Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Rano

Nie jest dobrze ale wracam to kuchni i nie mogę a zresztą tu kto mi zabroni pisać w czarnych barwach . Gdzie mi mówią że narzekam że widzę wszystko w czarnych barwach i odcieniach szarości jak widzę podłość ludzi którzy mieli być blisko mnie.

Choć chce dobrze chce lepiej już .A tu depresja sprawy ciężkie i ciękici tematy jak nieraz cięzcię brzmienia muzyczne i skazani na siebie jak na Showshang jak u Stefena Kinga.

Mam chęć jechać na targi książki w Warszawie gdzie tyś ksiązwk buszując wśród książek  nieraz nawet w empiku nieraz w sumie tam bywaląc.Choć to nieraz biznes jak niektóre hobby jak nieraz kuchnia co się bardzo interesowałem .

Tak jak jedna książka o nazwie wyspa jestem na wyspie swojej podróży życia marząc i śniąc wśród tłumu ludzi niewidzialny nieraz.

czwartek, 17 maja 2018, krzysztof213

Polecane wpisy

  • Dni które mijają

    Kolejny dzień miesiąca oraz roku mija jak piasek co przesypuje się przez palce ,jak piasek w klepsydrze . Gdzie na końcu gdzieś tam może o tobie wspomną a może

  • Kogo...

    Kogo to obchodzi naprawdę idąc wśród ludzi .Tylko jakich ludzi !?Że człowiek woli być sam nieraz bo i tak w gruncie rzeczy jest naprawdę sam choć i tego się boj

  • chciałem..

    ylko chciałem kogoś znów poznać nie na jedne raz nie na jeden seks a umieram znów bo miłośc to nie taka łatwa sprawa .I umieram znów i znów  Kiedyś naprawd

Komentarze
2018/05/17 10:38:33
Krzysiu, każdy z nas jest w sumie niewidzialny dla innych, inni widzą tylko to, co na wierzchu, to w środku jest ukryte, znasz tylko Ty sam. Co tam masz - zależy tylko od Ciebie, możesz tam włożyć co zechcesz, najlepiej samo dobro. A co myślą inni - ich sprawa, Ty wiesz jak jest naprawdę i uśmiechnij się. Pozdrowienia:)))