Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Wspomnienia z mijającego Czasu cdn 3

I tylko znów dziś idąc ulicami miasta widzę że zostali naprawdę nie liczni .Że miasto z morza zmieniło się
Gdzie Biały domek to nie jest ten sam biały domek gdzie było masa ludzi z piwiem i papierosami i ten cały tam zgiełk i harmider .
Tak samo nie ma już knajpy tak zwanej poligon gdzie spijało się pierwszą piankę z piwa .
I zostają te wspomnienia
Jak i te mniej miłe wraz z szukaniem swojej drugi życiowej . Gdzie za finansami trafiło się na budowę nieraz nie tą co trzeba . Nieraz szukało się innj drugi życiowej jak ochrona i parę innych nawet nie udanych prób pracy się miało .
I znowu zobaczyć Trójmiasto inny świat co jest tutaj nad morzem we tej małej mieścinie .Jak i inne miejsca bywając w podróży gdzie samemu było się zobaczyć Warszawę Kraków Zakopane i ten Wyjazd ciężki ale też uczący życia do Berlina .
Zostając jak chodzi o sprawy zawodowe w kuchni w tej też nie łatwej branży . Gdzie nie zawsze jest lekko i przyjemnie nieraz i pod jest nieraz wszędzie .I z historii życia z różnymi ludźmi się pracuje i pracowało
Liznąć trochę pieprzu i soli trzeba było wraz z odrobiną potu . Pracując na różnym poziomie i sprzęcie wiele się nasłuchać i wiele widzieć .
W czasach kiedy nad morzem bałtyckim rybołówstwo się kończy i każdy z twojej rodziny był gdzieś zamieszany w rybołówstwo i związany z rybkami . Idzie się w tą a nie inną branżę . Choć i o rybkach i rybołówstwie można by było wiele napisać .Jak to jest naprawdę i duży wysiłek w czasie kiedy tak nieraz co chwilę wieje czyli są stormy . Wliczając limity połowowe ceny i pewnie inne sprawy . Kiedy tu mówią ceny propserity i majątków zbijanych na morzu się skończyły .Tak samo nieraz w branży gastronomicznej i turystycznej nie każdy ma kokosy E swojej pracy Co tu w gruncie rzeczy by się wydawało.Kiedy tu sezon to nie Zakopane i jeszcze kłopoty finansowe z wypłatami porządnymi za sezon u niektórych i z godnymi pieniądzmi za pracę w sezonie letnim też bywają nie tak rzadko .
Gdzie w branży gastronomicznej nieraz pozostaje trochę żartu i kupa śmiechu w tym zawodzie gdzie życiowo pieprz i sól wraz z potem to normalne .

poniedziałek, 07 stycznia 2019, krzysztof213

Polecane wpisy

  • Zapraszam

      Tak tylko znów wchodzę na bloga bo trzeba i nie trzeba się przenosić Dziś w sumie inny dzień i wychodzi nieraz szydło z worka jak to wygląda ze każdy sam

  • W szarej rzeczywistości...

    W szarej rzeczywistości jak szarych dniach idąc dalej sam wśród innych osób co tak milczą Nie widząc nikogo z tamtych czasów Widząc jak młodość przemija odlatuj

  • W cyrku życia …

    Bywając w cyrku życia nie tak obok siebie tylko tak sami .Ja już dziś nie wytrzymam i jak naprawdę nie wytrzymam pójdę bo wodę ognistą .Choć i to w sumie nic