Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
sobota, 31 maja 2014
Dzień szybko mija. Czas napisać chociaż trochę. O małej mojej podróży
Czas na następny wpis bo jeszcze nie idę spać ...Mam natchnienie to piszę . Chociaż pisze za darmo. Jest to trochę frajerstwo . Piszę chociaż jestem inwigilowany jaki ze mnie baran bo daje się inwigilować
Jest już 23 kiedy zaczynam pisać mały przekaz dla świata. Chociaż tak naprawdę mało ludzi to przeczyta .Bo po pierwsze więcej ludzi pisze niż czyta te blogi wszystkie i tak jakby każdy pisał dla siebie żeby nie zapomnieć o sobie żeby ktoś to kiedyś przeczytał. -Puki piszemy puki ktoś to po nasz po naszym życiu przeczyta będziemy zapamiętani. Bo tak huj przeminiemy jak cień wiatru. I tak dziś większość ludzi się kocha ogląda film lub pracuje .Może też się bawić pić podróżować być we więzieniu w szpitalu .I co tylko chcecie. Więc tylko mały procent to przeczyta te moje bzdur notki i moje myśli i słowa małego człowieczka brata mniejszego tej mrówki .
czwartek, 29 maja 2014
Tak więc jeszcze na koniec dnia fotograficzne z mojego miasteczka z drogami mojego życia i największym punktem widokowym. I parę słów na dzień dziecka
Gdy zaczynam pisać jest 29 maja. Jest przed południem mam 20 minut żeby coś napisać . Więc czas pisanie zacząć tym razem siedząc w domu .
I jak chodzi o wiadomości ważne z ostatniego czasu. Dodaje filmik od Max Tv. Wielkie rzeczy dzieją się na świecie i bardzo niebezpiecznie . Ale czy od zawsze coś się nie działo złego na tym świecie. Mogę tylko o tym pisać pokazywać .I tak jestem pionkiem w tej całej grze życia .
Jeszcze coś ciekawego i fajnego z Facebooka .Takie tam jazdy wraz z komentarzem
środa, 28 maja 2014
Zaczynam dziś chociaż trochę pisać kiedy większość ludzi idzie spać. Piszę prawie dla nocnych marków .
wtorek, 27 maja 2014
Dziś dobra piosenka na rozluźnienie .Bo mam kurw..kurcze stress i się denerwuje .Nieraz tak bywa ze człowiek wybucha jak wulkan przez jednego człowieka.A chodzi o ten wpis.http://chris29.blox.pl/2014/05/O-niedzieliOraz-zalegle-zapiski-z-zeszytu.html Wliczając panieki na facebooku z playboya. Oświadczam ze będę pisał co będę uważał za stosowne lub nie .W Polsce jest wolność słowa i wypowiedzi.Zresztą są więksi ode mnie .Nawet jak chodzi o scenę polityczną który wygadują gorsze rzeczy .Ba nawet w Paramencie Europejskim . Tak więc z wielu nowych piosenek który leczą.Z wielu nowych piosenek.Zresztą w zalewającym świat muzyki piosenek wybrałem dziś tą
Tak więc czas napisać następny wpis Tym razem listownie bo nie mam czasu na wielkie pisanie. Ale list porusza ważne problemy i ciekawe kwestie.No i mam nadzieje ze moja znajoma a może już koleżanka nie obrazi się ze publikuje ten list.

Tagi: list
21:51, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 25 maja 2014
Tak więc sięgam do archiwum bloga i robię wpis nie jutro z okazji ważnego dnia .
Dziś jeszcze chwilę o spacerze i o innych ważnych wydarzeniach w tle Dokładnie o wyborze do PE krótko. Chociaż ten dzień tak szybko poleciał
Niech będzie trochę zaległych nowych fotek z Juraty.Bowiem korzystając z chwili ostatnio zrobiłem foto z mola i deptaku z Juraty gdzie byłem na spacerku i piwku .

Tagi: foto
15:08, krzysztof213
Link Komentarze (1) »
Czas napisać chociaż trochę w tą leniwą niedzielę odpoczywając Wracając do zapisków zeszytu o Tym ci się kłębi w głowie i małych i dużych dylematach .
środa, 21 maja 2014
Tak więc taki dzisiejszy i trochę wczorajszego dnia prezentuje . Ze spojrzeniami i przemyśleniami
Dziś jeszcze trochę zdjęć takich zaległych zdjęć niech będzie .
Tak więc czas na następny wpisz .Tym razem o wczoraj lecz nie tylko.Bo będzie też o pracy i biznesie i o tv
wtorek, 20 maja 2014
Dziś trochę o telewizji na której spędziłem trochę czasu .Będzie o Hells kitchen i o kuchni
Tak więc dziś krótki poranny wpis
poniedziałek, 19 maja 2014
Tak więc trochę o książce dziś .O książce którą czytam
 
1 , 2 , 3
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi