Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
wtorek, 31 stycznia 2012
Zresztą bylem w bibliotece i widzę ze w czasie Ferii Jest większy ruch jak chodzi o młodych czytelników .Ogółem się dowiedziałem od pani z biblioteki ze ruch w tym okresie jest większy .Tak więc ze świat jest wielkowymiarowy dziś będzie o życiu bibliotecznym .I nie tylko
poniedziałek, 30 stycznia 2012
Wchodząc w świat wróżb .Dokładnie w znaki zodiaku .Jakoś dziś on się dobrze sprawdził . A mój znak zodiaku do Baran Tak więc będzie o wróżbach Wliczający temat młodości i starości Niektórych Starość szybko zmienia a niektórych nie ........ I nie tylko będzie o tym .Bowiem ktoś się starzeje a ktoś dojrzewa i rodzi się nowe pokolenie Które przyszło znowu dziś .
Tak więc dziś mnie naszło coś na zrobienie wpisu o starości .A ze dawno nie pisałem będzie też wierszowo Pisząc znowu w bibliotece i patrząc w okno za którym piękne świeci słońce. As ma się chęć wyjść .
niedziela, 29 stycznia 2012
Napiszę znowu trochę o mnie wracając do starszych wpisów i nie tylko .Ale to tak w skrócie tak w skrócie jak chodzi o początek .Bowiem trochę będzie o życiu mało miasteczkowym o moich drogach życia .Wcale nie łatwych .Ale jak śpiewa Frank Sinatra- My way
Tak więc kolejna cześć wspomnień ze spaceru z podróży sentymentalnej
sobota, 28 stycznia 2012
Bylem dziś na spacerze ,chociaż pogoda raczej nie sprzyjała na spacer .Bowiem było zimno jak w lodówce .Ale chociaż samemu go spędziłem ,co nie zawsze sprzyja .To można było po myśleć po wspominać po obserwować .
Jak chodzi wiadomości i moje spojrzenie będzie dziś o całym tym Akta i sprawę z nią związaną .Czyli kopiowanie cudzej własności wliczający wolność .
Tak więc z innej beczki związanej z przepowiedniami oglądałem dziś o porannej porze program o Największym wizjonerze . Co daje mi do myślenia .Wliczający chęć do napisania tego wpisu .
piątek, 27 stycznia 2012
Jak chodzi o muzykę oraz o wiadomości ze świata korzystając ze jeszcze jestem . Tak więc takie moje małe spojrzenie .Jak chodzi o wolność której jest tak mało .A którą chcą odebrać internetowi(być może) Wliczając temat muzyczny dla uspokojenia emocji .
Szukając wśród swoich tekstów .Próbując coś napis na dziś ... Chociaż trochę siedząc w spokoju w ciszy .Uciekając z trudnych spraw z spraw życiowych W końcu znalazłem temat .Który sam się znalazł kiedy siedzę w Bibliotece .Dostałęm niespodziewanie telefon od niej ..... O której parę osób wie .Z którą wiążą się wspomnienia piękne wspomnienia .
czwartek, 26 stycznia 2012
Wspomnę jeszcze dziś wczorajszy dzień bowiem w jednym dniu i jednym wpisie nie da się wszystkiego opisać . Wczoraj jak chodzi o życie chrześcijańskie .Wczoraj był dzień Św Pawła apostoła męczennika za wiarę .Więc ten wpis będzie kościelny bowiem byłem co za tym idzie w kościele . Kto by się spodziewał ze będę as tyle chodził do kościoła .Przecież sam jestem niewierny jak szaweł . Wliczający Temat książkowy czyli Good night Drzezi Janusza Głowackiego .Daje z 5 tylko i as 4.Wliczając moją krótką recenzje na temat tej właśnie książki .
środa, 25 stycznia 2012
Mam chwilę na piszanie więc pisze ten krótki nocy wpis . Można napisać ze w końcu mam chwilę na pisanie w ogolę . Zresztą dobrze ze jeszcze mam ją wliczając chęci które są Będzie trochę wspomnień oraz o bogu .Ale jak wiadomo nie tylko o tym będzie
poniedziałek, 23 stycznia 2012
Właśnie zaczął od pewnego czasu padać śnieg ja kontynuuje piszanie w tą smutną pogodą zażywając swoją porcie leków swój chemiczny opłatek . Tak więc następna cześć Historii szpitalnej . Oraz zeby nie było tak smutno trochę kulturalnie czyli książkowo
Nie wiem kiedy będę tutaj kiedy będę pisał amatorskie nieraz bzdurne teksty .Wychodząc znowu w wielki niebezpieczny świat . Tak nędzny jak w książce nędznicy Wiktora Hugo. Kiedy prawo wcale nie stoi za uczuciowością a i ludzie pracujący dla sprawiedliwość nie są wcale sprawiedliwi . Dziś więc kolejna historia związana z ze szpitalem ... Z początkiem tej histori .
niedziela, 22 stycznia 2012
Ja mam parę pomysłów na piszanie .Puki jeszcze mam play online piszę dalej . Starając się pisać dziś lepiej niż lepiej . patrząc w okna dziś .Gdzie za oknem pogoda raczej nie rozpieszcza a ludzi prawie nie widać . Robiąc znowu wpis wielowątkowy bowiem nasze życie jest takie .
sobota, 21 stycznia 2012
Jest sobota mój widok za oknem raczej nie rozpieszcza ... Tak więc będzie taki mały miks życiowy .O bogu i telewizyjnie wliczając krótką historie miasta .
Moja znajoma z Zastanawia się się Nad istnieniem szatana .Co za tym idzie Dobra i Zła ,wliczając w to boga Ja dąłem taki komentarz wliczając oczywiście wpis na ten temat .
Można dziś wspomnieć o grach wracając do wspomnień z młodości Związanych z grami .Zawsze lubiłem grać w nie a nawet oglądać tema gier .Tak więc czas na pierwszą grę
Będzie dziś o książkach wliczając temat życia nie zapominając o wspomnieniach .Wliczając motyw filmowy O tej dobrej stronie mojego ja ,które gdzieś tam jest we mnie .Wliczając tą złą. Korzystając z innego mojego bloga autorskiego bloga
piątek, 20 stycznia 2012
Dawno nie było o filmach więc dziś będzie filmowo .Pisząc w przerwie filmu . Wiec wpis będzie krotki tym razem .
 
1 , 2
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi