Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Chłopiec z plasteliny

I otwieram te swój pamiętnik z końca i początku świata dziś …

I otwieram te swój pamiętnik z końca i początku świata dziś słuchając lennego Valentino i Chłopca z plasteliny który właśnie przed chwilami poleciał w radio trójka ..

 

Mijam jak te dzieci bywając tam ale w innej rzeczywistości kiedy park był inny i życie inne .
Teraz czuję się jak ten chłopiec z plasteliny idąc przez pole przy zachodzie słońca przez zborze co coraz bardziej rośnie .Jak za starych młodzieńczych lat widząc siebie wtedy siedzącego na ławeczce na wsi
A teraz gdzieś co roku mijając bezpowrotnie w swoim czasie w swoim miejscu żyjąc lepiej lub gorzej kiedy tyle ludzi gdzieś daleko lepiąc swój nie udany dom. w tej pięknej pogodzie co jest cudna w tym życiu gdzie tak nieraz sam człowiek jest w tym dramacie życia .

 

 

 

I poszedłem słuchając wśród słońca tak daleko od wszystkiego i w sumie znowu poszedłem daleko wśród zielonego mijając myśląc o śmierci co mnie już miała dotknąć .Tak daleko od cywilizacji słuchając ptaków śpiewu bywając sam na sam lecz nie do końca .
Bywając wśród dobra i zła tego świata jak i dobrych i złych ludzi w tym pięknym dramacie życia wierząc ze coś tam jest po drugiej stronie


Po drugiej stronie na pustej drodze
tańczy mój czas w strugach deszczu dni toną
dotykam stopą dna
Po drugiej stronie na pustej drodze
czy to ty, ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic 

czwartek, 10 maja 2018, krzysztof213

Polecane wpisy