Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
czwartek, 31 maja 2018

Plener i sam ze sobą ..

Dobrze że jest nett i muzyka zen co praktuje oj smutna rzeczywistość jest naprawdę bardzo.

Jestem tylko pasażer

https://youtu.be/uw0VokW9-E8

IMG_20180531_114205

11:52, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Juz telefon miliczy i tylko nieraz pragniemy się  tylko mijając .Zamykajac  się za bramami domów  i za drzwiami w klatkach schodowych  .

Kazdy nieraz swoich pokojach zycia widząc się a nieraz nawet na siebie nie patrzeć .

Znów tu inaczej wygląda to wszystko w tym kraju gdzie alkohol leję się a w mediach walka aby nie palic pić i jeszcze się nie seksic .I tak znowu samotne . Dobrze że jeszcze  nieraz jest z kim rozmawiać w pracy .I może ktoś się odzewie Messenger od przypadku do przypadku . Znając pare historii . Jakby żyjąc od przypadku do przypadku 

Tylko mijając stację następnego dnia wczoraj w pracy dziś nie . Gdzie i tak  każdy poszedł w swoją stronę a ja tu dziś . Wczoraj idąc o kijkach do nordic . Gdzie moze było już miłe  i juz po nurkowałem parę razy sobie na chwilę tak sam w nim .Plaza  ktoś z kim kimś ktoś sam wielkie małe miłości spotkania  pijane nieraz też .

Tylko ile ta plaza kosztuje to też wiem Choć i ona jest bezcenna i już miała być w pewnych miejscach prywata .

Plaża jak nigdy dotąd ide sam wśród tłumu blisko są jednak tak daleko snując się jak cień którego nie miało być a jednak śmierć mnie nie chce choć i mi nieraz w tym niezrozumiemiu smutno jak i wkurzenie w tle ztjży w tym zwariowanym klimacie że nie wiem nieraz kto bardziej naprawdę zwariowal ja czy inni.

10:16, krzysztof213
Link Komentarze (3) »

Własnie nie co liczyć że internet taki cool  jak plotek czytam to nie wiem czy gwiazdy mają lepiej od  tego zwykłego człowieka .Kto z kim i co z tego dla mnie nieraz nic z tego .I  Peja miał kłopoty i on się starzeje choć ma kasę na pewno większą.Ale nic dziś nic w tym dziwnego że tylko piszę się o ludziach z kasą co nieraz grają w reklamach  .Wszedzie w sumie kasa .

Ja mam dziś nostalgię widzę to co było i kuźwa właśnie nie staram się nie pojechac po bandzie .Gdziś mija dzień za dziem miesiące za latami .

I następna wiosna mija .Xh Ch.. nie wiem czy to lato czy wiosna jeszcze a może powoli Rusza Jesień mojej egzystencji bycia na tej ziemi .

Przynajmniej pogoda jest ok lecz nie do końca jak się okazało że 3tygodnie nie padało .Lecz woda w morzu bałtyckim już w miarę na chwilę obecną ok jako jeden w nią wchodząc  na chwilę.

01:03, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 maja 2018
Co z naszą klasą pisząc kiedy szkoła już była prawie nie ukończeniu a dmuchawce latawce wiatr .. Kiedy słonce naprawdę daje o sobie znak . Ze tak znakomicie ucieka czas i tylko w tle gra w klasy nadal gra w klasy kto ile ma i za ile jest .Wiec piszę co z naszą klasą..
piątek, 25 maja 2018
Wiem..
Dla Mamy na Jutro
kiedy..
czwartek, 24 maja 2018

Tak to wygląda ze.

NAJCIĘZSZE BITWY NIERAZ STACZAS SAM ZE SOBĄ I SZCZERZE MÓWIĄC .

NA PLAŻY NAWET SAM JESTEŚ KUŹWA  .Taki dramat obyczajowy właśnie  gdzGd czas szybko zapierdala Gdzie wiesz jak było lub zapominasz przez chorich i życie . Widząc starość i młodość .I Gdzie ten sex i ta miłość jak z tamtych lat jak filmów .I Gdzie ten czas i ludzie z tamtych lat i dziejów .Ale żyje tu i teraz tylko co to za życie .

AS ZA DUŻO SENTYMENTÓW MAM NA TEN SWIAT  i  CZAS.

https://youtu.be/mw6EAV_WQRE

14:02, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Wczoraj...

Nie doszedłem tam ,czyli to Tesco ale znowu w Gdyni Chylonia bywaląc sam .

Widząc ten dramat obyczajowy w Polsce i swój i nie tylko swój czytając czas i życie w bibliotece publicznej w Gdyni Chylonia potem.

Mam tę właśnie swoje małe życie jak małe plany czytając trochę moja walka  Karła Ove.koncząc słuchać Ojca chrzestnego.Przeglądając prasę gdzie na świecie się dzieje jak i w końcu w sumie w Polsce gdzie mamy piękne lato tej wiosny .

Że jest piękny dramat nie widzimy się w sumie i nie rozmawiamy już ze sobą nawzajem chodząc nieraz samotnie wśród tłumu ludzi niewidzialnych.

02:57, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 maja 2018
Nie chcę mi się wiele pisać chociaż by było o czym więc krótko
wtorek, 22 maja 2018

I wiem ze czasem zostaje przy tobie coraz mniej ludzi widząc tych co znam bliskich ludzi kto został kto był i ile ludzi było przy człowieku chociaz nie wiadomo kto prawdziwy i wierny no moze ja niewierny ? Lub nie nie .
Ale moja wyspa i moje spojrzenia i moje nie spełnione marzenia jak i wspomnienia i utrapienia .W przemijającym czasie w życiu .
Chociaz lubie rozmawiac .
Ale nieraz warto i nieraz nie warto ?
Ale pamiętam i nie zapomnę chyba ze zachoruje .

07:57, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 21 maja 2018
Hmm tak się zastawiam co napisać na tej platformie blogowej ale coś wymyśle chociaż tyle się dzieje na tych moich drogach as kuzwa chce trochę spokoju w Polskim cyrku
sobota, 19 maja 2018

Znów w sumie te same drugi . Nieraz tak jest naprawdę że te same drogi .Nieraz  i tylko nieraz inne drogi życia i nieraz samotnej drogi krzyżowej.

Pragniemy i zostajemy sami nieraz oglądając różne rzeczy xxx .Ile to już nieraz sam na tych samych drogach życia .Nieraz  przez  ból istnienia pijąc i nie niestety nie tylko pijąc myśląc że to dobra zabawa  .

I znowu dziś inny świat mijając na tej samej drodze .

Nawet juz nie chodzę w tym weekendzie na zabawę  co chodziłem Kiedys bawiąc się też konkretnie . Nawet nic nie napiłem się nawet nie wypaliłem papierosa .

Tylko widzę znów starość jak ona jest naprawdę bardzo nędzna i męcząca .Widzac  ten kabaret w małżeńestwie nieraz .Te kłótnie  rodzinne również blisko i kłamstwa  zdrady i inne rzeczy pewno których lepiej nie widziec .

Tylko czemu czemuś jesteś takim losem ty dla mnie .jak prawie jak co roku wiosna piękna i as za piękna w tym jrakr Gdzie nieraz już modlą się o deszcz jak teraz .

Chca abym pracował to pracuje ale czy naprawdę jesteśmy szczęśliwi choć mamy prawie wszystko a nie mamy nieraz siebie to końca nieraz idąc samemu przez wiele dróg  przez samotny świat nawet nie widząc siebie nawzajem chłodzących jak byśmy siebie nie widzieli się nieraz  tak mijając po cichu gdzieś na drodze .

 

22:17, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

 Robie foto i galeria zdjęć mam tutaj Valjean4547

Dziś takie foto.Z morskiej nie zawsze pięknej krainy choć geofraficzge to ok wszystko ok .Ale kto czyta ten wie ...Ale nie czas na to dziś

IMG_20180519_202027

Mijamy w tym czasie rzeczywistym uwięziony naprawdę mijam co dzień co miesiąc .

Zresztą juz 15 godzin słuchania jeszcze 3 godziny .Takieto wszystko  nie takie proste ale tak wygląda życie nieraz . Więc 15 godzin i jeszcze jedno godziny i skoncze sluchac Ojca chrzestnego

21:57, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 maja 2018
Znowu 17:30 dzwony
Już niedługo .. Jak i nowe i stare sprawy ..
czwartek, 17 maja 2018
Czas utracony ale nie do końca .. bowiem jak u Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu .,choć czas mija co dzień widząc w końcu mijający czas w tej nieraz też dramatycznej komedii pomyłek jak nawet głosi tytuł filmu wielkie to by mogło być dzieło bo się działo i dzieje się . ..

Nie jest dobrze ale wracam to kuchni i nie mogę a zresztą tu kto mi zabroni pisać w czarnych barwach . Gdzie mi mówią że narzekam że widzę wszystko w czarnych barwach i odcieniach szarości jak widzę podłość ludzi którzy mieli być blisko mnie.

Choć chce dobrze chce lepiej już .A tu depresja sprawy ciężkie i ciękici tematy jak nieraz cięzcię brzmienia muzyczne i skazani na siebie jak na Showshang jak u Stefena Kinga.

Mam chęć jechać na targi książki w Warszawie gdzie tyś ksiązwk buszując wśród książek  nieraz nawet w empiku nieraz w sumie tam bywaląc.Choć to nieraz biznes jak niektóre hobby jak nieraz kuchnia co się bardzo interesowałem .

Tak jak jedna książka o nazwie wyspa jestem na wyspie swojej podróży życia marząc i śniąc wśród tłumu ludzi niewidzialny nieraz.

07:47, krzysztof213
Link Komentarze (1) »
wtorek, 15 maja 2018
Więc niech będzie artystycznie w tym wszystkim idąc tak jak idę gdzie nie ma nikogo pisząc w tym kraju nie raju .Gdzie... Oj kogo to interesuje ??
 
1 , 2 , 3
Archiwum
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi