Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
czwartek, 24 maja 2018

Tak to wygląda ze.

NAJCIĘZSZE BITWY NIERAZ STACZAS SAM ZE SOBĄ I SZCZERZE MÓWIĄC .

NA PLAŻY NAWET SAM JESTEŚ KUŹWA  .Taki dramat obyczajowy właśnie  gdzGd czas szybko zapierdala Gdzie wiesz jak było lub zapominasz przez chorich i życie . Widząc starość i młodość .I Gdzie ten sex i ta miłość jak z tamtych lat jak filmów .I Gdzie ten czas i ludzie z tamtych lat i dziejów .Ale żyje tu i teraz tylko co to za życie .

AS ZA DUŻO SENTYMENTÓW MAM NA TEN SWIAT  i  CZAS.

https://youtu.be/mw6EAV_WQRE

14:02, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Wczoraj...

Nie doszedłem tam ,czyli to Tesco ale znowu w Gdyni Chylonia bywaląc sam .

Widząc ten dramat obyczajowy w Polsce i swój i nie tylko swój czytając czas i życie w bibliotece publicznej w Gdyni Chylonia potem.

Mam tę właśnie swoje małe życie jak małe plany czytając trochę moja walka  Karła Ove.koncząc słuchać Ojca chrzestnego.Przeglądając prasę gdzie na świecie się dzieje jak i w końcu w sumie w Polsce gdzie mamy piękne lato tej wiosny .

Że jest piękny dramat nie widzimy się w sumie i nie rozmawiamy już ze sobą nawzajem chodząc nieraz samotnie wśród tłumu ludzi niewidzialnych.

02:57, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 maja 2018
Nie chcę mi się wiele pisać chociaż by było o czym więc krótko
wtorek, 22 maja 2018

I wiem ze czasem zostaje przy tobie coraz mniej ludzi widząc tych co znam bliskich ludzi kto został kto był i ile ludzi było przy człowieku chociaz nie wiadomo kto prawdziwy i wierny no moze ja niewierny ? Lub nie nie .
Ale moja wyspa i moje spojrzenia i moje nie spełnione marzenia jak i wspomnienia i utrapienia .W przemijającym czasie w życiu .
Chociaz lubie rozmawiac .
Ale nieraz warto i nieraz nie warto ?
Ale pamiętam i nie zapomnę chyba ze zachoruje .

07:57, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 21 maja 2018
Hmm tak się zastawiam co napisać na tej platformie blogowej ale coś wymyśle chociaż tyle się dzieje na tych moich drogach as kuzwa chce trochę spokoju w Polskim cyrku
sobota, 19 maja 2018

Znów w sumie te same drugi . Nieraz tak jest naprawdę że te same drogi .Nieraz  i tylko nieraz inne drogi życia i nieraz samotnej drogi krzyżowej.

Pragniemy i zostajemy sami nieraz oglądając różne rzeczy xxx .Ile to już nieraz sam na tych samych drogach życia .Nieraz  przez  ból istnienia pijąc i nie niestety nie tylko pijąc myśląc że to dobra zabawa  .

I znowu dziś inny świat mijając na tej samej drodze .

Nawet juz nie chodzę w tym weekendzie na zabawę  co chodziłem Kiedys bawiąc się też konkretnie . Nawet nic nie napiłem się nawet nie wypaliłem papierosa .

Tylko widzę znów starość jak ona jest naprawdę bardzo nędzna i męcząca .Widzac  ten kabaret w małżeńestwie nieraz .Te kłótnie  rodzinne również blisko i kłamstwa  zdrady i inne rzeczy pewno których lepiej nie widziec .

Tylko czemu czemuś jesteś takim losem ty dla mnie .jak prawie jak co roku wiosna piękna i as za piękna w tym jrakr Gdzie nieraz już modlą się o deszcz jak teraz .

Chca abym pracował to pracuje ale czy naprawdę jesteśmy szczęśliwi choć mamy prawie wszystko a nie mamy nieraz siebie to końca nieraz idąc samemu przez wiele dróg  przez samotny świat nawet nie widząc siebie nawzajem chłodzących jak byśmy siebie nie widzieli się nieraz  tak mijając po cichu gdzieś na drodze .

 

22:17, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

 Robie foto i galeria zdjęć mam tutaj Valjean4547

Dziś takie foto.Z morskiej nie zawsze pięknej krainy choć geofraficzge to ok wszystko ok .Ale kto czyta ten wie ...Ale nie czas na to dziś

IMG_20180519_202027

Mijamy w tym czasie rzeczywistym uwięziony naprawdę mijam co dzień co miesiąc .

