Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Moja chwila ..

Moja chwila .. Czytam rożne sprawy rożnych ludzi robiąc nieraz to co robię w tą zimę 2018 kiedy czas znów mija tak do końca .Pracując na kuchni i próbując żyć nie idealnej rzeczywistości w nie idealnym życiu

Więc dziś po wczoraj ciężkiej pracy ,dnia które nie wiadomo kiedy minęło ze spotkaniem potem i pożegnaniem .Gdzieś w świecie nad morzem gdzie czasy też mijają jak w innych miejscach na Świecie i w Polsce .Słucham dziś w audiobooku Białe noce - Fiodor Dostojewski .

Szukając w tle spełniania w rękach bywając tak nieraz nie spełniony jak w białych nocach. Jak dziś

białych dniach gdzie spadł śnieg a ciągle on topnieje .

 

 

Całe królestwo marzeń runęło w gruzy wkoło niego, runęło bez śladu, trzasku i hałasu, rozwiało się jak senna mara, i on nawet nie pamięta, o czym marzył.

Fiodor DostojewskiBiałe noce

 

Znów wczoraj czwartek i praca do minęła na chwilę. Kiedy przyjechało trochę towarów na kuchnie z całego świata bliskiego jak i dalekiego .Więc pracy było dużo. Tak chodząc po zakamarkach resortu .

Jak ostatnio widząc Gdynię świat który pędzi w mijających dniach ,gdzie co dzień nieraz to samo jak kawa z rana lub korki w 3 mieście lub w innych miastach .Gdzie gdzieś nieraz historia się powtarza.

I znów samotne spacery we środę jak samotne modlitwy ,idąc samotnie wśród śmierci w dzień który taki jest a raczej był w przemijającym czasie .Czyli sam w nocy na cmentarzu

Znów gdzieś tam i znów praca .Może sam ze tymi sprawami włócząc się nieraz po tym świecie .

Oj jak Białe noce to wszystko dobrze opisują .

Czytając w tle różne książki jak Johna Grena już drugą książkę jak gwiazd naszych wina .Czytając ostatnio w tle Młot i Krzyż Fergusona .Wliczając książki Normana Davisa czytane w odcinkach na chwilę .

I znów w tle Igrzyska w Pjongczang .Gdzie mija następny dzień igrzysk .I tak znów wracam do wspomnień wspominając.

Kiedyś prawie 4 lata temu mógł bym nie żyć .Upijając się w Zakopanem .Oj piękne mają tam domy i ten klimat tam .Chociaż nie wiem po odwiedzinach ostatnio w tamtym roku kiedy tam będę.

Znów w tłumie w multum ie masy ludzi gdzie gdzieś ja jak statysta .Poznając na chwilę trochę ludzi .
Bywając w tle z ludźmi z innymi sprawami może tak samo zapracowanymi .Gdzie każdy ma swoje sprawy nie każdy w idealnym życiu ,nieraz też z marzeniami radościami i morzem łez i złościami być może .Gdzie każdy nieraz w innych światach życiach. Jak w powieści Mały Książę być może 

Wracając w tamtym roku przed halnym .Słuchając jak ludzie po Sylwestrze wracali z Zakopanego w jakim ciężkim klimacie .Chcąc tam zostać zostawiony samemu sobie jak nieraz ludzie zostawieni samemu sobie i swojej samotności i wariactwu .

Ale nic wtedy Igrzyska 4 lat temu były w szpitalu .Tak więc czas znów gdzieś uciekający jest i uciekł w morzu życia pokonując górki i górki jego .

I znów tylko gdzieś marzenia seksu nie tylko sam na sam w tle tego życia .

A ty kobiety mają wymagania i faceci też swoje wymagania .Czy to jak jakaś sekularyzacja w tle nowych czasów kiedy nie każdy szuka na związek gdzie i związki są tak nie stałe.

I znów nie zawsze pięknie jest w życiu kiedy następne walentynki spędza się samemu .Przy na szczęścicie nie w ten dzień przy piwie .

Tak to jest mieszkać w tych klimatach chociaż nieraz tak historycznych jak pierwsze blogi na ulicy Abrahama widząc i tą ulicę w Gdańsku przy przystanku Polanki Gdzie inne historie w tle i gdzie też są bloki jak tutaj. W końcu odremontowane po długim czasie ,wyglądają o wiele lepiej niż kiedyś chociaż i tyle się zmieniło w zmieniającym czasie i na tym osiedlu z którego widać morze port i nie nie tylko .Gdzie znów śnieg na chwilę spadł i dachy zrobiły się białe .

Znów nie wiem co tam robię ale gdzieś trzeba zarabiać w zmieniających się czasach gdzie nieraz i ludzie się zmieniają .Jak chodzi pracę i nie tylko .

Potrzebny mi jest wartach pisarki wiem bo tak to tylko wszystko sklejam i nie mogę skleić bo i w tle też ludzie inni nieraz tacy inni nie tacy cacy .

Ktoś coś wie ktoś coś powie ja sam nie wiem w czasach pisania książek co jest ciekawe co warto napisać a co zostawić .

W czasach zalewu informacji .

Kończąc bo w tle co innego dając dwie piosenki. Po pierwsze nową piosenkę i w tle z gwiazdą kiedyś kina xxx co jest z gwiazdą muzyki hip-hop

Dziękując za ostatnie odwiedziny i komentarze w tle

Ps.Jak zawsze muzycznie

 

 piątek, 16 lutego 2018, krzysztof213

Polecane wpisy