Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
RSS
wtorek, 20 marca 2018

Tak naprawdę to nie leżę nie patrzę (jeszcze )w sufit .

Tak naprawdę to palę w piecu robię obiad i to jeszcze nie sobie.Robie zakupy nieraz  nie sobie robię zdjęcia też nie sobie .

Tak naprawdę to ludzie kuźwa ludziom zgodowali ten  los .I nieraz każdy sobie .i nieraz jeszcze zgodowali ten los zwierzetą  tak że oglądając najnowszą historię XX wieku to jesteśmy  gorsi niż zwierzęta . Zresztą XXI wiek nie lepszy 

Ale co z tego z gotuje w domu sióstr że robię herbatę starszej pani .Co z tego ze widzę podłość  ludzi .

Bowiem wszędzie krzyże kościoły i w domach też a ludzie kuźwa jak się zachowują chodząc do kościoła  a potem po nim .Co za ignorancja pycha złość i nienawiść . wliczając obojętność i plotkowanie .

Żebym nie był taki właśnie nie będę pisał o tym jacy naprawdę tu tutaj blisko są dla siebie ludzie kuźwa bo to smutne .

Kiedy ktoś myśli o innym zle wczale go nie znając . Kiedy i ja mam zmagania z ludźmi blisko tutaj na tym łez padole zmagania z pracą znowu wracając do starych dziejów .Bo jak się lubi co się ma to się robi co może .Gdz Gd nawet chleb ze smalcem nieraz smakuje wyśmienicie wybornie jak się nie ma wyboru .Wiec  nie ma diety nieraz oglądając różne historie .Bow Bow głód jest naprawdę najlepszym doradczą kiedy ktoś to kuchni dorabiania nie wiadomo jaka sztukę . Gdzie ktoś tu je ostatki .

I znowu nikogo nie było i sam w świecie przekręciarzy i kombinatorów wróciłem w tej marnej egzystencji bycia tutaj to swojej byłej firmy kiedy to wszystko tak naprawdę kiepsko wygląda jak w kiepskich  we wszystkim nieraz i na pewno nie tylko w tym kraju 

Przynajmniej słonce było w tej walce choć jestem cieniem życia tak naprawdę

03:12, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 19 marca 2018
Tak jak telenowela … Tak jak telenowela .Zycie kręci się a nawet lepiej .
Widzę to piekło oj i znowu coś kuźwa pękło ..
niedziela, 18 marca 2018

Właśnie oglądam w tle w telewizji film klasyczyny na Stopklatka .

W sumie byłem na nowej wersji w kinie .Ile ja byłem sam nieraz razy w kinie .

W sumie starszą wersja ok .

I w sumie nie igra się z życiem i śmiercią pomimo że tacy ludzie nie raz że jesteś sam ze są tutaj okropni .

Tak to jest naprawdę jest że dostało się życie .Ch Choć nieraz jest okropne i samotne z samotnymi podróżami nieraz nie z tymi ludźmi .Choć nieraz spotyka się normalnych w miarę ludzi  których się wspomniana .

Wiele by pisać we wpisie na temat życia kiedy nieraz bywa tyle wspomnień w głowie . Ludzi których nie ma .

Kiedy sam sprzędzas czas .Nawet dziś na chwilę daleko od cywilizacji bywając .Kiedys chodząc do kościoła a dziś nawet tam nie zaglądając .

W sumie piękne słońce było i następny dzień mija miesiąca życia kiedy już nie miałem żyć to naprawdę myśli się nieraz w tym nędznym świecie bajZlu życia inaczej .No nieraz w tym kurestwie i dziadostwo .

Pomimo widząc zmiany nie na dobre kiedy i biceps nie taki co był jak i klatka piersiowa .A sex i szukanie związku to nie taka piękna i prosta sprawa w giełdzie wymagań .Co nie ma nic wspólnego z miłością i życiem w dwoje i nie tylko .A taki właśnie los sobie sami gotujemy w tym nędznym kłamstwie internetowym nieraz bo nie zawsze.

Więc dalej gdzieś moja lina życia biegnie gdzie jeszcze mnie tam nie chcą .

Pomimo z zmagań z szukaniem pracy i lepszego życia .Mając nieraz to co mam ....

21:32, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »

Miałem dziś nie pisać ale napiszę sobie i wam .Bowiem dni mijają bardzo szybko w gruncie rzeczy .Każdemu  mijają dni tygodnie miesiące lata  .

Dziś znów jakieś zdjęcia zrobiłem mierzei Władysławowskiej . Tego tutaj między morza .

Więc daje tutaj choć jedno foto

IMG_20180317_174242_761

Tylko  nieraz człowiek tak myśli że ja nie żaden mistrz piszania ani pióra a tu 80 dziś miejsce w statystykach .

Tylko  co z tego jak jestem w Własnym Kraju na dnie na wygnaniu .Na pewno z kraju jak chodzi o czytanie biblii i o niedzielę .Wygnany z raju jestem i nie na niestety nie tylko ja .

Większy temat i nawet tabu temat .

Kiedy wlwłaśn słuchając radia tyle ludzi śpi w noclegowniach i temu podobnych miejscach .

Więc nie tylko dziś na TVN w filmipach .Co dziś oglądałem dzieję się dramat .

14:55, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 marca 2018
Tak poza tym pisząc na Fb z archiwum i nie tylko o tym dziś bo o seksie też będzie .Chociaż mi obywatelowi x daleko do dobrego pisania bo tutaj bym nie był . Zresztą ….skoda a może pisząc na fb to poruszyć
Dziś jaki tu spokój choć tyle się dzieje i nie mam siły na czytanie... Więc słucham muzyki właśnie takiej po czytaniu prasy takiej jaką mam i chyba jak w piosence sobie poleżę .
czwartek, 15 marca 2018

Kiedy no nie było Facebooka kart kredytowych telefonu  telewizji internetu ba  nawet radia wliczając prądu .

Teraz jak ludzie kuźwa właśnie żyli gdzie się spotykali .

Kiedy wieki średnie były ciężkie .Szczególnie średniowiecze .Wliczając feudalizm wojny nie tylko 1czy 2 . Trochę zresztą ich było...

A teraz wojna 7lat już w Syrii trwa co mi się bardziej kojarzy z 44 czyli jak chodzi o powstanie i filmy to miasto 44 lecz gdzie był cały świat wtedy ...

I znowu historia się powtarza jak w Rzymie widząc te kłótnie o i kłamstwa w politycznych stronach  .I znowu gdzieś zabójstwa w tle na tle politycznym .

Wiele by pisać...

19:01, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
Pisze przy tej piosence .Taki z nowości hit i tak mi to robi przez ten smutek ze mogę tylko w wielu blogach o kuchni napisać coś innego swojego w tle coś innego napisać kiedy widzę wszędzie kult kuchni nieraz. Choć nieraz to ciężka praca i tylko nie ma puenty .Choć nieraz historia pokazuję ją jak było z kuchnią naprawdę. Piszę wręcz ja jako w sumie obywatel X gdzieś tam między książkami nieraz schowamy w szarym tłumie niewidzialny .
Może by było naprawdę co pisać. Nie nawet nie może ale na pewno ale pomimo pustki i innych spraw dziś dzień w radio wspomnienia Wojciecha Młynarskiego w radio 3 pr pl radia Więc może dziś muzycznie .I nie rapowo hip-hopowo lub rockowo czy inaczej po prostu Wojciech Kiedy każdy niech piszę co chce mówi co chce .Ja dziś po prostu tu napiszę o Wojciechu Młynarskim

Znowu tylko gdzieś zostaję zmaganie z samym sobą .

I znowu tylko jak ostatnio widziałem ktoś patrzy że ktoś .Dla kogoś ktoś czyli ja czekam u psychiatry . Tylko nieraz te spojrzenia .I nieraz czekanie na wizytę jak tam tyle cichych osób które tam bywają i w sumie jest naprawdę dużo osób które chorują lecz niestety wiele osób co powinno tam być się znaleźć nie ma tam.

Widziałem wiele mną ten temat . Gdzie nieraz potem jest za późno i u mnie by mogło być za późno . Gdzie nieraz po wódce okazuje się jaki kto jest naprawdę lecz i jak nie piję tez bywa nie lepiej .I to nie ma znaczenia czy rodak rodakowi bo niestety ..

Piszę o Ukrainie a tu Polak Polakowi potrafi zrobić krzywdę i to nieraz tez ten najbliższy i ile miałem takich przypadków widziane .Oj naprawdę tylko nas naród tak bardzo katolicki jest naprawdę dla siebie nie miły delikatnie pisząc .

Wiec co tu nieraz pisać o leczeniu .To jest naprawdę nie mila sprawa . Chyba że masz wiele kasy pieniążków to może się wyleczyć z choroby a tak gdzie jesteś że sprawami sam i chcesz że tu system i ludzie ci nie nieraz za wiele nie pomogą . Możesz   być w czarnej dupie i nikogo to nie będzie interesować .

Dobrze tylko że na razie na chwilę choć nie jest idealnie znalazła się osobą i to nawet nie z rodzinny .

Na o dobre ze nie piję na chwilę obecną i no nie tylko kiedy już wiele osób by poleciało w temat.Widząc nie miłą historię która tu się działa i dzieje 

Choć nie raz jest smacznie jak wczoraj kiedy się zjadło ryż z mięsem mielonym z kurczaka i sosem słodko kwaśnym .Oczywiście mięso przyprawiłem przyprawą do kurczaka przyprawą do mięs delikatnie Vegeta trochę oleju . I lubię jak trochę poleży mięso .A że lubię to dodałem jeszcze do sosu warzywa mieszankę chińską ..

A że azje lubię to było ok .

02:25, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 marca 2018

Widzę że pierwsze top tu to kuchnia . Więc o Fuck pisząc o kuchni bym mógł Wiele napisać naprawdę .Ale no kiedy nie ma co się zjesz smakuje nawet chleb ze smalcem co nieraz robi tu w lato taki się na nim biznes . Więc co tu pisać jak na przykład kuchnia nieraz włoska to była i może jest kuchnia ubogich ludzi a teraz te niektóre z potraw to jest naprawdę biznes i wielka sprawa .

Więc nie będzie wiele o kuchni gdzie i dziś byłem gotując trochę ...I co z tego że niby tak super smacznie i nie ja to wymyśliłem sobie .Jak tu nie ma biznesu i nieraz niestety tylko sprzątanie mnie nie ominęło . Choć i tak właśnie tez trzeba sprzątnąć w niej .Co w pracy niektórzy się garną a niektórzy narzekają lub myślą że są kucharzami i nie muszą nieraz pogrzebać w wodzie .

Nie tu nie taka bajka naprawdę .Z pracą z życiem kiedy tyle.. Znowu nie tylko nie znowu marudzę . Niestety taki właśnie kraj że masz talent i chcesz tego i nie wychodzi i nikogo to nie obchodzi tu gdzie nieraz każdy myśli o sobie.

Wiec tylko może można mieć nadzieję na lepsze .I tylko może będzie.

Tu więcej ludzi ma problemy życiowe i niestety nieraz jest naprawdę chorych bardziej niż ja .Wiec  nie wiem niestety jak tu nieraz żyć.

Zresztą dziś zmarł człowiek i to pewnie nie jeden ale .Zmarł człowiek nauki co też nie miał lekko a bum genialny i był geniuszem .Wiec  i śmierć przyjdzie bo najbardziej znanych ludzi .

A ty tu na razie się męcz koedk niejednokrotnie nie jednego birrzb rak . Gdzieś w Anglii następne zatrucie .Jak nieraz nagły wypadek ...

A ty tutaj się męcz i nieraz ogladaj swoje upadki i nieraz wspominaj noce samotne wyprawy i samotne podróźe widząc jak czas ucieka 

15:54, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 marca 2018

Samotne spacery oj lubię nieraz.Choć jak kiedyś wolę z psem .

Zresztą  samotne  spacery jak samotne siedzenia w autobusie .lub pojedyncze osoby co siedzą tam.

I wolę tak  niż słuchać afery i dziwnych tematów .

Bowiem jacy tu dziwni ludzie kuźwa są .

Ja przez to towarzystwo nie chcę nawet być w tym kłamstwie kościelnym kuźwa .

Wolę jak znajdę czas jak ciotka co zbiera grzyby iść do lasu . Choć i jej by się też przydał lekarz i nie tylko jej jednej i jednemu tu . ...skoda  pisać kiedy ludzie ludziom zgodowali ten sens w bez sensie .Ale nie pomimo tego nie jeszcze nie .Nie zabije się choć widziałem niedoszłych samobójców i tych nieraz co to zrobili .

Choć będę żył dla siebie tak niewidzialny dla wielu nawet bliskich .

Kiedy znowu są zawirowania i duszę bytują międy być a nie być i kiedy znów ktoś płacę za kimś gdzie znowu nie tylko tu powiększa się grobowisko i czas przejdzie i na mnie i nie tylko w tym nędznym świecie żyjąc nie od dziś.

23:44, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 12 marca 2018

Czemu widzę to inaczej.

Własnie leci przez Warto rozmawiać .Oj niedziela piękna była tak samotnie a raczej sam na spacerze .I tak dziś tak dziwnie gdyby nie koleżanka dobra ...

Lecz nie o niej..

Za czym człowiek gania i chodzi po tych galeriach no domów handlowych .Za $ pieniędzmi .

Ale to akurat tak naprawdę nie jestem za nikim już .Teraz i tak naprawdę daleko jest nam do wyśnionej Polski pięknej .

Polacy kto może wyjeżdża z Kraju masa ludzi z zagranicy że wschodniej bo nie z zachodu . Biedronka też ma swoich ludzi z Ukrainy nawet .

Więc mówienie o historii kiedy kto wie ten wie że nieraz wolą tu Tutaj w Polsce zatrudniać pracowników z innych krajów a nie Polaków .Tak wygląda made in Poland .A Polak nieraz nie traktuje nawet swojego rodaka dobrze.

Więc niech już każdy przestaje pieprzyć .Kiedy wczoraj był inny ustrój polityczny a teraz wcale nie lepiej .

Więc historia może i być może się powtarza ...

22:34, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 11 marca 2018

W sumie byłem na pewnym portalu i piłem wódę i wies co zbrzydła mi na razie i seks mnie smuci .

Kiedy ją szukam w tym przynajmniej na początku szukałem miłości a teraz widzę jak z nim jest naprawdę bardzo smutna historia że tak jak .

Oj jakie to samotne miejsce i dobrze że leci radio bo wódka i seks nie rozwiąże niczego 

I nieraz są samotne noce jak samotne łóżka 

Tylko radio gra 3pr pl radia .

U kiedy bym się do czegoś przydal to nikogo nie ma tacy są tutaj ludzie.

Że nawet nie widzą choć się dzieje tu i  jak we wiadomościach tu by człowiek jak można tak nazwac człowieka co niszczy swój dom  .

Tu by człowiek mógł zabić i nikogo by nie było ale to się dzieje wszędzie i tutyl o tym nieraz cisza 

Nie niestety nie wiem czy jest Bóg jak tworzy człowiekowi takie piekło i żadne pieniądze tego nie zmieniają .

I jak pięknie sobie powspominać nieraz disco co było tu .Duo.Casblanca i nawet tej nocy Ara jest zamknięta i zostaje tylko Zoom i Hanka .

Że nie mogłem na to wszystko patrzeć .

Oj jak pięknie wiedzieć że mają ciebie za IdoteI nieraz samotnie spacery w lekkim deszczu są tak wspaniałe widząc to wszystko i patrząc wstecz .Bo nie nikt mi nie zabroni wspominac.

Też wspominać  mozna o pracy.pracy w kuchni też lubię gotować i tam być że nawet w Polsce nie można znaleźć choć się szuka pracy w tej  kuchni 

Wliczając prace gdzie indziej i to się prędzej dzialo i się dzieje że nawet za pracę człowiek nie chciał wypłacić pieniędzy .Tak to tutaj wygląda .A jeszcze go spotkałem w kościele .

Oj i mogę tak wiele napisać .

Wiec tak pięknie się staczac kiedy nikogo nie ma i nikogo to nie inteseinte .Oj tak pięknie się mówi o pomocy tak pięknie się mówi w TV o kościele o pomocy .Że tak ktos był tam no w Fawelach Slumsach  .Jak by w Polsce w końcu nie było takich miejsc.

Tak jesteśmy tacy sami a nieraz tak inni tak nie podobni to siebie a jednak tacy sami.Tylko pieniądze nas zmieniły

03:43, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
sobota, 10 marca 2018

https://youtu.be/zzK24VhDZmk

Jak to jest naprawdę...

Bowiem przez ludzi bliskich trafiłem właśnie tam do szpitala i to jest właśnie ten jawakaw co dałem Mn Bowiem gdzie jest sens jak ludzie kuźwa ludziom zgodowali ten sens życia .

I tylko gdzie jest sens jak tu tyle krzyzy w tym domu a ludzie kuźwa takie buraki i to mi wszystko wszyt za wszystko .

Wszyt mi że jeszcze im pomagam i wszyt że znieczulenie i raczej znieczulica jest tu na tej klatce schodowej  .

I znowu tylko ten sam temat w kłótni sie przewija . ...

I tylko skoda mi siebie bo ja na tym cierpię.

Ale znowu tylko gdzieś nie jestem sam bo Wiele jest naprawdę cichych przypadków rodzin tak szczęśliwych jak moja...

21:09, krzysztof213
Link Dodaj komentarz »
piątek, 09 marca 2018
Sia Pięknie Śpiewa i te słowa dla wszystkich ... Więc nic dodać nic ując
poczytałem trochę naprawdę trochę mojego bloga i dziś taka perełka muzyczna Poza tym coś tam napiszę zastanawiając się dziś czy pisać jednak napiszę .Dla świętego spokoju aby głowa chociaż pracowała w tym czasie ... Chociaż dziś można wiele napisać jak mija nieraz czas tutaj w tym czasie Kiedy urywa się czas i nie wszystko można napisać . Tyle ludzi a ty sam ale powoli daje dziś radę i nie daje bo nie tylko ja sam . Przynajmniej i dziś jest co robić w zmaganiach z życiem .
czwartek, 08 marca 2018
Widzę ze.. Dziś czas wejść dalej gdzie są demony i duchy nocy Pisząc dla siebie i jak jestem TU i nie dla siebie Ja piszę Tylko co tu JA znaczę w tysiącach blogów Blogerów i Blogerek .....???? Co TU to wszystko znaczy???
Zanim umrę zresztą napisać prawdę jak wiele ludzi potrzebuje doktora jak wolę dziś siedzieć w bibliotecznej stronie życia i słucham właśnie tego Dr. Dre - I Need A Doctor (Explicit) ft. Eminem, Skylar Grey
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 171
O autorze
Zakładki:
My favorite blogs
My favorite internet side
My films (trailers)
MY Music
Tagi