Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
poniedziałek, 20 listopada 2017
Warszawa i może nie tylko. Wręcz więc dziś klasyka muzyczna . Nieraz się ciesząc nieraz płacąc ze nie mieszkam w metropolii żadnej gdzie tyle jest różności dobra i chamstwa samotności pragnień i nie doskonałości . Mieszkając dziś na tej swojej dziś peryferii . Gdzie każdy pragnie nieraz czegoś na tej metropolii wliczając tą finansową wolność jak kiedyś w Rzymie . Widząc przecież Warszawę w innym wydaniu . Bywając tam sam
czwartek, 16 listopada 2017
W sumie siedząc w bibliotece tak po cichu słuchając znów Dżem Paw i ta piosenka znów mi robi Czytając dziś trochę pisać w skrawkach wspomnień tak ulotnych na tej ziemi .
Muzycznie na początek... Tam tak w muzyce dziś jest wiele zapisane..
wtorek, 14 listopada 2017
XXI wiek i tak w skrócie książkowo .. Nie mając wiele czasu dziś na pisanie gdzie czas mi ucieka i nie ma czasu o wszystkim pisać..
poniedziałek, 13 listopada 2017
Tak więc na 11 krótko o jednej z wielu scen z życia wziętych kiedy nie miałem jeszcze naprawdę do końca dobrego dnia a który okazał się ciekawym w sumie dniem . Gdzie rożne myśli były w głowie
Zdarzyło się ….
czwartek, 09 listopada 2017
Dziś jeszcze tu bywając ,poruszając poważny temat ekonomia i nie tylko .Bo tak to bywa i ja to wiem.. Chociaż ze mnie mały człowiek we wielkim świecie co jeszcze o nim myślą ze jest Idiotą ale czytam w porównaniu do nich i jeszcze co Idiotę czytam Więc Idiotyczny temat jakim jest ekonomia . Więc wręcz gdzie człowiek w ty świecie to brzmi dumnie . Czy na pewno?
środa, 08 listopada 2017
Znalezione dziś we kawałku wspomnień .. Zaraz idąc w szarobury ciemny świat .
Tak dziś to wszystkiego pasuje właśnie ten kawałek w tej tragedii życia .Właśnie ten kawałek pasuje do wszystkiego . Może już ostatni raz może nie tutaj jestem ….
piątek, 03 listopada 2017
Tak dziś nawet inaczej na chwilę inaczej.
Znaleźć temat nie łatwo dziś tutaj na chwilę dla siebie z historii dziś.
czwartek, 02 listopada 2017
Tak coś ciekawego trzeba napisać .Lub mniej ciekawego w ten ponury mokry dzień .Gdzie wszystko nie jest tak nieraz jak ma być chociaż są dobre chwile jak teraz na chwilę ok . Na tej peryferii gdzie nie jest jak w lato .A ludzie są jacy są . Gdzie znów ciemności są coraz bliższe jak w ludziach w ludzkich sercach . Więc takie poważnie spojrzenia . Tak naprawdę w chwilę przerwy od innego życia.Gdzie znów nie pisząc o tym wróciłem ale znów na chwilę do zajęcia pracowniczego Bo kto pomoże. Więc wiele mógłbym napisać o kuchni .Robiąc coś dla siebie i nie tylko jak wczoraj tak zwane dipy ,co mam nadzieję mi jakoś wczoraj wyszły ..Ze tu as za dużo blogów kulinarnych as nie chce mi się wiele pisać o kuchni jak długo się siedzi nieraz na kuchni nieraz bardzo długo . Idąc nieraz zresztą tą samą drogą widząc trochę zmieniający się świat. . Dziś zresztą ciężki dzień widząc jak to jest nieraz jak to jest ciężko biegać po kuchni załatwiać inne sprawy po kuchni po pracy ,a raczej w przerwie w pracy . Jak to jest z ludźmi .
poniedziałek, 30 października 2017
Słuchając ostatnio listy przebojów trójki dając ważną piosenkę dziś
Tak to wygląda i z tym się zgadzam Jak chodzi o kompanię nową czyli #sexedpl
Dziś i wczoraj zalało więc sztormowa pogoda i sztormowy wpis z dziś. Naprawdę nad morzem wieje jak tez w górach więc coś trzeba zrobić dziś napisać parę słów w przerwie życia innego w rzeczywistości w przemijającym czasie znów … Gdzie znów nie jest jak powinno być a jest jak jak jest .. Znów Polska podzielona jest bardzo...
czwartek, 26 października 2017
wtorek, 24 października 2017
Skończyłem dziś ..
Ostatecznie chciałem napisać więcej ale mam dziś dość wymagań co nie mają nic wspólnego z miłością .Więc takie dziś ogłoszenie dałem z cytatem i linkiem muzycznym . Chociaż to wszystko smutne jak idziemy na swoich samotnych planetach jak gwiazdy a potem zostajemy na końcu sami spragnieni lub wypaleni .
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 166
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi