Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

….

Tak znów był piękny dzień co się kończy. Chociaż czy do końca piękny to inna . Pomimo ze Syria Płonie i lasy są masowo wycinane . Pomimo ze wiele ludzi nie ma co to gara włożyć . Pomimo ze ktoś płace nieraz za dzieckiem Coś więcej w tym kurewstwie gdzie wiele się buja na line . A ktoś znowu chce bo nie ma kasy sprzedać nawet swoje dziewictwo jka czytam Więc coś jeszcze nie. Dzień był piękny sam zrobiłem parę foto ,kawa wypita obiad tez był nie napiłem się nie zamarzłem na ulicy nie mam hiv. W i seksie sam sobie radzę chociaż świat nie taki piękny.

Tak znów był piękny dzień co się kończy. Chociaż czy do końca piękny to inna .W tym sumie wiadomości w tym sprawach nie łatwych i może parę ciekawych spraw w tle może parę zdjęć zrobionych .Jak depresja w tym kraju co jest .Jak ludzie co właśnie nieraz zapomnieli ze są ludźmi .

I te słowa ze każdy sobie i inne. Przecież nikt nie żyje sam .Może tak ma być ze żyjemy sami odwróceni do siebie plecami każdy sam nikt nikogo nie widzi lub udaje ze druga strona nie widzialna .

Kuźwa w tle inne sprawy w tym zakłamanym kraju .Gdzie pełno kościołów i krzyży gdzie znów będzie modlitwa i bywają miesięcznice smoleńskie z krzyżem gdzie w sumie brat brata i rodak czyli Polak Polaka nie cierpi nieraz .Gdzie w tle zagrywki Politycznie i cały inny bajzle.

Nie chce na tą chwilę na to patrzeć słuchając trochę radia 2 pl radia.

I znów ta piosenka bo ba pasuje .Bo mieszkam w Polsce choć wiele ludzi nie może uje... wyrobić i wyjeżdża..

I ten kawałek bo mam też nieraz na ten syf wyjeb..Bo to wszystko bez widoku lepiej nieraz zostawić jak wczoraj w piękny słoneczny dzień medytować w ten syf życia .Gdzie wolę iść sam do kościoła też .Kiedy tyle złego się dzieje w około nawet między ludźmi co tam chodzą gdzie tyle się dzieje a ja sam nieraz mam życie bez widoku widząc ze nie tylko ja tak mam..

Więc poza tym dziś mogę dać foto mam nadzieję ze ładne .
wtorek, 27 lutego 2018, krzysztof213

Polecane wpisy