Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Teraz już wiem...

Jak to jest teraz...

Teraz już wiem jakie są teraz ukryte godziny.

Wiadomości sprawdzone . Gdzie nie wątpię świat się zmienia niespodziewanie . Zresztą Słuchając o USA kojarzy mi to się z Grą o Tron gdzie sa inni i tez chcą budować mur.Zresztą już mur chiński jest i inne zjawiska życia.Ja cichy najazd i walka .Bo wychodzi na to że nie ma kto przyjąć statku z emigrantami uchodźcami..

Dalej bo można wiele pisać siedząc w pustym pokoju sam na sam . Pisząc sam dla siebie.

Zresztą te rozmowy spotkanie ludzi których dziś nie spotkam .na szkoleniu i w sumie szkoleniu jak zrobić stronę fanpage na FB .Mam faceBoga dla wielu  i na szczęście byłem na chwilę tam .Już nie wkręcam się wcale w niego .

Ale i tak konacąc watek i tak chodziło o turystę i turystkę taka grupa w większości przyszła . Więc czy siak czy tak chodziło o kasę.No tak jedna kobieta mi się podobała alw co w sumie z tego .Tel milczy ja tylko rozmawiałem na temat tego całego świata internetu i  sumie to przegląd prasy zrobiłem na MSN po cichu.

I w sumie wolę Instagram zdjęcia robiąc

.

Tak dni ulatują jak w klepsydry czasie gdzie dziś znów w kuchni robiąc sosy  zimne do sałatek czyli winegret i sos czosnkowy .

Miałem iść na siłownię ale znowu nic z tego nie wyszło.

I tylko znów tw wspomnienia z Gdańska i Gdyni mijajsc tego samego pana saksofon co grał na ulicy gszgd ludzi jak mrówek i w sumie nic nie zmienia się gdzie każdy tak sam nie widzi się.Tu dziś Wracając do dziś rozmowy o pracy i zyciu gdzie kto jest po za polską Gdzieś tam w Holandii Belgii Niemczech Anglii.Juz nie każdy tu nie każdy chce tu być i kochać ten kraj Polska .

Acha i teraz wiem czemu ktoś chce się zabić zostając sam na sam z kłopotami finansowymi i życiowymi bez nieraz ludzi którzy mieli być .I tylko coś tam powiedzą że był wypadek na torach kolejowych jak w powieści Ukryte godziny.

I też jakoś tak miałem i to dzwine jeszcze żyć lubiąc i nie lubiaac tego nieraz tak popierzonego życia

wtorek, 08 stycznia 2019, krzysztof213

Polecane wpisy

  • Zapraszam

      Tak tylko znów wchodzę na bloga bo trzeba i nie trzeba się przenosić Dziś w sumie inny dzień i wychodzi nieraz szydło z worka jak to wygląda ze każdy sam

  • W szarej rzeczywistości...

    W szarej rzeczywistości jak szarych dniach idąc dalej sam wśród innych osób co tak milczą Nie widząc nikogo z tamtych czasów Widząc jak młodość przemija odlatuj

  • W cyrku życia …

    Bywając w cyrku życia nie tak obok siebie tylko tak sami .Ja już dziś nie wytrzymam i jak naprawdę nie wytrzymam pójdę bo wodę ognistą .Choć i to w sumie nic