Zresztą juz 15 godzin słuchania jeszcze 3 godziny .Takieto wszystko  nie takie proste ale tak wygląda życie nieraz . Więc 15 godzin i jeszcze jedno godziny i skoncze sluchac Ojca chrzestnego

21:57, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 maja 2018
Znowu 17:30 dzwony
Już niedługo .. Jak i nowe i stare sprawy ..
czwartek, 17 maja 2018
Czas utracony ale nie do końca .. bowiem jak u Marcela Prousta W poszukiwaniu straconego czasu .,choć czas mija co dzień widząc w końcu mijający czas w tej nieraz też dramatycznej komedii pomyłek jak nawet głosi tytuł filmu wielkie to by mogło być dzieło bo się działo i dzieje się . ..

Nie jest dobrze ale wracam to kuchni i nie mogę a zresztą tu kto mi zabroni pisać w czarnych barwach . Gdzie mi mówią że narzekam że widzę wszystko w czarnych barwach i odcieniach szarości jak widzę podłość ludzi którzy mieli być blisko mnie.

Choć chce dobrze chce lepiej już .A tu depresja sprawy ciężkie i ciękici tematy jak nieraz cięzcię brzmienia muzyczne i skazani na siebie jak na Showshang jak u Stefena Kinga.

Mam chęć jechać na targi książki w Warszawie gdzie tyś ksiązwk buszując wśród książek  nieraz nawet w empiku nieraz w sumie tam bywaląc.Choć to nieraz biznes jak niektóre hobby jak nieraz kuchnia co się bardzo interesowałem .

Tak jak jedna książka o nazwie wyspa jestem na wyspie swojej podróży życia marząc i śniąc wśród tłumu ludzi niewidzialny nieraz.

07:47, krzysztof213
Link Komentarze (1) »
wtorek, 15 maja 2018
Więc niech będzie artystycznie w tym wszystkim idąc tak jak idę gdzie nie ma nikogo pisząc w tym kraju nie raju .Gdzie... Oj kogo to interesuje ??
poniedziałek, 14 maja 2018
Choć pięknie jest i słonecznie i wszystko nieraz w tv takie słodkie wszystko z pozoru wszystko ok...
niedziela, 13 maja 2018

Piękna niedziela zwykła widząc ten dramat obyczajowy kryminalny .

Piękny poranek i pewno  wschód słońca .Ja siedząc sam dobrze się bawię .Woda w morzu bałtyckim już ok as dziwna sprawa . Zresztą jak sięgnę pamięcią plaża gdzies była w tym nędznym kraju świecie życiu  zawsze nawet samotnie w spacerach w zimie i jesieni.Teras samotnie gdzies w lasach i siedząc samotnie w lasku.Sluchajac Ojca Chestego.

Zresztą pogoda wczoraj też ok i nawet było ok widząc ten dramat staryj jak świat światem .Ale tylko za bardzo sie najadłem w tym wszystkim a dziś zwykły dzień powszedni .

Tylko nie chce teraz pic widzac tego czloczłow co widziałem dziś .

18:32, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
sobota, 12 maja 2018

 IMG_20180512_142107 Insta Instagram wszystko można zamieścić różne różnego rodzaju zdjęcia ale czy można zamieścić ucznia i życie do konca i wrzucić wsztswsz do jednego worka .Jak smutek żal samotność pragnienia.Chyba jeszcze warto napisać że znowu dziś inny świat i dzień jak po drugiej stronie torów inny świat gdzieś teraz na szybko pisząc post.

Wczoraj w pewnym wieku ja miałem komunię  w starych dziejach a dziś dzień taki że brat ma komunię świętą dzieci swoich .

Gdzieś te same ulice te same osoby a jak nieraz inne ja skazany na bluesa sam że sobą stary chłop wolny  w innym kolorze widzę wszystko niż te ezwszystkie  uschnięte wredne mordy .

Miałem napisać więcej ale znowu coś się zmieniło i post mi się wykasował .

Bo prawda naprawdę bardzo nie jest prosta bywaląc w cieniu życia i siedząc w nim że czas iść walcząc z pewnością z pewnymi sprawami sam i tak wydaje się pieniądze czy się nie pije czy coś innego .Wszędzie zakazy a nawet w tym ktos mi pieprzy w kraju gdzie alkohol leje się strumieniami i dzieja się takie rzeczy że potem nie ma nieraz winnych i nikogo i gdzie świat obok milczy ..

14:36, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 11 maja 2018
Co Mogę Polecić z serialu i książki bo to też ważne gdzie zaczęło padać i to mocno na tej ziemi
Dziś widzę załamać ręczę do mało as chce się ryczeć …
czwartek, 10 maja 2018
Tak wspaniale tego szukałem . Właśnie wczoraj sam grając w Szachy
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 176
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi