Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
czwartek, 30 listopada 2017
Tak dziś na YT pokazała się mi ta piosenka tego słuchałem I tak szukając dobrych kawałków dziś z klasyki innej muzyki . Chociaż czasu mało . Chociaż nieraz czegoś słucham w pracy dziś nie.Zresztą trochę ciszy też nie zaszkodzi nieraz chociaż nie ma tam ciszy do końca . Ale dziś na tych tu słuchawkach do za to wszystko dobrze gra . Więc siedząc sam na sam trochę muzyki . PS.może się pomyliłem z powołaniem i być może z zawodem PS. I co tu na YT można znaleźć za klasyki
Chociaż nic nie miało być pisane ale napiszę chyba parę słów tym razem o tym co tak jest popularne w tle kuchnia i jedzenie więc dziś. Praca jak to napisać i to krótko i dobrze. .. Zastawiam się może coś wymyśle ciekawego .
wtorek, 28 listopada 2017
Jak zawsze ta pani pięknie wygląda i pięknie śpiewa, Jak zawsze ten pan dobrze gra na gitarze . Więc tak na dziś bo mam dość myślenia i za dużo do stracenia jak i straconego czasu . Więc teraz nic smutnego w ty smutnym nieraz świecie gdzie chociaż taki piękny to ludzie i świat i nieraz rzeczywistość nie rozpieszcza gdzie nieraz nie ma z kim rozmawiać .Gdzie ludzie wolą siedzieć w telefonach z nikim nie rozmawiając a kobiety nieraz szukają księcia z bajki co ma $$ gdzie nie liczy się nieraz człowiek. Tylko PKB czyli produkt krajowy brutto .Gdzie w kraju coraz więcej ludzi z Ukrainy a Polacy wyjeżdżają żeby zarobić normalne pieniądze . Gdzie w sumie znów noc jak nieraz samotna gdzie jak teraz zostaje ta pani dziś .Po spacerowaniu wczoraj z pierwszą miłością mojego życia .Gdzie tyle się już zmieniło. Widząc co jest co i tylko nie wiadomo kto jest kto. Gdzie może gdzieś jest sens a może go nie ma .Zostając nieraz tak samemu gdzie modlitwy nie pomagają widząc to wszystko. Gdzie nieraz tylko Jezus pomaga .Bo nie człowiek.
Może coś o Rosji i Polsce bowiem chociaż są inne tematy a i dawno mnie nie było i w sumie mogę napisać dla siebie może dla kogoś i zresztą mam inne sprawy i inne rzeczy się dzieją w rzeczywistość Polska świat jak i moje sprawa i moje życie w tle .
piątek, 24 listopada 2017
Tak naprawdę dobry kawałek Tylko kto zrozumie jak taki świat blisko i tacy ludzie blisko . Nie tak kolorowi tak mam swoje błędy i moje winy ale co tu się dzieje a potem co się dzieje przez ludzi ze mną ale tak to jest więc cytat.Wracając do historii a raczej zaczynając.
Chociaż tylko jestem pomocą kuchni jak w sumie wiele ludzi jestem na niskim szczeblu sam nieraz sam ze sobą widząc co się dzieje jak na przykład wczoraj .
Ale wracając do historii .
23 sierpnia 1850 świat się zmienił jak jest napisane "Telegrafia przekracza granicę państw "w książce kronika techniki
Gdzie Brytyjczycy James i John W.Brett kładą przewód telegraficzny z gutepark ...
Więcej
Wliczając tą historyczną wzmiankę

A dziś mamy XXI wiek internet telefony co można się połączyć z całym światem masę kanałów w tv .

I co z tego świat zabiegany wcale nie taki lepszy niż kiedyś.

 
Ludzi masa zapierdala za grosze w erze nowej nadal dramaty co można cały czas oglądać w tv jak show .
A ludzie coraz bardziej nerwowi elity się super bawią naszym kosztem jak chodzi o polityków .
Wojna w sumie religijna i kulturowa w tle wielkie przemiany nasz wszystkich czekają .

Elity robią co chcą a człowiek tylko nieraz może na to wszystko patrzeć tyle jest wart w tym całym bajzlu

.Jak telefon milczy Facebook milczy i nieraz człowiek milczy. 

 
Więc nieraz człowiek jest jednym z wielu cieni tego życia jak nieraz ja pracując na tyłach gdzie na Kaszubach za grosze
A wracając do wczoraj teraz wiem jak to jest pijąc z kimś i zostając samemu
Wiadomo nie pijąc coli. Zostając samemu i idąc napierdolony
Teraz wiem jak to jest w dorosłym życiu smutno i mokro jak w Nędznikach .
XXI WIEK TO SIĘ NAZYWA 
 
Na koniec piosenka bo tak to bywa
 
Właśnie znając swoją nicość można wiele. Więc dziś psychologicznie i filozoficznie . Chociaż by tak wiele się chciało mieć w życiu a i tak wszystkiego nie będzie się miało i raczej ma się na ten moment mało.
czwartek, 23 listopada 2017
kończąc Czytając gazety ciężkie sprawy się dzieją w tym sprawach życiowych tam w tym kraju .Zresztą u mnie też nie ciekawe. Seks jaki seks chyba sam ze sobą. Miłość jaka miłość jak najbliżsi się już nie kochają . Praca co ja z tego mam ani na życie i na pewno nie tonę w zachwycie jak chodzi o finanse. Więc chociaż muzycznie was uraczę bo Bezczel daje dobre kawałki i o życiu co nie leczą być może w żadnym radio . Więc daje jego kawałki o życiu tak realnym jak cale nieraz życie.
Takie foto nocne miasta cieni i duchów idąc w mgle sam na sam.A może nie sam na sam. Chciałbym wierzyć ze nie sam na sam .

Tagi: foto
17:26, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
Takie ostatnie moje spojrzenie poetyckie Skoda tylko ze tak smutnie gdzie serce poranione i dusza nie taka jasna Wliczając to zmęczenie fizycznie i psychiczne. To o czym pisać Słuchając Palucha tak pięknie śpiewa o tym wszystkim w nowym kawałku . Wliczając kawałek do tego wszystkiego Quebonafide ft. Young Lungs - Między słowami (prod. ka-meal x boobieboi) Kiedy po pracy.Jakie pracy gdzie moze robi się do samo i okazuje się co to jest człowiek i ile jest wart . Kiedy okazało się co to jest rodzina i bliscy ludzie . Kiedy okazało się co jest to miasto Kiedy naprawdę mam dość . I mówią mi ze mam się zmienić A ja mam dość kurwa mac dość Gdzie żyję bliżej Rosji niż myślę jak chodzi o klimat finansowy i nie tylko finansowy gdzie leje się nieraz wódka jak w Rosji . Chociaż tak pewno tak tam jeszcze gorzej. Bywając ze wszystkim sam znów nieraz a może nie tylko nieraz sam .
poniedziałek, 20 listopada 2017
Warszawa i może nie tylko. Wręcz więc dziś klasyka muzyczna . Nieraz się ciesząc nieraz płacąc ze nie mieszkam w metropolii żadnej gdzie tyle jest różności dobra i chamstwa samotności pragnień i nie doskonałości . Mieszkając dziś na tej swojej dziś peryferii . Gdzie każdy pragnie nieraz czegoś na tej metropolii wliczając tą finansową wolność jak kiedyś w Rzymie . Widząc przecież Warszawę w innym wydaniu . Bywając tam sam
czwartek, 16 listopada 2017
W sumie siedząc w bibliotece tak po cichu słuchając znów Dżem Paw i ta piosenka znów mi robi Czytając dziś trochę pisać w skrawkach wspomnień tak ulotnych na tej ziemi .
Muzycznie na początek... Tam tak w muzyce dziś jest wiele zapisane..
wtorek, 14 listopada 2017
XXI wiek i tak w skrócie książkowo .. Nie mając wiele czasu dziś na pisanie gdzie czas mi ucieka i nie ma czasu o wszystkim pisać..
poniedziałek, 13 listopada 2017
Tak więc na 11 krótko o jednej z wielu scen z życia wziętych kiedy nie miałem jeszcze naprawdę do końca dobrego dnia a który okazał się ciekawym w sumie dniem . Gdzie rożne myśli były w głowie
Zdarzyło się ….
czwartek, 09 listopada 2017
Dziś jeszcze tu bywając ,poruszając poważny temat ekonomia i nie tylko .Bo tak to bywa i ja to wiem.. Chociaż ze mnie mały człowiek we wielkim świecie co jeszcze o nim myślą ze jest Idiotą ale czytam w porównaniu do nich i jeszcze co Idiotę czytam Więc Idiotyczny temat jakim jest ekonomia . Więc wręcz gdzie człowiek w ty świecie to brzmi dumnie . Czy na pewno?
środa, 08 listopada 2017
Znalezione dziś we kawałku wspomnień .. Zaraz idąc w szarobury ciemny świat .
 
1 , 2
Archiwum
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi