Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Chciałem coś napiszę jak człowiek patrzy na człowieka .Ale już mi się nie chce .

Chciałem napisać jak to jest naprawdę w związkach partnerskich małżeńskich ale mi chce.

Chciałem napisać co pieniądze z nami zrobiły i praca nieraz ale też po co .

Ta kultura cała to też biznes o teraźniejszość wejść w siebie widząc jak to wygląda .Jak jeden zwykły człowiek jest bardziej ważny niż ci zapatrzeni w siebie  z kasą  . Kiedy moze mimo chłodu w sercu i pozybycie się młodych atrybutów żyje .Zimą była ciężka ale już kolejna zimą .Ale ten człowiek zwykły obywatel X jak ja podzaedp bliżej i pomocną dłoń wyciągnął kiedy było tyle co mnie nie widzieli jak tonę ...

Co tu kurwa mać pisac..

23:04, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 29 kwietnia 2018

Mijamy się na tych drogach życia nieraz ty samotna jak ja samotny nieraz nie widząc siebie.

Mijamy się pragnąc marząc i śniąc wśród tłumu ludzi tak naprawdę nie widzialni tak sami wśród gwiazd .

Żyje gdzie kobiety nie są spragnione miłośći cielesnej tak chodząc nieraz samotnie .Czy jestem tylko numerem .

Ale co tam dziś kogo to interesuje .Mozes  być jak możesz nie być w martwym punkcie zostając jak w marnej egzystencji bycia gdzie jak w książce kolejny dzień powszedni mija i następna strona jak w książce się przewraca ,jak w kalwnkalen następna kartka się urywa .Gdzie  nieraz ukrywki wspomnień krążą po cichu gdzieś tam w głowie . Nieraz usłuchając jak kwiaty dojrzewając rodząc się do życia kwitnąć lub więdnąć .W świecie gdzie tak naprawdę trudno o miłość w zmozonych dniach nieraz pełnych trutu życia jadąc na wzmożonych obrotach.

Pisząc tutaj a tak naprawdę żyjąc sam w zapomnieniu gdzie wódka nie pomaga . Gdzie choć ktos jest to i tak naprawdę idziesz sam gdzie zostają nieliczni i nie liczni telefonują .

Gdzie Jezus Chrystus na tej drodze krzyżowej jest naprawdę pocieszeniem wsród grzechów swoich i świata 

19:34, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 kwietnia 2018

Kto odgadnie jaka w człowieku jest pod uśmiechem nieraz i mówieniem ze jest dobrze STUDNIA BÓLU.

 

Czas Poleciał znowu .Czytając dziś słuchając radia pijąc pracując marząc pragnąc i śniąc .

Więc robię różne rzeczy w tym czasie słuchając muzyki .Gdzieś na rozpaczy dnie podróżując jak mały książę po świecie nieraz tylko po mikro świecie kuchni biznesu seksu alkoholu i samotności

Tak daleko od tamtych czasów kiedy bywałem w Częstochowie zatopiony w miłości cielesnej w tamtych historiach tez nieraz nie wesołych z tamtą kobietą co nie daje znaku życia .Odwiedzając moją koleżankę z cukierni co bym chciał ale nic z tego nie będzie .Gdzieś w tle tyle osoób pogubionych gdzieś są .

Gdzieś może jest ta prawdziwa miłość .A może już tylko w piosenkach i nigdy się już nie spotkamy .

PS Lubię bardzo tą panią


Dziś tam samotnie zaznaję nieba i piekła mając kobietę koleżankę co już nigdy nie będzie się kochać i raczej to wszystko dramat w tym wszystkim gdzie znowu czas poleciał

Sam znowu idąc przez miasto widząc cały świat i mając następny dzień życia .

Nie tak ciekawie ani nie tak nie ciekawie w sumie .Gdzie wiosna w całym dramacie życia jest piękna wraz z ptakami co śpiewają z rana i pięknym błękitem od zatoki puckiej czy od morza .

Nawet w kinie mi się nudziło ostatnio znowu tam bywając w Gdyni w kinie .poczując piękno i nie tylko piękno bo niektóre kwiaty z drzew są naprawdę na chwilę i opadają jak wiosna co jest na chwilę .

