Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
piątek, 16 lutego 2018
Moja chwila .. Czytam rożne sprawy rożnych ludzi robiąc nieraz to co robię w tą zimę 2018 kiedy czas znów mija tak do końca .Pracując na kuchni i próbując żyć nie idealnej rzeczywistości w nie idealnym życiu
środa, 14 lutego 2018
I na dziś na koniec
Wczoraj grało mi radio dziś też ale inne naprawdę inne bo leci 2 pr Polski pl radia .Mam dość hałasu ,więc siedzę tutaj i pisze bo cichu po spacerze z psem .Co tu się dzieje to inna sprawa ale nie dziś może nie o tym gdzie człowiek nieraz jest sam .Więc o miłość beż niej.
czwartek, 08 lutego 2018
Wiem czemu lubię tą piosenkę ...
Pisząc o życiu chociaż jestem tam gdzie jestem i wykonuje pracę jaką wykonuję widząc młodość i przemijające dni . Gdzie życie jest dalekie od ideału i tylko słonce pięknie świeci w ten zimowy dzień .
wtorek, 06 lutego 2018
Tak kto ma tu dobrze to ma …
Tak znów samemu w smutku żalu dnia tak z tym sam . Chcąc dobrze co nie wychodzi .W piekle życia gdzie chwila spokoju jest ulotna jak samotne podróże chociaż między ludźmi . Kiedy znikam i znów po bezsennych smutnych nocach nieraz smutne dni ze złością i żalem mi to twarzy tak bez ratunku którego nie ma . Umieram we swojej duszy
poniedziałek, 05 lutego 2018
Wiecie co najlepsze są skróty myślowe kiedy nic nie wychodzi jak one
piątek, 02 lutego 2018
Mój cytat na dziś
Widziałem..
środa, 31 stycznia 2018
Czas i inne sprawy Kiedy nieraz tak mało czasu mamy na życie i na piszanie .Kiedy nie każdy czyta i trzeba być gdzie indziej . Urywam chwilę dla siebie i pisze jak umiem na chwilę bywając tutaj.
poniedziałek, 29 stycznia 2018
Cd dziś bo nie zawsze jest czas.Kiedy właśnie jest jak w książce mały książę . Kiedy już dorośli ludzie muszą zarabiać pieniądze i tak nie bywając ze wszystkiego zadowoleni .Kiedy pieniądz przesłania wszystko i tak człowiek nie jest z życia co obdziera ze snów zadowolony . Kiedy każdego można nieraz wypromować i każdego można zostawić na pastwę losu . I tak bywa w tych czasach kiedy jestem cichą cząstką mało znaczącą dla wielu .W czasach kłamstwa i wyrzysku gdzie nie naprawdę nie każdy ma wszystko i tak wielu ma naprawdę niewiele .
W deszczowy dzień jak i wieczny kiedy mój świat znów inaczej wygląda gdzieś w środku .Jakby ten deszcz i wiatr był we mnie . Miało być o czymś innym pisząc idąc w tym wietrze widząc i czytając ze nie wszystko jest już takie samie . Kiedy mój pokój w zamkniętych światach jest inny .Kiedy i mnie i nie tylko mnie ogrania wkurzenie i zanurzenie czas w tych myślach daje wam . Więc znów wierszowo trochę .Kiedy już prawie nikt nie pisze wersów i wierszyków .W pogoni za lepszym jakości życiem jak śpiewa a raczej rapuje Małolat Arjon
czwartek, 25 stycznia 2018
Chciałbym ..Ale w sumie nie tylko ja sam zostaje w samotnych nocach sam .Lub co gorsza nie z tą osobą co trzeba ...
No nic każdy ma swojego bloga takie moje zaglądanie to tych blogów jak to sekretnych pokojów .Tak jak nieraz do miasta książek gdzie nieraz każdy pisze co innego Nieraz idę swoją drogą krętą drogą w tle tych książek ze swoimi przeżyciami .Gdzie tam w tle daleko . W skomplikowanym z automatyzowanym świecie .Coraz bardziej takim właśnie ..
Tak więc dziś następny dzień dziś mija chcą nie chcąc mija
wtorek, 23 stycznia 2018
Tak więc wracając do historii jak wiesz ze tu była wieś..
Tak troszkę inaczej
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 170
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi