Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

WSPOMNIENIA Z MIASTA WSPOMNIEŃ ORAZ POLITYCZNO NIE POLITYCZNIE

Tak dziś politycznie nie politycznie nie politycznie .Życiowo wspomnieniowe sprawy w tle są dziś u mnie w głowie i mam skrzydła jak u Palucha lecąc z tekstem czytając w tle i załatwiając sprawy .

 

ŻYCIE DO WIELKA BOMBA CO NIERAZ WYBUCHA CO MOŻE NIERAZ WYBUCHNĄĆ  ,LUB TYKA I TYKA ...

 

Tak dziś sumie politycznym nie odnajduje się .To jest dla mnie odległa sprawa jak stąd do Rosji do Irkucka .Jak do USA do Illinois .

Wręcz daleko bardzo daleko ale medialnie telewizyjnie radiowo blisko .

Wiem kiedyś pisałem o politycznie .Dziś mam dość tego wszystkiego co tu się dzieje jak chodzi o politykę. Życie nieraz sobie a polityka sobie .

Ale dodam dwie partie co nieraz ludziom mieszają w głowie. Bo życiowo zwykli ludzie są nieraz daleko od tego naprawdę ja do nich należę .Mam swoje sprawy ,a dam widzę inny świat. I te Kłodnie przepychanki politycznie w tle gdzie każdy ma swoje za uszami. No poprawię się prawie każdy .

Kongresy piękne słowa i złe słowa a ludzie nieraz sam na sam muszą sobie radzić .

Zresztą wszystko i tak kojarzy ,mi się z Rzymem właśnie z QUO VADIS ze przytoczę tą nazwę dodając czemu w linku https://pl.wikipedia.org/wiki/Quo_vadis

 

Władysławowo w każdym bądź razie dziś widzę .Żyję naprawdę innym życiem .Tak idąc dziś mam szeroki pogląd na sprawę całą .Gdzie dworzec jest pełny ludzi i znów kojeki. Więc pewno pełno ludzi w pociągu bliższych sobie lub bardziej dalszych ,wręcz nieraz obcych .

A ja znów na chwilę sam nie sam zaglądając do mojej ulubionej cukierni. Blisko dworca na Manhattanie na tym peryferyjnym Manhattanie gdzie sprzedaje piękna kobieta o blond włosach moja koleżanka .

Tak mam swoje sprawy więc znów praca i sam muszę do załatwić bo widzę ze jestem z tym sam. Widząć wczoraj jak znów nowi bardowie próbują zarobić na graniu siedząc na ławce prezentują swoje utwory. I nie jak profesjonalny Bard co stoi na Aleji gwiazd sportu ze swoim sprzętem i naprawdę dobrze gra i śpiewa .

Znów zaczął się w skrócie biznes nad morzem gdzie ludzie przejeżdżają i konsumują nieraz.

Znów chodzi o ekonomię as w sumie jak co roku skończy się wszystko i poleci .

Ja wracam do życia którego nie ma już mają już inną twarzą inny pogląd na życie .

Czas jakiś inny jest dziś .Gdy inaczej mijam świat i świat mija mnie .Gdy widzę te podróże to życie tak zmienione .Pisząc e samotności bo chyba każdy kto pisze musi być trochę samotny lub robi to żeby zarobić jak chodzi o tych ludzi co jeszcze piszą za życia lub wiele napisali .Jak Emil Zola ,Słowacki ,Mario Puzo,Dostojewski.
W każdym bądź razie jest wiele pisarzy.
Znów inne jest wejście we Władysławowie gdzie nie było barów i imprezy Solar ,gdzie ja byłem młody szczupły .Chodziłem nie sam na plaże a nawet z chęcią.
Widać dziś tylko jak domek z kart wszystko gdzieś się rozwaliło.
Chociaż dobrze wspomnieć te zabawy w Solarze te kobiety tam piękne lecz tak nie dostępne .
Znów w tym roku nie wiem jak wygląda noc z kebabsami i morzem wódki piwa i seksem szukaniem seksu i no niestety pijatykami.
Drugi obraz to Gdynia i Gdańsk samemu mijany i gdzie bywałem .Tamtej dużej kobiety w blond włosach nie poznałem w Gazecie Rock Cafe w Gdańsku gdzie leciała rockowa muzyka .Wracając o wschodzie słońca sam chociaż nie sam .A ale jak nieraz sam w podróżach bywając sam .
Ale ile ludzi w podróżach samemu ile ludzi samemu idzie przez to życie .Nieraz z radością lub smutkiem cichym lub as wylewającym się z człowieka jak radość.
Dziś też inny dzień wspominając pracę tych ludzi innych gdzieś tam w świecie blisko lub daleko .
Samemu z tym niestety się mierząc w swoim cichym szaleństwie i złości widząc przecież widząc co się dzieje .To nie gwiazdy upadają to zwykli ludzie się potykają .Nieraz samu ze sobą muszą być ze swoim dramatem smutnym dramatem..

Władysławowo 2017/07/07

poniedziałek, 03 lipca 2017, krzysztof213

Polecane wpisy