Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Między słowami pisząc dla siebie i nie tylko.Mam taką nadzieję.

Myślę co napisać sam na sam pisząc dla siebie dla paru osób . Myślę jak napisać . Król jak i jak w swojej pracy nieraz siedzę sam i ja muszę swoje zrobić . Zresztą sam mały książę był sam i nie tylko ja jestem sam . Chociaż o tym się nie mówi I oj pozdrawiam kobiety z komentarz bo lubię i nie lubię kobiet ale zawsze wychodzi na plus .

 

Dziś imieniny mojej Mamy. Tam na Śląsku inaczej obchodzą pewno hucznie chociaż i tak to nie jest to górnictwo co było .Zresztą nad morzem to samo ,to nie to samo rybołówstwo co kiedyś .I raczej jest zmierzch tego i tego czyli górnictwa i rybołówstwa.

Tylko co dalej tam ludzie żyli i żyją z tego węgla jak tutaj z ryb .I tutaj wiele ludzi było z tego regionu szczególnie w innych czasach .

Dziś miasto śpi po 20 pamiętam inne czasy. Starość zbliża się a ja pamiętam inne czasy .

Imprezy tu i tam nawet po lecie .Teraz naprawdę słabo to wygląda tutaj dla młodych i co gorsza dla mniej młodych .

Świat spowiła gęsta mgła życia gdzie parę osób jak chodzi o biznes jeszcze jakoś żyję.I nie chodzi o R. Lewandowskiego który jest wszędzie lub prawie wszędzie. Na pewno w mediach i to jest POLSKI ZNAK ESPORTOWY tych czasów i wychodzi mi ze na kopaniu piły piłki można zarobić

Ale kończąc temat .

Paru ludzi co mają swoje biznesy jak knajpy co się jeszcze trzymają hotele i dyskoteki sklepy. A jacy nieraz są to już się przekonałem ci moi krezusi biznesu .XXI wiek to nowy Rzym trochę czytając .Chociaż gdzie tam jak w Grecji wysoka kultura w tle w TV w teatrze kinie operze.Ze nie dla każdego to wysoka kultura jest naprawdę.

Więc w tle plepsy i ja gdzieś w tle. Bo pomimo ze paru bogaczy jest to wiele ludzi i ja w tle ciężko nieraz pracuje nieraz tak po cichu żyjąc .

Czy coś tutaj napiszę czy nie napiszę co to znaczy?

W sumie nic nie znaczy.

A tak z życia zwykłego obywatela

Pies się stał moim najlepszym przyjacielem jak ostatnio Jezus chociaż nie wierzę w radio Maryja i raczej nawet dziś słucham Polskie radio pr 3 .

Zresztą jak chodzi o sport piłka do nowe Igrzyska i nowy nie taki nowy biznes .I tutaj jest dróżna na którą prawie każdy stawia czyli ARKA GDYNIA tylko skąd te nienawiści to Lechi GDAŃSK .Temu nie piszę o piłce .Gdzie kręci się wielki biznes za kopanie piłki .Zresztą wolę RUGBY co jest mniej tak popularne a i bardziej ciekawe.

A piłka w sumie oglądając wiadomości to był jakiś szał piłkarski .A raczej szał reporterski medialny.

Ale wracam teraz do wspomnień bo znów przychodzi czas ciężki dla mnie .Kiedy bywałem w szpitalu ale na Oliwie w tak zwanym marwoju . To były dobrze czasy i dobry szpital kiedy mogłem wpisywać się na spacer iść na miasto .Nawet na Gdańsk Oliwę i w inne strony widząc tych wszystkich ludzi piękne kobiety .Ale i tak na końcu zostając sam na tym spacerze .Tak to były właśnie te godziny moje ukryte godziny jak głosi tytuł Ukryte godziny Delphine De Vegan .

Weekend w weekend wiele nie piszę chociaż mógłbym brat były jego dzieci i nie tylko bo jego kobieta też. był był laptop ale w weekend ostatnio nie piszę .I znów zmagania z depresją i problemami życiowymi .W niedzielę wybrałem życie,dziś widziałem znów pogrzeb .

Tak idąc samemu do kościoła widziałem pogrzeb .

Dziś razem z radiem 3 mogę tylko wspomnieć czas taki piękny tak odległy .Wraz pięknym pierwszymi pocałunkami pierwszym seksem z miłości .Potem było inaczej ...jak i dziś jest inaczej w ciemne długie noce widząc wchodzący księżyc jak i zachodzący .Gdzieś ktoś pomylił miłość z czymś innym czyli z mamoną .Szczególnie nieraz chodzi o kobiety a jak i facetów.

 

 

 

 

 poniedziałek, 04 grudnia 2017, krzysztof213

Polecane wpisy