Ale znowu sam dziś idąc przez miasto widząc te wszystkie dzieje i czasy .Kiedy tutaj było więcej rybaków i raczej wiejskie klimaty były a nie jakieś tam pensjonaty i resorty and spa .I statki rybackie były z drzewa .A chaty rybackie nie piętrowe i raczej małe domy .Kiedy tutaj było tej całej tak naprawdę wielkiej turystyki .W której chcą nie chcą siedzę wiedząc ze plaża kosztuje dziś.

Choć lubię plaże jak i góry ,ale tam nie zawsze jestem więc jest plaża nieraz tak samotna ze książką i nie tylko.

I znowu tylko cyrk i dramat ludzki się kręci.

Ja pierdolę kuzwa mać telewizor przesadza w miejscu gdzie zaczynałem pisać to wszystko czyli tego bloga dla siebie i może nie tylko dla siebie w październiku 2009 roku kiedy nie ma już tych laptopów i są już takie komórki ze można na nich śmiało pisać tak zwane smartfony i tylko widzę tą młodość jaka była .Oj ta kobieta mi młoda utkwiła w głowie o czarnych włosach .Nie jestem jeszcze gayem.

Ale wrócę to wczoraj gdzie jakieś pani z zagranicy  przeszkadzał   telewizor a może już ten polski Język i program o Japonii i hotelach tam gdzie w tle czytałem książkę i piłem piwko gdzie była moja pani co mi się podoba o pięknych oczach i nie tylko pięknych dużych oczach .

Poszedłem i nie dość ze chciała ściszyć go co zrobiłem poszedłem i tak go wyłączyła jak poszedłem

Dziś już nie mogłem urobić choć i tak znowu cyrk .Choć lubię tą panią siedząc z kobietą w pokoju co ma poważną chorobę i córki dwie i syna .Oj kurwa starość aby nie starość widząc tam gdzie byłem starość i widząc moje babcie już stare i ten cały dramat ludzi .

W pracy też nie wiadomo co będzie taki klimat ze hoho może w końcu ktoś kupi ten resort co tam się pod gwiazdę morza budują robiąc nowe drogi ze ulica Abrahama i Władysława IV ta sama od lat prawie .Gdzie teraz wychodzę z tego świata i wolę być tutaj niż tam gdzie ludzie są po drugiej stronie tego wszystkiego i nie każdy ma S klasy czy inne auta .Więc tak romantycznie i aromatycznie nie zawsze jest i nie było i nie jest tak zawsze .

Nie zawsze było tak romantycznie po drugiej stronie jak dziś kiedy na parze zrobiłem w ziołach rybę i sos porowo z serem naciowym na śmietanie i winie z ziemniakami .

Tylko znowu wciąż bardziej obcy w tym kraju gdzie kto ma więcej kto więcej zarabia gdzie nikt z nikim nie rozmawia nieraz w lidlu czy Biedronce .Jeszcze nie w Polskich sklepach .

I ja gdzieś daleko jak wiele ludzi Czytając starając się jakoś żyć w kraju ba w mieście gdzie rodzina zapomina o drugim człowieku wliczając gdzie nawet i znajomi co mieli być .Gdzie zostają nie liczni wśród nie licznych. Więc nie wiem gdzie jest granica bólu jak następna osoba popełnia samobójstwo jak chodzi teraz o Avici .Miał 28 lat .Kiedy widziałem młode ładne kobiety co chciały to zrobić .Kiedy następna osoba z biznesu muzycznego to zrobiła bo to jest historia kiedy sam miałem do zrobić i jeszcze żyję pisząc i mówiąc dziś kolejny dzień życia w tle stara komuna i nie życie jak z bajki .Bo są ludzie co mają więcej i to robią .

Ja zatopiony na samotnych ścieżkach jak to zdjęcie jak cień

Bowiem

I zostanie ja i mój cień w samotnej drodze na samotnej plaży

Gdzie mogę tylko nieraz wspominać ludzi którzy są a jakby ich nie było. Gdzie wspominać ludzi co ich naprawdę już nie ma
 Pewno i tak jestem daleko jak ktoś tam jest daleko. Ile tu w tej bibliotecznej stronie pisać swoją książkę życia może dla wielu i tak nic nie znacząc w tym wszechświecie i tylko marząc i śniąc znowu sięgając po co po to wszystko .

As czasu mało aby to wszystko opisać mijając ter miejsca gdzie byłem kiedyś a i znowu iść jutro to tego samego as mnie to nuży .Choć tyle ludzi widzę tutaj zatopionych w książkach szukając światełka w tunelu a może już wyjścia z szarej egzystencji tak nieraz samych jak ludzie szukający czegoś w smarfonach tak nieraz samych .

Więc niech Poleci jeszcze klasyka
15:20, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 kwietnia 2018

Znowu pisałem ogłoszenia .I tak płynę przez samotne miasto choć tyle ludzi w około godziny nieraz tak samotnie płyną między podróżami gdzie nieraz głucha cisza wręcz niezręcza ta cisza jest wsrów tłumu ludzi.

Mijając stację po stacji życia widząc wędrówki żyć a nieraz tułaczki dusz . Wśród pięknych kawałków przyrody jadąc . Mijając  kolejny rok bez bliskości a raczej  bliznami .

......

Czy są gdzieś tutaj może tam

Czy może same materialistki .I same co chcą być damami .
wiec może ciebie szukam ale nie wiem czy znajdę.
​​​​​​​Czy jest naprawdę chętna .Oto jest naprawdę jest pytanie .
ja też w pogoni za lepszym wyborem i jakości życiem tak samemu wędrując .
​​​​​​​Poznam panią konkretną która wie co to bliskość lub chce widzieć..

....

I znowu okazało się że ludzie ludziom zgodowali ten los.

14:08, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Tak sam naprawdę spacerując wśród tłumu a raczej nie tłumu .Wśród deszczu i ludzi gdzies w tle jak aut co ich naprawdę dużo było .

Idąc to kina zwietrzając prędzej rynek prawdziwy Gdyński .Nie takie tam galerie handlowe.Gdziw tam tak naprawdę inny zapach i świat wliczając że inny świat.

Znowu tą samą drogą że w innych czasach.Kiedy byłem młodszy też bywaląc tak w sumie w kinie  .Zresztą pamięć mnie nie myli więc pamiętam jak to budowali że jakoś potem Chyba im nie wyszło.Mialy być u góry knajpy skąd widac może . Zostały tylko szyldy reklamowe.

Więc wiedząc co się dzieje gdzies tam gdzie znowu strajki i walka polityczna w tle  .W świecie gdzie puszczają gaz na biednych ludzi .

Tylko pustka ta pierdolona pustka jest we mnie  święcie pędzących ludzi gdzies tam.gdzie znowu słucham ptaków i jak śpiewa Andrzej Rosiewicz .

https://youtu.be/OyZMUT-u28U

 

04:11, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 kwietnia 2018

PÄR LAGERQVIST

Myśl nie ma celu

Myśl nie ma celu,
modlitwa nie ma ojca.
Ból nie ma domu,
tęsknota nie ma matki.

Urodzeni bez pępowiny.
Umierający nieznani.
Przybyli z nikąd.
Powracają w nicość.

31363357_10204593673839915_1300857934783620942_n

12:20, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Samotne spacery jak samotne zachody i wschódy słońca.
Samotne spacery jak samotne pokoje jak samotne łóżka
Samotne spacery jak pierwsza słona łza jak słona woda


 

 

Wolne dni tak szybko mijają jak czas który leci który poleciał żyjąc bez spełnienia w świecie złudzeń i snów kiedy świat jest szarobury .
I jak co roku tylko brzoza za oknem biblioteki robi się zielona. Kiedy czas naprawdę leci i świat tak nieraz nie zachwyca i jest inny w ciężkiej pracy naszych rąk naszych umysłów .Widząc dramat życia swojego przegranego czasu mijając bezpowrotnie .
Dotykając nieba kiedy chwila a raczej chwile są ulotne .I nieraz wiele razy spadając w piekło

  I widzę te kłamstwa fałsz idąc samemu przez piękną krainę ze z piekłem w tle i nie zawsze dobrymi ludźmi gdzie nie zawsze znajdzie się miłość i ukojenie w pragnieniach cielesnych jak zatapiając się w alkoholu nie zawsze znajdzie się radość 

 12:07, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 kwietnia 2018

Samotne noce jak samotne spacery.

