Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

O miłości bez niej .

Wczoraj grało mi radio dziś też ale inne naprawdę inne bo leci 2 pr Polski pl radia .Mam dość hałasu ,więc siedzę tutaj i pisze bo cichu po spacerze z psem .Co tu się dzieje to inna sprawa ale nie dziś może nie o tym gdzie człowiek nieraz jest sam .Więc o miłość beż niej.

Samotne życia jak samotne śmerći ludzi co umierają jakby ich nie było .
Idziemy z ciemności w jasność gdzie nawet nieraz bliskie osoby z rodziny nie są bliskie a dalekie osoby nieraz na chwilę stają się bliskie.
Tak nieraz pragnąc bliskiej osoby zostajemy sami..

 

Tak idę znów samemu chociaż wiadomo nie do końca sam .Ile podroży samotnych to jest taka moja epopeja spotykając nieraz rożnych ludzi .Tylko nieraz gdzie ta miłość gdzie dzień dziś się kłoci z wyznaniem katolickim w który coraz mniej wierze .Chociaż tak kiedyś bardzo wierzyłem .

Ale nie wierzę w złote krzyże tylko w drewniane jak coś .Gdzie dziś serduszka kwiaty i wczoraj reklamy nie jedne słyszane w mediach .W tle parę rozwodów i pewno parę nieudanych związków widzianych .I dziś tez w radio mowa już o postach i różnych wyrzeczeniach .

Miłość ma królować też w tle kiedy człowiek nieraz sam jest idąc przez świat jako singel .Tak to wygląda dziś kiedy znów słyszy o walentynkach nie mając jej Chyba tylko może sam sobie zrobić te walentynki i są na to sposoby .Już sam nie wiem bo spotkaniach jakiś tam randkach czego kto oczekuje .Jak chodzi o facetów czy jak chodzi o kobiety lub inne układy .Czy chodzi o sam seks i seksualne sprawy czy może o układy pewne gdzie chodzi o pieniądze a i żeby kobita była zgrabna i powabna i chętna na sprawy seksualne .
Zresztą i ten seks wszędzie jak chodzi o facetów i seks shopy nawet przy kościele pewnym w Gdańsku .Czy po prostu dziś kobiety mają dostęp jak mężczyźni do pewnych spraw i nikt nie chce siebie szukać. Lub ma wymagania z kosmosu czytając nieraz ogłoszenia .

Więc seksualnych spraw jest dużo ale nie u mnie na żywo chyba ze na monitorze gdzie w tle seks za pieniądze i tak to wygląda .

Kiedy można wspomnieć szukanie i opowieści szczerze kobiet nieraz nie wesołe co nieraz nawet smutne .

Więc znów wiedząc jaka jest historia jaki jest kościół można wierzyć w Jezusa ale czy już w kościół nieraz ?

Wszystko nie taka prosta sprawa jak chodzi o ten dzień.

I znów wracam do wczoraj bo coraz ciekawej i nie tak super się robi .kiedy dziś bym wrócił do rozważań o śmierci kiedy widzie wędrówkę dusz i każdy nieraz jest tutaj tylko wędrowcem i jak i jak nie ja mam swoje wędrówki .

Wczoraj praca więc się zmęczyłem w miarę dobrze spałem i znów na chwilę nocne oglądanie tv gdzie znów wróżbici ezoteriusze .W tle seksualnych wybryków na pewnych programach znów tych samych wybryków .Poszedłem w końcu spać jakoś normalnie po chwili wtulając się znów w ciepłe kołdry i koce tak samotnie w ciemną noc .

Wstając widząc ciepły w miarę dzień w smutnych klimatach idąc z psem . Tylko nieraz wspominając ten czas miłości pisania listów poznawania jedzenia do innego miasta tak teraz dalekiego .Gdzie prócz miasta kościołów żyją normalni polscy ludzie z tam taką dziwną mentalnością i swoją złością .Gdzie mogę wspomnieć pierwsze pocałunki i igraszki jak pierwszy seks .Gdzie teraz wszystko się skończyło jak w piosence .

George Michael - Careless Whisper (Official Video)

https://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ

Idąc sam nawet ostatnio jak duch po Gdyni tak innej jak kiedyś tam samotnie po schodach na kamienną górę co to miejsce Polecam .Za piękne widoki Gdyni i mały tam piękny park .I to też jest tak ze mam sentyment do tego miejsca

...

Więc pomimo wszystko i wszelkiego wszystkich słuchając dziś jeszcze tego w przemijającym dni poranku jak pierwszym pocałunku co dawno minął .Jak we gwiaździstym niebie pełnym nadziei i smutku

I znów zwiedzam ..
Niespełnionych snów cmentarze jak nadzieje tak nikłe .
kiedy ktoś się znów rodzi a ktoś umiera .
Kiedy widzę kłamstwo i grzech kościoła w który tak bardzo wierzyłem .
Jak niespełnione dla wielu miłości nadzieje .Samotne Wędrówki wśród ludzi jak i nieraz zawiedzione nadzieje .Ukryte pragnienia wśród serc i dusz które płacą .Jak marzenia nieraz nie do spełnienia .
żyje jak bym dla wielu nie istniał.
życie naprawdę jest nędzne jak w Nędznikach .
Gdzie tyle kłamstwa obłudy zamkniętych drzwi kutych bram .
Gdzie jest granica bólu po czym człowiek sam ze sobą nieraz kończy lub naprawdę choruje.
Miasto książek muzyki samotności jest moim domem bo tak źle dawno się nie czułem gdzie nikogo to nie interesuje bo i po co jak każdy ma swoje .

 

Tylko Jakoś w tle męskie sprawy o których nie pisze jak męskie rozmowy .Spotykanych kolegów co mają też w tle swoje i jak i znajomych gdzieś znalezionych i wspomnienia ludzi których dawno nie widziałem gdzie i znów za dużo .. alkoholu środa, 14 lutego 2018, krzysztof213

Polecane wpisy

Komentarze
2018/02/14 15:37:38
Bardzo smutny i przygnebiajacy jest ten Twoj wpis:(