bowiem dzień był zajęty innymi sprawami . W szczególność lasem . Wracając do pisania archiwalnego. też również kulturalnego .
Jak chodzi o książkę którą ostatnio czytałem a raczej książek i wspomnień z podrównania
sobota, 21 lipca 2012
Wracam do wspomnień znowu Wliczający oczywiście ten dzień w którym piszę .Puzniej znowu zresztą nie będzie czasu na internet i w sumie dobrze .
Wracam do wspomnień Nawiązując w skrócie to depresji i filmów xxx i samotności
piątek, 20 lipca 2012
Wracam do pisania korzystając dziś ze wspomnień jak chodzi o życie.Czyli muzykę książki seks Jezus i życie tutaj. Więc wracam poruszając wiele ciekawych tematów które mam nadzieje kogoś zainteresuje .Chociaż mam świadomość ze nie wszystkich moich czytelników i nie do każdego dojdę jak chodzi o piszanie tego bloga bo nie każdy dziś czyta blogów . Więc zapraszam do wspomnień
środa, 18 lipca 2012
Wracam do wspomnień i przemyśleń z tego jazgrze zimnego deszczowego lata . Słuchając radia zgadnijcie jakiego he .trochę dziś czytając patrząc szukając obserwując świat za oknem . Wliczając te zwykłe rzeczy .
Wracam do wspomnień do dobrych wspomnień z motywem fotograficznym .
wtorek, 17 lipca 2012
Rozmawiając z Panami o młodzieńczych lub mniej młodzieńczym wyglądzie wychodzi na to ze.. Więc będzie o kobietach facetach związkach samotności plus wracając do wspomnień Zresztą deszcz i radio skłania do pisania z celi mojego życia z peryferii mało miasteczkowego życia .
 
1 , 2
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi