Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Sentymentalnie z Dzieciństwa

Czemu oglądałem zdjęcia ze wsi dziś. Jak migawka w aparacie wróciły wspomnienia nie wiem co była komuna nie wiedziałem. Dopiero potem się dowiedziałem co to komuna . Ten wiatr który jeszcze wiele ale już mniej a jestem na razie mniej nerwowy .Przywiał wiatr wspomnień jak chodzi o wieś na której byłem .Gdzie wyszczy żyją inaczej jak chodzi o wieś Tak więc dziś wracam do wspomnień o babci i dziadku którzy już spoczywają spokojnie . A ich życie było ciężkie wracam do wspomnień o latach młodzieńczych Tak więc następny etap wspomnienia o wsi . Które piszę w hołdzie ludzi których już nie ma ludzi dla mnie nie wątpliwe ważnych .

Tak więc piszę o tym w innym blogu którego nie prowadzę bo zawiodłem się zawiodłem się

Więc linki tutaj

http://wsponienie30.blox.pl/2012/03/Wracajac-do-wspomnien-o-wsi.html

 

http://deser.gazeta.pl/deser/56,111858,22013038,chlopcy-ich-zwierzeta-dziecinstwo-na-wsi-rosjanka-robi,,8.html

 

I wieś letnia wieś inna jest tam była inna niż teraz te morskie klimaty .Świat był inny naprawdę inny i w sumie jak śpiewa Coma Coma - Piosenka pisana nocą

Nie ma już nić po tamtej stronie jak śpiewa. Nie ma nawet tamtych ludzi nie ma mnie naprawdę nie ma.

Tylko nieraz jak w tym roku patrzę na łąki pola w podroży jadąc nie sam a jednak zanurzony w swoim życiu w tłumie sam w swojej samotności .

Gdzie dziś widzę szeleszczące kołyszące się łąki od wiatru i drzewa które też się kołyszą .Widząc ten nie doskonały świat ludzi nas wszystkich .

wtorek, 27 czerwca 2017, krzysztof213
Tagi: wspomnienia

Polecane wpisy