Masz towarzystwo a potem go już nie masz .

Świat się zmienia 

I tylko jesteśmy w generacji layków nieraz tak samotnie pragnąc bliskośći 

I kupiłam sobie Małego Księcia i okazało się że w dzień książki . 

Zrobiłem dużo w kuchni przez to wszystko .Gdzie nawet lekarz psycholog nie pomoże jak i ksiądz na ten zepsuty świat gdzie pieniądz rządzi duszami ludzi 

Ale zawsze można liczyć na siebie nawet w tych sprawach  i samotnych podróźach jak ogazmach  kulinarnych i kulturalnych .

Człowiek człowieka nieraz zostawi i nawet jak ma przyjaciela psa też zostawi  

Już człowiek nieraz nie brzmi tak dumnie

...

 

07:53, krzysztof213
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Z okazji dnia książki

IMG_20180423_215505IMG_20180423_2155051IMG_20180423_2155052

 

 

22:06, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 kwietnia 2018

Piękne są tutaj te zachody słońca idąc po pracy tam właśnie

Więc samotne spacery jak samotne wschód i zachody słońca.

Kiedy nie chcesz i niestety niekiedy jestes sam w swojej podróży życia marząc i śniąc w tej egzystencji noeran marnej .

Gdzie wódka nie pomaga na ból życia gdzie nieraz spada samotna łza i nikogo to nie interesuje naprawdę..

...

Odpoczywam po samotnych rozkoszach słuchając muzyki poważnej .MoW M dziś wrócs do Poldark wichry losu.Bo nawet w knajpie byłem sam w tej zamorskiej krainie baśni i opoqopowi o rybkach i rynku którego nie ma bo są galerie i nowy świat jak nowy ład .Ale lubię i być nieraz na rynku bo to nadal klimat jak w Gdyni gdzie naprawdę była i toczyła się nieraz moja historia co mija .

I tak nie da się wszystkiego napisać w tym czasie kiedy jak w Comie i kawałku Sierpień Znakomicie znika czas . Słuchając i mając as ciarki w tym samotnym kraju..

Choć mam paru ludzi to puste miejsce też zostaje jak samotne serce i wkurwienie nieraz niestety też.

 

09:58, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Samotne spacery jak samotne zachody słońca i wschódy .Jak samotne zyjąc gdzie nieraz spycha nieraz człowieka w odchłań życia .

Tak nasz wiele a tacy nieraz sami jesteśmy i każdy nieraz sam bez miłości i nie tylko cielesnej i bez bliskości i perspektywy .Zagub Zagu w swoim czasie kiedy już nieraz człowiek czasami zatapia się w tym czym nie powinien .

Tak w sumie lubię zwierzęta psy i koty w sumie też .Psy są tutaj bardziej wierne niż Ludzie nieraz a koty leczą .Że nawet człowiek swoich przyjaciół nie lubi i nieraz swoich dzieci też .

Czy człowiek to kurwa nieraz brzmi dumnie...

Więc kocham jak w małym księciu choć to smutne te wschódy i zachody słońca idąc wsród tłumu ludzi niewidzialny nieraz i zwiedzając świat nieraz bywaląc w paru miejscach i siedząc tak niewidzialny nieraz na ławce jak na ławce rezerwowych

Ale nic nieraz znakomicie się bawiąc w tym nędznym świecie i tu zyjac gdzieś tam 

09:33, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
sobota, 21 kwietnia 2018

5 dokładnie zaczęły śpiewać ptaki dla nieraz straconego pokolenia i nie tylko tutaj .

Gdzie znowu słychać w głowie ptaki za kraty w palarni szpitalu .

Gdzie zaras będzie wschód i między kratami pokaże się słońce i jak między kratami znów ptaki zaczną śpiewać

Leze w ciszy i tylko wiatr cicho śpiewa jak i mewa zakraczy nieraz . Gdzie za życia  nieraz  człowiek pochowany jest i umiera samotne  nic nie znacząc dla tego świata.

Poleżę sobie bo tylko..


Ref.
Dziś okolica nieszczególnie smutna,
w bezruchu stoją podwórka
na psy sprzedała Cię jakaś kurwa,
kolejny patrol, ulice bez jutra
między blokami wiatr cicho jęczy
te echo czasów gdy byliśmy dziećmi
tu kwiaty zła mają początek i koniec,
chwast nie zakwitnie na betonie

https://youtu.be/7TCaN5Cb63U

05:19, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

To coś wszystko do chuja nie podobne.

Czytam o Rosji lecz w sumie w Polsce nie lepiej.

Jak śpiewa Jaromir Nochawica w piosence czarna dziura 

W naszym domu jest jak w czarnej dziurze
Co zrobię to zaraz kogoś wkurzę
Trzeci miesiąc gęby w krąg ponure
Chyba czas rozejrzeć się za sznurem
Nie na drzewo nie właź konar trzaśnie
W grunt przywalisz zaśniesz lecz nie zgaśniesz
Będziesz połamany do imentu
Kliniczny przypadek dla studentów

A tak w sumie to wygląda że strony http://wyborcza.pl/1,75399,19836105,ubostwo-w-rosji-zwalcza-sie-statystyka.html#ixzz44ZlP6AC9

kristov30.03.2016, 07:05
Cytat: "Wzrost liczby ubogich udało się chwilowo zatrzymać. Władze poprawiają byt obywateli prostymi sztuczkami biurokratycznymi." Czyli dokładnie tak samo jak w Polsce od wielu, wielu lat. Tak samo jak z tuszowaniem bezrobocia, tudzież legalnego niewolnictwa, bo jeśli twoja pensja ledwo wystarcza na opłacenie rachunków, wyżywienie i zakup ubrań ze sklepów z odzieżą używaną, to nie jest praca. To jest niewolnictwo. Pan musiał to samo zapewnić każdemu niewolnikowi w czasach Cesarstwa Rzymskiego i jakoś łaski mu nie robił. Niewolnik wtedy miał o tyle lepiej od polskiego "pracownika" obecnie, że nie musiał o tym w ogóle myśleć.
 
Ja tu widzę to samo .
Więc nowy wiek XXI ale czy naprawdę jesteśmy w nowym lepszym świecie !?
Nowy wiek jak nowa bieda
Jak Izolacja choć my mamy takie narzędzia do komunikacji jak wiele ludzi co ma depresję i czuję się osamotnionych jak coraz więcej osób co popełnią samobójstwo.
..
Nad morzem cieplo jak w lato gdzie dobrze bylo widać gwiazdy..Chy Ch takiej wiosny nikt się nie spodziewał..
Tu kto może kazdy przygotowuje się na majówkę.
Ale nie nie będzie o biznesie.
Bo spotkałem młodych gwiewnych i nowe pokolenie .I też tam byłem też śniłem  o miłości cielesnej bliskośći też się włóczyłem pragnąc marząc i śniąc wśród gwiazd.Zostając dziś na końcu świata sam .Gdzie nieraz zostaje sam
Jak Jezus Chrystus ukrzyżowany za to że robił dobrze 
Gdzie nie każdy jest dobry nawet w kościele katolickim i jak brzmi kawałek znów igrasz z losem AK47
I znów jesteś sam na rozstaju dróg
Ciężko wybrać właściwą.
Słyszysz w okół tylko szepty,
Lecz nikt nie pomoże. 
Twarze w oddali giną.
Jesteś tylko Ty, pod znakiem krzyża.
Pośród kwiatów czerwonych,
Które splamią Twą krwią sępy i złowrogie wrony,
Tak dopomóż Bóg. 
/2x
04:45, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
środa, 18 kwietnia 2018

Wyłączyłem tv wyłączyłem się z Instagrama z Messenger i Facebook .

Zaczęła się chwilą z Bluesem .

Trzeba wrócić to ksiązko Poldark jak w Serialu brzmi tytuł wichry losu tak w powieśći Winstona Grahama .Takie jest nieraz trochę lub trochę bardziej niż trochę życie.

Nawet nieraz bardziej skąplikowane .

Siedząc dziś w swoim czasie czytając na świezśw powietrzu bo nie mogłem urobić i znowu kurwa mać nie dosc że wolne mam od nie takiej pracy co wiem że mogło byc lepiej ale już tak jest naprawdę że kraj nie jest mlekiem i miodem płynący.I znowu Ktoś ma ciężki los jak nieraz skazany na Showshang jak w książce Stefena Kinga . Gdzie kogo to tu tutaj interesuje tak naprawdę.

Ale Z tego by można było naprawdę coś stworzyć z wielu życiorysów .Ale co z tego jak tu w tym kraju robi się naprawdę różnie i ludzie mają również różnie.I nieraz jak w Poldark ma kornwali się dzieje.

Że ktoś tu Tutaj kogoś oszukał i ktos tutaj został sam.Historia lub się powtarzać a i sie powtarza.

Jak nieraz życie co jest nędzne gdzie sam stoisz pod krzyżem nawet w tą piękną wiosnę sam go nieraz niosąc i sam upadając  gdzie nieraz nikogo nie ma przy upadkach twoich .I widzisz innaczej wtedy wszystko.

W nędznym świecie żyjąc z nie tą piosenką  nie śpiewając kiedy jeszcze jesteś najgorszy.Bo czujesz się jak w Meksyku a nie nowej Polsce i tak super kraju o którym mowa w mediach.

A tak umiem trochę ale co tego jak tu a nie tam żyję po drugiej stronie dnia jak po drugiej stronie lustra ....

Nawet dziś gotujac trochę i już wpieprzony w chore ramy syasyst i chore schematy . Pytając się jak w jednym kawałku czy świat czy ja .

Ale kogo to dziś interesuje kazka nieraz i bardziej niż nieraz żyje swoim życiem nieraz nie widzi człowiek jeden drugiego o po prostu.Dorastamy po pracy w  chorym systemie.

Przynajmniej pogoda ok w tej szarości dnia .Gdziś nieraz niektórzy rodzą się po innej strony bajki jak w Brazylii i nie tylko gdzie i tutaj dla innej kasty ludzi budują nowe St tropez lub jak ktoś woli Costa Del Sol lub Costa Brawa . Piasek kosztuje bo naprawdę tu nad morzem zmienia się wystrój pod turystykę i przez gwiazdę morza co się buduje wuec sie dzieje.Ale czy po drugiej stronie torów kolejowych coś się naprawdę tu zmienia.Czy naprawdę coś się zmieniło .

Jak tyle ludzi tu i nie tylko tu żyje jak żyło .Tak po cichu kto wie o co chodzi ten wie .Jak to bywa z miastami takimi po sezonie letnim 

Tak sam nie tak jak by się chciało .Bo pisąc o końcu świata sam na nim byłem i nieraz sam na nim jestem.Czy praca zapewnia byt i komfort .Czy naprawdę praca zapewnia stabilność i stabilizację.Nie jestem już tutaj tego pewien jak mi mówią ze zarobię sobie to nieraz hmm .

Ale nic temat długi jak rzeka jak świat jak przytoczę klasyka który przez muzykę dla zwykłych ludzi gdzieś tam się wybił o jest ok medialny to się nie pomyłkę.Choc dla wielu osób naprawdę życie jest Kurewskie i nie tylko dla nich.

16:52, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

W szarości dnia żyjąc i idąc 

Wsród cieniów dnia i starych dziejów idąc

Kiedy nic nie jest nieraz czarne ani białe jest po prostu szare .

Trzeba nieraz porozmawiać sam ze sobą najbliżej mi to siebie .

I sam siedziałem na tej plaży wczoraj sam na niej spacerując.

Jak mały książę w swojej powieści .Jak bylo napiszane w powieści mały książę.Słuchajac Eldo Plaża .

Więc po co nieraz tutaj więcej na tą chwilę obecną pisać

IMG_20180417_092703

04:52, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 kwietnia 2018

Czas leci patrząc na zdjęcia i czas który był .

A tu tak jakos jak jestem na Instagramie to bardziej mi się dzięki koledze który mnie tak wkręcił .

Więc jak coś zapraszam mozna coś ciekawego znaleźć jak chodzi o fotki jak na google+ 

Bo życie nieraz jest jak fotografia i film w tym przemijamiu .

Valjean4547 

06:31, krzysztof213
Link Komentarze (1) »

Każdy  nieraz sam w swoim czasie uwięziony i swoim świece żyjąc .

Ja znowu tylko marzę i śnię w świecie koło ludzi z lodu jak i koło kobiet co myślą że pieniądze to wszystko i mają zamiast serca kasę fiskalną licząc tylko.

Gdzie jest ta miłość jak każdy liczy tylko  pieniądze  Czy jeszcze ktoś wierzy w miłość czy chodźi o kasę.W świecie pełnym złudzeń żyjąc

Coraz mniej ludzi blisko tak samotnie nieraz przechadzając się wśród tlumu na niebie pełnym gwiazd nocy spiąć w samotnym pokoju w marnej reczywistej egrzystencji  bycia tutaj .

Czy praca to wszystko kiedy znów serce i dusza płace .

I tylko wiem że umre jako obywatel X wśród milardrów istnień jak bym nie istniał 

01:35, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Już coraz mniej to wszystko interesuje .I jak kiedyś chciałem trochę więcej wiedzieć to nieraz nie chcę .

Bo i tak historia nieraz wszystko oczeni .Tylko że mnie moze w niej nie byc .Zresztą kraj miał byc mlekiem i miodem płynący i jakoś tego nie widzę .Gdzie nie każdy się tutaj liczy . Gdzie nieraz jest izolacja . Co to się dzieje w dużych miastach to inna sprawa.Ze napisze słowa klasyka - Ludzie ludziom Sami zgodowali ten los . Gdzie nieraz nikt nie widzi drugiego człowieka ..oj by się chciało dać kawałek pod tytułem między słowami.Ale juz nie wiem sam z drugiej strony czytając nieraz te brzudrne tytuły co dają do myślenia z plotka czy pudełka .Co się stało z Underground muzyką i mediami a raczej z ludźmi branży muzycznej .Peja w agencie a Popek w dancu z gwiazdami .

I ta tak to jest naprawdę że muzyka jak film to biznes .Że wiele osób gdzieś tam w tle w tej branży .Jak i innej o których mowy nie będzie .Media i tak  niektórych pokazują a niektórych nie .

Więc to wszystko mnie właśnie przestaje bawić .Tak samo jak że sceny polskiej politycznej  słychać to co słychać a ludzie ciągle wyjeżdżają z tego kraju .Oj naprawdę skoda pisać ..

Przynajmniej pogoda jest i można trochę powiedzieć na dworze iść na plażę gdzie nawet w sumie piasek kosztuje i dla wielu osób naprawdę kosztuje . Gdzie tutaj sie robi Vista Brava lub Costa Del Sol że z drugiej strony Brazylia i Meksyk . Więc nie wiem czy śmiać się czy płakać .Ale taka jest naprawdę ta epoka zagmatawa .Z drugiej strony nowe wieżowce jak nowe galerie handlowe a z drugiej strony wliczając postęp w podróży i technologii nowa bieda i nędza w tle Biedronka gdzie kupić taniej i ludzie zbierający puszki i budelki zaglądający do śmietnika których nieraz nikt nie chce widzieć o których nieraz cicho lub mówi się jak są mrozy w tle tego zakłamania i show który bywa...

03:51, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 13 kwietnia 2018

Samotne podróźe ,jak samotne spacery w ciągu dnia żyjąc wśród lasów zwietrzając sam swój świat..

 

01:28, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
Archiwum
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi