Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Przegląd prasy w ten ciepły dzień

Dziś przegląd prasy w naprawdę ciepły dzień po burzach i nawałnicach co przeszły przez Polskie ..

 

 

Dziś przegląd prasy w naprawdę ciepły dzień po burzach i nawałnicach co przeszły przez Polskie .Kto trafił na ten okres ten na pewno jest szczęśliwy plażowaniem lub nie tylko wliczając jak co roku te nadmorskie korki .Wliczając ze TRZEBA UWAZAĆ NA SŁONCE dziś .

Ja w swoim świecie dziś chociaż wiem ze dużo ludzi dziś nie czyta w ogóle nic .ksiązki czyta 63% pewno to się wacha .Widać do nieraz miałem okazje zobaczyć po gazetach za pół ceny i zresztą nie chcę się przekonywać ile idzie gazet na przemiał lub na podwójne wykorzystanie .

A zresztą czytam ze prasę jeszcze czyta 71%ludzi według http://ksiazki.wp.pl/tytul,90-procent-Polakow-czyta-prase,wid,6730,wiadomosc.html?ticaid=119a98

Tak więc czytając trochę dziś prasę robię przegląd prasy .

I zresztą za dużo wszędzie ludzi więc zrobię dziś nie tylko coś dla siebie .

 

Czytajac na chwilę prasę widzę co się dzieje tak samo oglądając tv .To ze miesięcznica do pikuś .Problem jest tv info .Czy ja wielki mały chłop z ludu wielki facet wie tam już jest propaganda ostra.Chyba ze ktoś lubi takie rzeczy ze był zamach i klimat znów ze to nie była brzoza .W tle gazeta polska i tacy z jednego szrotu z jednego źródła eksperci

"Gazeta Polska" na tropie "kłamstwa smoleńskiego". Jedna teoria goni drugą, sensacja - sensację

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/56,114944,21008463,gazeta-polska-na-tropie-klamstwa-smolenskiego-jedna-teoria,,1.html#MT2

.Nic George Orwell wieczne żywy

A w gazecie GW następne przekręty jak nabrani na opiekę.Chodzi o TeleOpieka24.pl.

Firma TeleOpieka24.pl oferuje małym firma usługi za złotówkę ,a w rzeczywistości nawet za 600zł miesięcznie prze dwa i pół roku.Dzisątki poszkkodwanych zgałaszają się do „Wyborczej” iu prokuratur”

Wliczam w to ze nie as tak złe ze mną lubię lekko aby nie as tak jak w historii wielkiej wagi kobiety na TLC kobiety

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,127763,22172093,dolaczcie-do-rewolucji-nasze-ciala-sa-piekne-bo-sa-nasze.html.
I jeszcze jak piszę nieraz o kobietach mogą takie być nawet z tatuażami .Ale ze ja już za nimi nie gonię ale to już inny temat jak się robi obiad a nawet obiady koleżance .Oj skoda a może nie bywając w tych tysiącach blogów. Przynajmniej we wielu blogach ze nie pisze o jedzeniu .

Chociaż dziś czytam ze znów jest moda na smalec .

Odwiedzający Jarmark najczęściej przechadzają się między straganami z pajdą chleba ze smalcem i ogórkiem. Kramów, na których można kupić ten przysmak, jest pełno. Na rogu Szerokiej i Grobli I jest stragan z wyrobami tradycyjnymi z dziada pradziada, na których za 5 zł można kupić pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem. Pajdy sprzedają też na Tkackiej oraz Pańskiej. 

http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/1,35636,20491407,co-zjesc-na-jarmarku.html

Więc smalec w epidemia otyłości w Polsce na pewno się przyda .Wychodzi ze wszystko można sprzedać i znów smalec wchodzi do łask ludzkich co był i pewno będzie.

Ze należy zwrócić uwagę na

Głoduje ok. 16 proc. ludności świata. Cała reszta je za dużo. I tyje. Ponad połowa Polaków ma nadwagę lub jest otyła. A nadmiar kilogramów uszkadza serce, nerki, wątrobę, stawy. Kto chce schudnąć, musi zacząć od głowy, czyli zmiany nastawienia i zastąpienia złych nawyków dobrymi.

https://www.wprost.pl/tygodnik/10017149/Problem-wagi-ciezkiej.html

Tak to wyglada na tym świecie i nie tylko z tym jedzeniem ze za mało też nie dobrze i za dużo też nie dobrze jak z seksem. Ale seks gdzie ten seks gdzie ta miłość .

Wszystko nie takie łatwe .Zresztą stara sprawa jak świat jak to wszystko co się dzieje .Taki wers zlazłem ze strony http://dzisiajwswietlebiblii.blogspot.com/2009/10/jak-poradzic-sobie-z-otyoscia.html

Jawne zaś są uczynki ciała, mianowicie: wszeteczeństwo, nieczystość, rozpusta, bałwochwalstwo, czary, wrogość, spór, zazdrość, gniew, knowania, waśnie, odszczepieństwo, zabójstwa, pijaństwo, obżarstwo i tym podobne; o tych zapowiadam wam, jak już przedtem zapowiedziałem, że ci, którzy te rzeczy czynią, Królestwa Bożego nie odziedziczą [Ga 5,19–21].

Zresztą warto poczytać http://dzisiajwswietlebiblii.blogspot.com/2009/10/jak-poradzic-sobie-z-otyoscia.html

Na tym dziś kończąc

 

czwartek, 10 sierpnia 2017, krzysztof213

Polecane wpisy