Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Ludzie żyją naprawdę inaczej tutaj. Ale warto wspomnieć

Czy to prawda a raczej wielka abstrakcja co tu się dzieje gdy trzeba pracować widząc inny świat . Wielka abstrakcja jak chodzi o politykę. Gdzie zwykły lud i przyzwoitość polityków obu stron nieraz . Ludzie żyją naprawdę inaczej tutaj. Ale warto wspomnieć Zresztą dobrze ze nieraz świat ma tu wiele obrazów i wiele wymiarów i nie naprawdę nie chcę tym wszystkim żyć tym bajzlem gdy mam swój naprawdę bajzel chociaż go nie chcę mieć widzieć wszystko inaczej. Lud żyje nieraz inaczej. Chociaż ja już widzę co się dzieje.Jarosław Kaczyński przyznał w TV Trwam i na antenie Radia Maryja, że był zaskoczony prezydenckim wetem w sprawie sądów. - Doszło do poważnego kryzysu - mówił. Liczy jednak na to, że "ze znaczącym udziałem prezydenta dojdziemy do celu". Szef PiS zapowiedział też "dekoncentrację mediów".

 

Tak się tu dzieje i o wiele więcej as skoda pisać co za czasy polityczne nastały .Teraz jeszcze dobiorą i chcą się dobrać do króla czyli do Dudy .

Oj Polityka ta cała polityka zawsze coś z nią nie tak .

Tylko i GW nie daje już całego artykułu chociaż wiem ze to się dzieje ale nie chcę wierzyć .No nić pieniądz znów pieniądz .Ale to mi starczy co dali naprawdę.

Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, oraz Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji, byli gośćmi ojca Piotra Dettlaffa w „Rozmowach niedokończonych” na antenie TV Trwam i Radia Maryja. Najwięcej czasu poświęcono zmianom w systemie sądownictwa.

Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego w ostatnich dniach „uderzająca w barierki pod Sejmem opozycja” poniosła całkowitą klęskę. Szef PiS przyznał jednak, że jest zaskoczony decyzją prezydenta Andrzeja Dudy, który zawetował dwie pisowskie ustawy: - Zgodziliśmy się na jego pierwszą propozycję. Sądziliśmy więc, że to będzie podpisane. Potem mieliśmy drugą niespodziankę i doszło do poważnego kryzysu.

Komentując protesty, Jarosław Kaczyński mówił o „poważnym buncie”...

Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów Wyborczej

http://wyborcza.pl/7,75398,22159981,jaroslaw-kaczynski-w-tv-trwam.html

 

Ale to starczy żeby wiedzieć co się tu dzieje w Polityce .Nic dla zwykłych ludzi gdzie ekonomia dla nich jest wszystkim .A tak tam przepychanki ostre przepychanki .Już nikomu nie wierzę tam .

I ta Polityka w telewizji i radiu katolickim .

Żyje w podzielonym kraju .

 

pro65

3 dni temu

Ale bełkot. Jeśli chce tak dobrze dla tego społeczeństwa to czemu musi go ograniczać w działaniu i rozwoju bolszewickimi metodami?

poniedziałek, 31 lipca 2017, krzysztof213

Polecane wpisy