Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
niedziela, 24 czerwca 2012
Niedziela leżę jeszcze i chcę napisać parę słów .Tym razem nie związanych z kościołem i wiarą która i tak jest potrzebna nieraz do życia .Będzie raczej smutno i psychologicznie .
Wracam do sportu i nie tylko w tym nocnym wpisze .Wracam to sportu kiedy siedzę w domu a raczej już leże .Nawet nie bywają w żadnym władysławowskim lub co lepsze w żadnym innym klubie . Pisać chociaż trochę o piłce i sporcie .Wliczająć krótkie temat turystyczny bo to idzie w parze .
piątek, 22 czerwca 2012
Wracam to Tv i wielkiego biznesu lecz nie tylko oto chodzi.
Właśnie dziś następny wpisz . He wiadomości są śmieszne bo w Wawie znowu trzeba podobno wymienić murawę . Zapraszam na wpis krótki o piłce i sporcie Wliczając mały motyw serialowy .
Witajcie w końcu mam chwile czasu żeby napisać następny wpis Wracam do pisania w formie listu do różnych poważnych spraw w tle .Wliczając wspomnienia tego co było ostatnio .
środa, 20 czerwca 2012
Tak więc wracam do kraju który nie jest ciekawy .Szczególnie jak się widzi pewne rzeczy . Tak więc robię taki nie ciekawy wpis .Kto nie chce niech nie czyta.Ale takie jest życie
Dziś wolne na chwile od dnia i spraw tutaj które się tutaj dzieje .Wolne też od mistrzostw i współczesnych igrzysk . Więc nie wiem czy będzie coś o piłce .Ale chyba każdy ma już dość tych wszystkich informacji z polski. Więc wracam do zwykłego pisania .Dokładnie o życiu i śmierci w tle .Wliczając temat kulturalny .
Dziś wolne na chwile od dnia i spraw tutaj które się tutaj dzieje .Wolne też od mistrzostw i współczesnych igrzysk . Więc nie wiem czy będzie coś o piłce .Ale chyba każdy ma już dość tych wszystkich informacji z polski. Więc wracam do zwykłego pisania .Dokładnie o życiu i śmierci w tle .Wliczając temat kulturalny .
wtorek, 19 czerwca 2012
Wracam do pisania Nie myśląc o tych wszystkich patologiach i braku etyki w biznesie . A ze zbliża się lato będzie muzyczne i letnie
Wracam do pisania kiedy czas i ludzi się zmielili . Wracam do pisania kiedy nad morzem Storm i każdy obawia się recesji .Na rynku turystycznym. Wliczając rynek gastronomiczny . Więc dziś dodaje takie luźne i mniej luźne przemyślenia wliczając wspomnienia .
poniedziałek, 18 czerwca 2012
Dobra zrobię jeszcze jeden wpis dziś . Tylko się zastanawiam czy pisać ć o tym ze się staram jakoś przeżyć walcząc i szukając jednak pracy żeby KUR..NIE UPAŚĆ NA PYSK NA MORDĘ .A i tak mnie wykorzystują .I jeszcze szukają księcia z Bajki jak chodzi o pracę. Normalną której tak ciężko znaleźć .Bo ludzie i system jest chory.I każdy znasz ma jakies problemy. Pisze też o sobie ze mam chore jazdy przez ten świat .
Recz będzie o seksie i o tych miłosnych uniesieniach .Oraz o niektórych męskich zachowaniach .Których nigdy kobieta nie zrozumie .Które niektóre kobiety wykorzystują zarabiając na męskich pragnieniach . Wracając po krótsze do wspomnień wliczając temat muzyczny
piątek, 15 czerwca 2012
Wracam do pisania Szczerze to ostatnio to taki nałóg to piszanie a dawno nic ciekawego się nie wydarzyło .Lub mi się zdaje ... Zapraszam na wpis
czwartek, 14 czerwca 2012
prezentuję wiersz prawdziwy i życiowy
Wracam do pisania słuchając Republiki dla odmiany .Bo lubię . Wracam do pisania po treningu którymś z kolei w tym tygodniu . Recz wielce poważna dziś będzie bo o kobietach facetach i potępieniu wliczając w ten temat związany z Jezusem .
Ostatnio odbyło się następne spotkanie DDK. Więc krótko o tym wydarzeniu dziś na moim pierwszym blogu .Wliczająć temat książkowo biznesowo Facebookowy z którego tyle ludzi dziś dnia korzysta . Nie zapominając o wiadomościach . Tak dla nie komercyjnego pisania o euro i całych tych igrzyskach .
środa, 13 czerwca 2012
Witajcie wracam do was w formie listu moi drodzy czytelnicy .Wracam do was pisząc w samotności życia .Jak piszę to mojej znajomej i do was .Wracając do wczorajszego dnia .Piszę do was w chwili wolnego czasu od planowania. Wpis nie będzie tylko listowny .Bowiem korzystając z multimediów będzie multimedialny .
wtorek, 12 czerwca 2012
I dobrze znowu słuchać Polskiego radia .Więc pozwolę trochę motywu psychologicznego dać na bloga przed snem .
poniedziałek, 11 czerwca 2012
 
1 , 2
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi