Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
piątek, 20 lipca 2018
I siedzę w tej muzyce i widzę..
Lato pisząc przy Quebonafide i przy Coma
Dziś znowu zagadkowo i raczej biznesowo lecz nie tylko .. Bo i muzycznie co dziś będzie się działo nad morzem.
czwartek, 19 lipca 2018
Znowu męczę ten temat serial-owo książkowo audiobbokowy...
wtorek, 17 lipca 2018

Tak siedze w domu z różą . Kuźwa wlaswła z nia można wytrzymać bez problemu oglądając swój serial .Tak kobieta potrzebuje tylko trochę .Towarzystwa i miłość a tu Kurwa diabły w domu z krzyżami nasz ładna polska i polacy gdzie kobieta córka krzyczy na matkę .Gsz Gd nieraz widzę podłość ludzi którzy mieli być blisko slysłysza jak stary mówi na moją mamę ty ku...

Ile się niestety niestety słyszy tych tragedii rodzinnych w państwie tak katolickim .

....

I następny dzień śpię sam .w domu nie moim i chcę oglądać filmy erotyczne a raczej porno ale to tea nie to samo  co na żywo .Ale znowu samotne ogród więtnie tak po prostu po cichu gdzieś tam żyjąc . Wiedząc że ten tam sex jest naprawdę za pieniądze i to duze .

U tylko znowu zostając sam na sam z tą farszą życia wkurzam się sam na sam na łóżku poleśći 

https://youtu.be/ruh3qnYBs9Y

22:46, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
Przemijamy.. I Ten smutek
O życiu inaczej
poniedziałek, 16 lipca 2018
Dziś muzycznie ..
niedziela, 15 lipca 2018

jednak bylem na plaży i potem nie sam.

Poszedłem lesna drogą taką której już prawie nie ma jak tamtych plaż ,jak tamtych lat i czasów gdzie bywałem nie sam .I tylko czarne króki śpiewały w tym nędznym świecie .

Nawet nie ma tam tych plaż i tych samych ludzi idąc najbardziej wąską ścieżką z dróg .

Tylko znowu dzieci dorastaja jak moje pokolenie które tak malo juz znam .Gdz Gd nieraz miejsca te same a jednak inne jak ludzi których myślałam że znam a wcześniej a wczale ich nie znalem  .

Widząc ukradkiem swoją młodość w tych młodych duszach i w tym całym przemijaniu nieraz tak nie istotnym  . Gdzie tak naprawdę niewidzialny jestem i nie istotny gdzie ktoś się czuje Bogiem i jest o wiele lepszy.

https://youtu.be/uw0VokW9-E8

18:35, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Naprawdę czy mam naprawdę napisać .

Może trzeba napisać naprawdę .

Wczoraj jak chodzi o te jedzenie .Kuźwa te kebaby to wałek tutaj . Wszędzie coś z nimi nie tak jak,nawalą więcej szurówek lub kapusty pekińskiej i tak się robi biznes .Już nie tylko ja to mówie że tak jest .E tam jadlej w 3miescie tam to wygląda inaczej .Jak chodzi o jedzenie gszgd nieraz tutaj tyle tych blogów kulinarnych . Gdzie już każdy nieraz chce pisac o jedzeniu który jest naprawdę biznesem .Bo tutaj w sumie to karnawał zapiekankek i w sumie ogólnie fast foodów .Co można napisać że na pewno jak komuś się chce to można może o 50% taniej w domu zrobic i nieraz niestety lepsze choc i zapiekanki.

...

Z skończę z jedzeniem  bo to nie wszystko .

i tak siedzę w domu gdzie nieraz barsbard się dogaduje z starszą panią i to mnie smuci bo gdzie są nieraz wszyszc którzy mieli być .I jeszcze nie wiem co będzie dalej wśród plotek małych bywam .Cały gdzieś w tle plotki .

I co za buraki jak chodzi o śmierć cichą gdzie nikt im i mu za bardzo nie pomógł i został gdzieś tam sam  i potem cały cyrk  . dziś ktoś mówi że był żurem  kurwa mać nie człowiekiem co umarl tylko żurem .Taki dramat obyczajowy właśnie w tym nędznym świecie i kraju w tym narodzie polskim naszym . Gdzie  jest nadal duma i uprzedzenie gdzie nieraz nikogo los drugich nie interesuje i sa jeszcze obmawianie i o plotkowanie  ...

18:24, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

W tym kraju gdzie nawet nie można zarobić gdzie ludzie wyjeżdżają gdzie się da .A podatki nie małe i nieraz licząc na kogoś to się  mozna przeliczyć .I gdzie w sezonie letnim niestety nie można zarobić 2tys .

Tak wczoraj byłem na zawodach sportowych .Tyle że jak coś się dzieje to mało ludzi ale ok zrobilez parę zdjęć ze co z tego .Na konck zostanę sam .I tak sam piłem na plaży i kuźwa naset nikt nie powiedział dzień dobry ani smacznego .Ale to nic poznałem te wczasy tutaj  i poznaje ludzi coraz bardziej ...

Chociaż woda ciepła  lecz wiało na plaży po południu to nie wchodzilem cały .

I znowu zostając sam na sam bez motywacji myślę o szpitalu . Szukam wyjscia z sytuacji gdy znow płonie świat i ludzie i nie kazdy każdemu pomoze w tym nędznym świecie i kraju.

00:50, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
sobota, 14 lipca 2018

Sam na sam idąc na górę do Rumi .Gdzie pytam się gdzie są wszyscy którzy mieli być wraz z rodziną przyjaciółmi  miłością .Ale widok naprawdę bardzo fajny i nie ma było ludzi bo i po co jak każdy idzie po cichu gdzieś tam .

I znowu pociągi się spóźniają i zaczęły się korki oraz oscypki sprzedają też nad morzem  

Więc po wszystkim być w bibliotece publicznej w Rumi gdxgd tam tak inaczej jak w bibliotekach publicznych gdzie nieraz bywaląc między miastami i miasteczkami .

Zresztą tam ludzie mieszkają różnie . Gdzie są zwykłe bloki jak i mieszkania wilowe . Wliczając tych lilud co nazywają zurami .Gdz Gd nieraz niestety tak łatwo upaść i zostac nawet  najniżej .

Dziś odpoczywam znów mam taki smętny dzien i parę spraw to zrobienia 

10:46, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 13 lipca 2018
Tak więc pisząc z biblioteki z Rumi ..
czwartek, 12 lipca 2018
środa, 11 lipca 2018
Tak więc..
poniedziałek, 09 lipca 2018
Myślę za bardzo dobry dokument o tym co się dzieje …
sobota, 07 lipca 2018

Nie wiem właśnie czy jest o co walczyć .W  sumie to samo wszędzie się zrobiło i kuźwa  właśnie wszędzie melexy tam gdzie byłem .Jak to wszystko jest powielane 

Więc nie wiem czy jest o co walczyć XXI jak ludzie kuźwa właśnie wyjeżdżają z tego kraju widzac wiadomości też można wiele pisać 

Ale jak bywa i było grupa rządzących ma swoje to powiedzenia i tłum ludzi pujdzie za nimi w tym wypadku za PIS z ulotymi nadziejami .Bo nie widzę aby było lepiej .Czytając  jak wyżej  Polacy wyjeżdżają z kraju gdzie się da i tylko kłótnie na górze są  naprawdę walka polityczna .

U i tak naprawdę czy znasz kogoś czy nie to nie ma znsznacze sam musisz się wledź przez życie sam.Juz nawet przestałem wierzyć w miłość i cały ten kościół co chodziłem do niego regulnie 

Jak w tle małe życia jak małe śmierci  widząc kontukty pogrzebowe i śmierć nieraz .

Znowu ktos kogo znasz a nie ma go już  odchodzi sam na sam  i dowiadujesz się tak niespodziewanie jak nie chcesz się dowiedzieć i znow pijesz samemu i zresztą kogo to obchodzi idac wśród cieni tak po cichu gdzieś tam samemu wędrując nawet to wielu nic nie mówiąc  i po cichu gdzieś tam na plaży sam mocąc nogi gdzie woda jesy naprawdę bardzo ciepła  .

Gdzie znowu każdy w swoim życiu  a ty masz swój ból co jest naprawdę twój ból jak ludzie co po cichu gdzieś tam na cmentarzu mają również swój ból czyszczą groby bliskich.I jak szybko  mija czas widząc Coraz to więcej grobów widząc ten cmentarz parku tak dobrze usytuowany gdzie nieraz tak tylko słychać szum drzew  . Gdzie  zostaję sam na sam ze sobą  

Bo może kogoś miałem bliskiego a może chciałem mieć kogoś kto mnie potrzymał by mnie za rękę a tak naprawdę zostaje sam na sam ze sobą kochając marząc i śniąc wśród tłumu  ludzi co idą nieraz samotnie gdzie nieraz kobiety z kobietami i między kobietami jak mężczyźni między mężczyznami . Gdzie mężczyźni sa bez kobiet jak kobiety bez mężczyzn co nie  jest tak supee i super to nie wygląda..A zresztą jak mają ciebie za idiotę co tutaj nieraz pisac jak i może by chcieli abyś upadł do końca i nikogo nieraz niestety nie będzie i jeszcze ciebie niektórzy kopną więc wleczes się sam  kochając naprawdę i naprawdę płacąc.

04:48, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 lipca 2018

Tak siedząc w swoim pokoju życia radio w tle pr3lp3 leci sobie . Widzę tą egzystencję .

Miłość przyjdzie lub nie .Cho C chcesz aby była ona a jej nie ma więc sam siedząc i myślę co dalej z tym wszystkim gdzie nieraz można znaleźć inne rzeczy ale nie niestety nie miłość .

I tak siedząc nieraz coraz bardziej sam a nieraz tylko mijając jej piękne i piękne miejsca bywaląc w starych dziejach i miejscach .

Więc widzac co się dzieje w tym kraju gdzie alkohol leję się mocno i nieraz nie mówi się o tym co się tam w katolickim nie raju dzieje w tym pislandi .

W tle rozmowy o wojsku polskim gdzie bylem kiedyś .Oj większy temat jak odchodzą ludzie dośwdoświadczeni z armii i jak moi znajomi z armii też odchodzą .

Wyjazdy z Polski te tematy tu w tle .Jak masa Polaków wyjeżdża z kraju i pracuje nie w swoim kraju gdzie nie zawsze można zarobić dobre pieniądze 

I ty czyli ja sam na krawędzi życia szaleństwa i życia dobrego i nie tylko tak as dobrego gdzie ludzie żebrzą i puszki zbierają lub ciężko pracuję nie za super pieniądze i nieraz niestety i tak nikt nie widzi nikogo wiec stoję tak gdzies tam stałem lecz parę lat więcej .

20:27, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 178
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi