Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Turytycznie nie tak fajnie to końca.I nie tylko

Tak nie wątpliwie i nie tylko moje miasto... I w tle wiadomo muzycznie .

Czy to przeznaczenia a może złudzenia złudzenia ze jest miłość ...

Tak to wszystko dla pieniądza i wydania pieniądza ten cały rynek turystyczny .Nie nie wątpliwie moje i nie tylko moje miasto kolebka i mała wioska rybacka rolnica zmienia się we wioskę raczej turystyczną jak wręcz małe pomorze nieraz w lato .

Zresztą już są Protesty przeciwko turystom w Barcelonie http://podroze.se.pl/aktualnosci/protesty-przeciwko-turystom-w-barcelonie/6010/

 

A zresztą może tak być i Polsce gdzie fala turystów jest wszędzie wraz z różnymi zjawiskami nie nowymi .Już tutaj wsiąkają reklamy pod wycieraki aut te korki w tle wiadomo lub nie wielkie sprzedanie no prostytucja też i nie tylko .Bo alkoholizm i nie tylko tu chodzi o Władysławowo .

Miasto Kraków czyli CHEAP EASTERN EUROPEAN GIRLS”, CZYLI TAJLANDYZACJA MAGICZNEGO KRAKOWA

http://krytykapolityczna.pl/felietony/kaja-puto/turystyka-krakow/

I jak jest napisane : Psychologowie alarmują, że ponad 70 procent Polaków nie potrafi odpoczywać na urlopie.

http://plus.dziennikbaltycki.pl/magazyn/a/morze-gory-i-mazury-czyli-wakacje-polaka,12291086

A ze dodam jeszcze inny artykuł o Sopocie gdzie jak byłem w lato to masakra naprawdę nieraz nie ma jak przejść Mocniakiem i Molo chociaż też ładne po lecie to nieraz i dobrze warto tam być po lecie Sopot: coraz bardziej popularny i coraz bardziej plastikowy

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Sopot-coraz-bardziej-popularny-i-coraz-bardziej-plastikowy-n93892.html

I zresztą Władysławowo też coraz bardziej ładne i coraz bardziej plastikowe lecz naprawdę odpocząć myślę na plaży warto tutaj we Wrześniu i Czerwcu .I nie tylko.

I Zresztą Gdańsk też przepełniony i biznes tylko jak chodzi o Jarmark Św Dominika co się końcy gdzie zagra na koniec dobry Zespól Jak raz dwa trzy.


As naprawdę warto iść było i warto iść do lasu gdzie cisza i spokój mało nieraz ludzi .I tak właśnie mam w stanach złych ze idę i chce iść do lasu kroczyć sam na sam samotnie ścieżkami leśnymi i hmm być może śnić Sex in the Forest lub na łącze .

Ze zareklamuję film ciekawy


Wraz z artykułem co ciekawy jest i nie chodzi już teraz o sam seks jak chodzi o fuck in the forest http://wyborcza.pl/1,75410,12925968,_Fuck_For_Forest___Takiego_dokumentu_nie_powstydzilby.html

 

Bo są jeszcze miejsca mało uczęszczane chociaż już człowiek chce wszystko zabrać .

 

I chociaż by było więcej do napisana straciłem już cierpliwość to pisania

Więc słucham bo mam dość. Dziś w temacie muzyka młodzieżowa słuchając dziś naprawdę dużo muzyki w tej całej fabryce muzycznej wybrałem ten kawałekOj chociaż jak zawsze pięknie i nieraz tak smutnie od piękniej kobiety z pięknym głosem i tym nieraz tak nieraz nie do opowiedzenia tematem kiedy świat nieraz taki szarobury wręcz nieraz tak nie kolorowy .


piątek, 18 sierpnia 2017, krzysztof213

Polecane wpisy