Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
piątek, 30 czerwca 2017
Tak słucham radia dziś była zresztą dobra audycja w radio o nas o nasz samych nie mogę znaleźć tytułu spektaklu w audycji ABC POPkultury. Ale mam dziś coś innego ciekawego a za razem smutnego. Tak słucham słuchowiska i tak dziś prawda w radio była mówiona. Ze tak jak w blogu który czytałem "Nie jesteśmy lepsi od innych, jak i nie jesteśmy gorsi. Jesteśmy tacy sami wbrew pozorom. Dążymy do szczęścia, nie lubimy cierpieć, chcemy, aby panował ład na świecie, mamy jakieś tam zasady. Różnią nas doświadczenia, niektórzy są bardziej wrażliwi, inni mniej, " Jaka to prawda warto poczytać jak posłuchać słuchowiska . Tak wygląda ze są dwie strony ludzkiej natury i raczej są też źli ludzie i to blisko chociaż nikt nie jest do końca zły ani dobry.Ale widzę tą ułomną naturę ludzką idąc samemu siedząc samemu na ławce nawet godzinę i więcej . Widząc jak blisko bliska osoba nie pada mi ręki i tak bywa ze tacy są ludzie blisko.
Dziś ostra muzyka chociaż rzecz miała być o tym jaki jest nieraz człowiek jest dobry i zły człowiek i to nie ma znaczenia czy wieży czy nie wieży . Tu znów w życiu nawet dziś poznałem nawet dziś złego nie do końca człowieka.I znów nie do końca dobrego człowieka. Jak człowiek jest chamem nawet ten w rodzinie do nić go nie zmieni a tak się dzieje. Zresztą kajdany i ciężarny ludzkie są duże i nie każdy nawet ja nie wytrzymuje nieraz . I niech zagra muzyka z przesłaniem
czwartek, 29 czerwca 2017
Recz o miłości parę słów jeszcze . Wiem potrzeba nam i mi nieba temat długi jak chodzi o miłość …
Pozbierać myśli to jest poważna sprawa. Bo w tle się wiele dzieje w tle i tutaj się wieje dzieje blisko mnie i tak jak napisałem daleko mnie .To nie jest to zrozumienia to jest do zobaczenia. To jest to przeżycia do całe życie ba nawet życia .
wtorek, 27 czerwca 2017
Czemu oglądałem zdjęcia ze wsi dziś. Jak migawka w aparacie wróciły wspomnienia nie wiem co była komuna nie wiedziałem. Dopiero potem się dowiedziałem co to komuna . Ten wiatr który jeszcze wiele ale już mniej a jestem na razie mniej nerwowy .Przywiał wiatr wspomnień jak chodzi o wieś na której byłem .Gdzie wyszczy żyją inaczej jak chodzi o wieś Tak więc dziś wracam do wspomnień o babci i dziadku którzy już spoczywają spokojnie . A ich życie było ciężkie wracam do wspomnień o latach młodzieńczych Tak więc następny etap wspomnienia o wsi . Które piszę w hołdzie ludzi których już nie ma ludzi dla mnie nie wątpliwe ważnych .
Po prostu sztuczne fiołki z DF Dużego formatu. Tu wiele słów nie potrzeba . Starczy tych parę słów bo wiele słów nie potrzeba .
Dziś książkowo i życiowo chociaż można wiele napisać ale po co dla siebie może dla paru osób i tak tonę w samotności nieraz widząc to wszystko... Widząc ten świat mediów co tam się dzieje w tym kraju i nie tylko.....Skoda na dziś słów więc książkowo i życiowo
poniedziałek, 26 czerwca 2017
Tak wszystko jest w sercu w tym moim sercu też. Jak w tym kawałku
Dziś znów robię coś na stronie e PoPolish good hip-hip rap straight from Poland.Polski dobry hip-hip rap pro. Na FB Więc zapraszam .
Może coś pozytywnego w tym nie pozytywnym świcie .
Do tematu Złotoryja 112 i komentarz do artykułu o utonięciach .
Słyszałem oo.. A tak wszystko ok naprawdę jest pięknie... Ale czy na pewno ...
piątek, 23 czerwca 2017

Wszyscy są samotni.

Wszyscy są puści.

Ludzie już nie potrzebują siebie nawzajem.

Nie ma zdolności niezastąpionej. 

Każdy związek może zostać zastąpiony.

Znużył mnie już taki świat.

 

Shōgo Makishima

17:18, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 czerwca 2017
Taka wiadomość bo jakby wczoraj się działo naprawdę blisko.
Dziś smutna prawda .Być może nie do końca opisana ale po co wchodzić ktoś ma w smutną prawdę . Kto wiele przeżył wiele widział inaczej czuje się inaczej żyje .
środa, 21 czerwca 2017
czasu dziś mało ale mam dziś czas i znów trafiłem na takie poważnie sprawy.Wierząc czy nie wierząc to inna sprawa . Ale te nawrócenia są prawdziwie są różne.Ale sam wiem ze tu też takie rzeczy się dzieją . Nie chce mieszać w to kościoła a raczej siłę wyższą być może sam zwątpiłem dziś piosenką .Gubiąc swoją religię a tu takie sprawy dziś w tle są.Więc siła wyższa Jezus istnienie nie mieszać z kościołem .Polecam. Nie chodzi ze reklamuję książkę ale historia raczej nie wysrana z palca . To tak się dzieje ze Jezus gdzieś jest nie mieszać z kościołem . Może dla wielu to by było przesłanie.
Dziś muzycznie inaczej i trochę na poważnie .Wręcz inaczej muzycznie nie w temacie hip-hop rap bo słucham jeszcze innej muzyki i lubię więc takie moje hobby i konik jak chodzi o muzykę którą zawsze lubiłem Muzyka co pokazuje coś jak te kawałki naprawdę coś znaczy dla mnie i nie być może nie tylko dla mnie

Każdy ma nieraz effekt wioski.
Kto wyjdzie ze swego kręgu pojedzie do innego większego miasta na inne osiedle pujdzie .
Zobaczy ze jest effekt wyjśćia z kręgu ludzi kturych znasz i jak człowiek jest wtedy sam .
Ale widzi wtedy wszystko inaczej wyrażniej .
Jak człowiek jest człowiekowi obcy .
I inne reczy tez .


13:13, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Czytam różne reczy as smutno się to przez to wszystko robi co się dzieje naprawdę tu i w mediach .
Wliczając ze znów nie tak super i zemną.
Ale nie ma raju po prostu no paradise.
Pomimo pięknych i dziś pięknego wschodu słonca czy nad morzem czy w górach whatewer wszędzie gdzie chce się .Ba nawet nad wisłą pewnie pięknie tez o poranku .
A ten świat i ludzie mają ciemne strony naprawde .Bardiej niż nieraz moje grzeski co są w porówaniu naprawdę małe.

07:02, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi