Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
środa, 29 lutego 2012
Dziś ostatni dzień lutego wyjątkowy dzień bo zdarza się co 4 latka . Dziś też w końcu pierwszy mecz na narodowym .Niestety niklej szansy na wygraną . Tak wpis będzie o Narodowym jak chodzi o wiadomości i komentarze . Wliczając temat Boga który dziś sprzyja ludziom pracy na w tej morskiej krainie zachęcając do spacerowania.
wtorek, 28 lutego 2012
Tak chociaz napiszałem ze nie będę piszał który to raz ...To I tak mnie ciągnie to piszania . Więc wracam to blogowania.Wolę nazwac piszania pamiętnika z rózymi aspetkami życia . Nie zawsze kolorowymi lecz też I takimi . Piszę sam zatapiajać sie w samtności .Nieraz wartej doczeninia nieraz smutej nie to wytrzymania . Zmieniajać na ten czas , i tą okazje szatę graficzną .
wtorek, 07 lutego 2012
Zwątpiłem kto to czyta Co tutaj wiele pisać o moim życiu wiele kto to czyta . Dość tego cyrku Może kiedyś wrócę do pisania
Smutno mi wiec. Wyrażam siebie nie krzycząc nie awanturując się . Pisze po całym dniu .W którym koło życia nie zawsze ciekawe nadal się kręci . Piszę w samotności ba nawet w ciemności .Która nieraz niebezpieczne nadchodzi .
Piszę puki mam chwile czasu o wczorajszym dniu .Zresztą zima za oknem i nie dość ze wieje to jeszcze zimno Piszę o wczorajszym dniu Wczorajszy dzień znowu minął niby wolno,a jednak szybko . Pisze trochę o nim . Co tutaj wiele pisać o moim życiu wiele .Kto to czyta te moje wypociny bzdur notki . Daję też trochę nowych fotek więc będzie fotograficznie .
poniedziałek, 06 lutego 2012
Niedziela to też dla niektórych dzień odwiedzin .Więc będzie jeszcze raz o niedzieli Tak więc jak chodzi o niedzielę Więc przyszły dzieci mojego brata ...... Kiedy piszę dziś jestem przeziębiony .Przez bieganie w zimie .Więc dziś jak chodzi o bieganie do lipa dziś
Weekend minął szybko niespodziewana . Szczególne Niedziela .I o niej będzie i o tym mieście . I o jednej rozmowie która mnie zainspirowała do napisania tego wpisu
sobota, 04 lutego 2012
Dziś pisze w formie listu .Do wszystkich czytelników . Pisze list wiersowo w swoim stylu to świata do ludzi .
Wracając to wpisu psychologicznego i robiąc nowy .Chociaż nie jestem psychologiem coś tam wiem o ludziach I coraz więcej się dowiaduję .O ludziach o świecie w którym żyję .
Dziś prezentuje korzystając z chwili czasu .Nowe fotografie zimowe .
piątek, 03 lutego 2012
Tak więc widzę ze nie jest łatwo zareklamować ten blog 4 lata piszany . A po za tym Wszystko się zmieniło przez to 3 lata .Nadal pisząc . Pisze dziś w skrócie o dziś . Pisze taką moją bzdur notkę też o życiu tutaj
Myślałem prędzej czy o tym napisać ale postaram się jak najbardziej napisać to co mnie meczy .Jest to wpis poświęcony ludziom nie koniecznie idealnym . Wpis będzie o nas ludziach o egoizmie i chorych relacjach między ludzkich .
czwartek, 02 lutego 2012
Czas wspomnieć ważną osobowość która wiele słowem zrobiła dla świata nawet zmieniając mój światopogląd teraz gdy czytam tą miłą 89 panią która odeszła zasłużona dla kraju .
Odkrywając dalej moje życie i pisnąć trochę o nim dalej mieszając gdzie mieszkam . Uświadomiwszy sobie ze wylądowałem w zaścianku świata Pisząc w zimowe śnieżne popołudnie po spacerze na dzielnice Cetniewo gdzie znowu wróciły wspomnienia gdzie dorobiłem sobie klucze to siłowni .Idąc w śniegu który znowu spad .
środa, 01 lutego 2012
W małym morskim miasteczku znowu zima zawitała .Tak więc w morskiej krainie żyje się inaczej . Także widok za oknem się zmienił na bardziej zimowy W tym wpise będzie trochę zimowo oraz wiersowo .Wliczając trochę o moim życiu . Pisząc w chwili spokoju chwili kiedy nie ma zawirowań życiowych . Pisząc puki mam czas . Pisząc kiedy życie w tym momencie jest spokojne .Spokojne jak morze o poranku
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi