Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Radzę sobie i nie radzę ...

Takie życie dziś

Tak sobie radzę lub nie radzę.oglądając znowu Rzym i nowość czyli Grę o Tron . Dobre nawet tam chodzi o władzę i inne sprawy jak w Domu Kart .Jak na żywo nieraz w tym życiu chodzi ..

Władza nadal jest i będzie tylko jacy ludzie tam są .Ale. O ja wiem jestem z ludu pisarzem . Są jeszcze jak kiedyś ludzie. Co chcą mieć władzę i pieniądze  wiadomo władza równa się seks i pieniądze i kobiety też przyciąga.

 Z tak pogoda ładna jest chociaż miejsce przeludnione jest i widać jacy są ludzie .Co robi pieniądz z każdym z nasz nieraz . Choć nie jest bez niego wczale łatwo żyć jak z nim jak wiele. Ludziom ledwo starca od pierwszego do pierwszego . Gdzie ktoś ma majątki i milionów złotych i nie płaci ludziom marnie . Zresztą zwykle lud i ludzie co chcą być lepszy a nie są też są.

Nawet nie chcę mi się już iść na główne ulice wakacyjne tego miasta . Wręcz na plażę nieraz niestety też nie już jak kiedyś .

Ba jak widać jak człowiek człowieka omija to widać więcej .

Seks miłość związki łaczy się z tym samym w tym czasie po cichu to się dzieje .Jak czytać wyżej  pieniądze status i władza no chyba że znajdzie się jakaś chłopka . Już zresztą jedną nie pisząc nigdy o tym poznałem i znam.Po prostu wyżyszenie ponad  stan .I ile takich samych kobiet jest wzuczając wszystkich to tego koszyka.

Więcej 

Że to jest blog od 18 lat  to zostaję jak tysiące osób  to robią filmy erotyczne.chociaz to smutna strona życia.

A wczoraj tak ale nie nie miałem ochoty nawet na morze i plażę i mogą bolała .Ale wiem i widzę że nie tylko mnie boli życie gdzie wiele jest je spełnionych ludzi z kłopotami co są chcąc nie chcąc z nimi sami.

Więc nie tylko ja sobie radzę i nie radzę .

sobota, 29 lipca 2017, krzysztof213

Polecane wpisy