Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

HMM...od 18 lat

Hmm tak się zastawiam co napisać na tej platformie blogowej ale coś wymyśle chociaż tyle się dzieje na tych moich drogach as kuzwa chce trochę spokoju w Polskim cyrku

Dzień za dniem tkwimy w pułapce czasu rzeczy miejsc ludzi .
W świecie tak nie doskonałym jak my nieraz jesteśmy .
Przemijając .

 

 

Tak w sumie echa (jak chodzi o wiadomości ) o Ślubie jak z bajki jak napisała Agora nie millknie. Ja tutaj bez ślubu i beż kobiety .Nie z nią się nie zwiąże po tym jak zrobiła mi cyrk a klubie to zabezpieczania do roweru .Jak chodzi o koleżankę .

Zresztą jak chodzi o ślub to miliony wydane a ten człowiek ani nie piękny ani nie motel .Tylko pieniądze tytuł szlachecki i bierze ślub z panią nie pewno biedną .Więc dramatu ciąg dalszy GDZIE MÓWI SIĘ O JEDNYM SLUBIE NIE MÓWI SIĘ O WIELU INNYCH i tak jest z ludźmi bo media OSZALAŁY na temat ślubu tej pary

Ja mogę tylko ocierać łzy piosenką George Michael - Careless Whisper

 

 

I'm never gonna dance again
Guilty feet have got no rhythm
Though it's easy to pretend
I know you're not a fool

 

 

Ze dodam

Historia

Kiedy George Michael pracował też jako DJ w restauracji i jako bileter w kinie w Watford, powstał jego największy przebój, Careless Whisper. 17-letni George jechał właśnie autobusem linii nr 32 do pracy. Kiedy podawał kierowcy pieniądze na bilet, w jego głowie pojawiła się słynna melodia saksofonu[1]. Potem wspólnie z Andym dokończyli piosenkę, która 4 lata później miała się stać znakiem rozpoznawczym George'a Michaela.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Careless_Whisper

Więc teraz mogę iść na Dancing i tyle dróg neiraz tych samych i nawet sport zaliczony jak siłownia bieganie i księzek przeczytanych .

Wiedząc ze I'm never gonna dance again Oj to wszystko smutne ze tak się stało więc wręcz jedna z przyczyn załamania ,ale wspominając

To ten seks co znakomicie pamiętam te listy pisanie długo i te spotkania to życie inne wtedy było .Poznając Częstochowę wtedy .A teraz to jest tylko jak śpiewa Prince - Purple Rain

Każdy nieraz sam idzie i nieraz ja też i znowu jak mam żyć dniem dzisiejszym jak to wszystko się wali w tym dniu na potęgę i tak się nie da na dłuższą metę .Niech ja lepiej coś napiszę i posłucham muzyki bo zwariuję lub pójdę na wino lub szkocką .

Wiele ludzi tak robi przez problemy bo i piję i żeby nie tylko .. Wariactwo życia jest wielkie wliczając psychiatryki i więzienia lub cmentarze nie spełnionych snów w tej psychodramie .

Więc ten seks pierwszy seks z miłości gdzieś ukradkiem .Nawet na ziemi.

Dla mnie była najbardziej piękna i wręcz najbardziej no ale znowu jak w piosence nić nie może wiecznie trwać .

Więc znowu siedzę w swojej klasie życia sam .Choć kuźwa dla mnie to jest chore ale nić tak ludzie myślę i tak myślą .Więc wolę naprawdę te psy wszystkie które znam niż użeranie się z wszystkim .


 


I dziś spotkałem kibiców Arki jak Arka się rozpada .Zresztą jak cały mój młodzieżowy klub znajomych co kiedyś myślałem ze kolegów więc pójdę dalej sam może spotykając się z nieliczymi gdzie nieraz widząc. KOBIETY BEZ MEŻCZYZN jak i MEŻCZYZN BEZ KOBIET lub KOBIETY Z KOBIETAMI lub tak samo .

A jak nie od wczoraj nie wchodzę na datezone dupazone i nawet za bardzo mi się nie chcę wchodzić na plastikowy Facebook gdzie mam co mam czyli swoje wiadomości ciekawe ekonomiczne zresztą po mi komórka jak nieraz nie do super dobrych rzeczy ale.A prospos komórek

Co robią je w Chinach.

Według Zhaopin.com, największego serwisu z ogłoszeniami o pracę w Chinach, trzy czwarte pracowników branży techno ma mniej niż 30 lat. Tylko oni są w stanie wytrwać w ekstremalnie intensywnym systemie nazywanym 9-9-6: w pracy od 9 rano do 9 wieczorem przez 6 dni w tygodniu.

http://wyborcza.pl/7,156282,23419710,smartfon-wycelowany-w-ameryke-dlaczego-trump-poszedl-na.html

Tak wygląda Chinki smok od środka i kto zna ten zna Karōshi https://pl.wikipedia.org/wiki/Kar%C5%8Dshi

W tym kraju nie lepiej nieraz ale to już inna bajka .

A tak ten cały facebóg zawładną umysłami nieraz i moimi gdzie tysiące wiadomo o tobie i mnie można znaleźć as wręcz pozywka dla Policji i nie tylko wliczając masa zdjęć tak zwanych selfie .

Taki jest internet dziś pamiętając początki neta

Ale tak hmm chociaż bywam mam to tego taki stosunek

Nie żebym był zły .Dam piosenkę w formie przekazu i to pomyślenia nad FB też nie tylko jak to wygląda .
Więc zróbmy sobie Szelfie i kto chce zresztą niech sobie robi .
To nie żart nie na żarty hmm

Zróbmy sobie zdjęcie, uchwyćmy moment
Chwila będzie trwała wiecznie, nieulotnie
Zróbmy sobie zdjęcie, uśmiechnij się szeroko
Pokażmy wszystkim szczęście – niech zazdroszczą! 

 

 

 poniedziałek, 21 maja 2018, krzysztof213

Polecane wpisy