Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Środa

Dziś i tak w kółko .

Dziś nie w zimie nie w jesiennych porach . Tylko w lednich promieniach słońca . Zmienia się wszystko zależy gdzie się jest .I godzina zależy dla kogo młoda.

Każdy żyje jak chce lub potrafi lub musi . Mogę tylko napisać  może tylko dla siebie może dla kogoś będzie to ciekawe lub nie . Może to kogoś interesować lub nie.Kazdy i tak idzie w swoją stronę ma gdzieś mnie lub mniej .Mały książę to nieraz prawda .Gdzie swoje sprawy i swoje wymiary . Chociaż ma o tobie lub mnie zapominają to jest to smutna prawda.

Widziałem jak to jest że starszymi osobami . Młoda kobieta ma prawie zawsze powodzenie jak nieraz pan .Oj ludzie to skąplikowa sprawa gdzie są tak po prostu i prosto ludzie i taborety .

Kościół ostatnio po filmie to historia .Jak każdy poszedł w swoją stronę jak po mszy świętej .I dobrze że jest Jezus Chrystus kto chce niech nie wierzy kto chce niech wierzy.Wiem nie jestem święty idealny .Ale czy są ideały już miały być i idealne kobiety jak i mężczyźni.Nie niema takim jak idealny świat i łat.Tu też w Polsce miało być super chociaż po 89 i te postulaty na stoczni gdańskiej.Oj dajcie mi spokój za piękny świat i ludzi tak nie idealnych.

Plaża zaraz idę na plażę morską plażę Bałtykckiej Cocabany.Tylko ludzie jacyś tacy inni.

I jak napisałem a raczej powiedziałem chociaż to nie moje-Nie boję się śmierci boję się życia.

środa, 02 sierpnia 2017, krzysztof213

Polecane wpisy