Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Recz o seksie i starości

Tak czytam jeden blog … Recz o seksie o starości ..

 

Tak czytam jeden blog annazadroza http://annablog.blox.pl/2017/08/Co-z-ta-glowa.html

I zastawiam się ile ludzi gdzieś jest starszych starych samotnych .W tych nieraz nie super domach opieki,i a ba nawet niepotrzebne w ośrodkach psychiatrii .Ile ma świat bólu w sobie.

Moja mama już nie młoda mojej mamy koleżanka co nigdy nie będzie moja ale jest dobrą koleżanką też ma taką mamę chorą .Ze nigdy nie chciało mi się o wszystkim pisać. A przecież spotykam się z ludźmi na krawędzi zdrowia psychicznego .Czy bezdomność alkoholizm starość nie jest taka .I tu nie chcę wrzucać wszystkiego do jednego worka .

Jak człowiek mówi nieraz w sumie to samo to nie jest dobrze i jak bierze garść leków bo ręczne się trzęsą też nie jest dobrze .Wliczając ze ma wszystkiego dość i trafia przez siebie i nie tylko bo przez rodzinę do zakładu też nie jest dobrze i bierze garść tam leków też nie jest dobrze..

Taki to mamy świat i wliczając sprawy z seksem gdzie też za dużo seksu nie jest zdrowo ale za mało też nie jest zdrowo bo seks był i jest http://bycnazawszesoba.blox.pl/2017/08/Legalna-prostytucja-jest-permanentnym-dowodem-na.html

Chociaż można się zgodzić ze to idzie w tą stronę gdzie seks jest towarem i miłości już prawie próżno szukać .

Zresztą nieraz wiadomo co się dzieje przez miłość i seks .I tak coraz mniej seksu we mnie zawiodłem się widząc ten cały biznes i szał wokół seksu i seks machiny .Gdzie seks jest towarem i na wiąże się nieraz z miłością .

Starość wracając to niej to są te opowieści o ludziach i ich życiu ze nieraz być może nie tylko ja słyszę to samo w kółko .

I sam nieraz mam wplątane w to życie przemijające wspomnienia zwykłego człowieka te te sprawy co ma każdy nieraz i te swoje opowieści zwykłe i mniej zwykłe swoje przyzwyczajenia i swoje drogi jak każdy.

czwartek, 10 sierpnia 2017, krzysztof213

Polecane wpisy

  • I tak dziś ..

    I tak dziś jak chodzi o następny portal randkowy .. I tak dziś jak chodzi o następny portal randkowy .I tak jak ostatnio z sympatia.pl pożegnałem się z be2.com

  • Fotograficznie między słowami

    I tak aby nie było smutnie bo jest smutnie i tak .Robię zdjęcia nieraz .Więc znów był wschód słońca jak i był zachód i jak by ktoś mnie znał to by wiedział ze

  • JEZIORO ŁEŻ

    Tak dziś coś tam napiszę bardziej lub mniej ciekawego .I tylko na początek podziękuje pani co mnie skomentowała .Więc dziękuje .Człowiek nieraz jest sam chcą ni