Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Gdzie ?W klimacie Polskiej muzyki.

Dziś o kobietach facetach związkach znów książkowo i muzycznie lecz nie tylko . Chociaż wiem ,wszystko zostało lub będzie napisanie lub powiedziane i takie jest to staranie jak chodzi o pisanie . Ale znów w klimacie Polskiego. Bo Jeszcze coś mamy mam wspaniałego .Wręcz na import .Pomimo ze tu inna prędkość europy i nieraz czas się zatrzymał w małych miasteczkach gdzieś na peryferiach na wsiach .Gdzie mentalności ludzi są różne i smutne nieraz . Gdzie chcemy mieć demokrację a wychodzi nieraz z tego dziki kapitalizm drapieżny . To muzyka Polska i nieraz kultura filmowa i nieraz radiowa jest na wysokim poziomie jak literatura .Bo większość do cyrk smutny cyrk jak i kabaret. 

Wszystko jest na sprzedaż .Nawet miłość myślą kobiety i faceci ze można kupić 
I tak sobie każdy kłamie kto ma więcej kto da więcej .
Znów doły i doliny w głowie bo ludzie są u mnie blisko głupi chociaż co niektórzy myślą ze ja jestem.
Więc mam pierwszą miłość w sercu i jakoś inna tak prawdziwa miłość się nie zdarzyła. Może w następnym życiu ...


 

Tak więc jak w ten piosence

 

Jaka kochanie twoja cena ,wolisz w $£€ czy w PLN ...
Jaka to nieraz prawda smutna prawda dziś już to wiem.
Już tak mało kobiet facetów patrzy duszą sercem .Na faceta lub kobiety .
Wszystko w €£$ i PLNach


 

Tak to wszystko wygląda nie ciekawie bywając tyle lat sam gdzie seks tylko może zobaczyć gdzie indziej niż w tv bo znów ten cały romantyzm do mam w filmach a nie w życiu gdzie tak mało romantyzmu jest w życiu w tym smutnym kruchym życiu .Nieraz i to wiele razy nie ma jak na zdjęciu .


 

 

I kto dziś chce w tym czasie być na dobre i złe z facetem w tej idee nie wierzę w świecie gdzie tyle rozwodów i jak napisał ,a raczej piszę Erich Emanuel Smith w książce pt Zazdrośnice .

Tak tam nawet jest o rozwodach o miłostkach miłości zazdrości i nie tylko .Ale warto poczytać sobie tą książce chociaż w życiu nieraz jest inaczej .

 

Nienawidzę miłości. Pragnę się buntować przeciwko niej. Jeśli kochać oznacza cierpieć, przestać być panem samego siebie, zostać niewolnikiem, to ja nie chcę kochać.
Wolę uderzać. Wolę prowokować.
Pragnę pokoju, nie wojny. Jednak gdyby okazało się, że to nieuniknione, prowadziłabym wojnę.

Anouchka, Julia, Raphaëlle, Colombe – cztery przyjaciółki od serca, na zawsze. Od dziecka zwierzały się sobie ze wszystkiego, dzieliły każdą radością i smutkiem. Wierzą, że miłość przemija, lecz przyjaźń jest wieczna. Jednak gdy Raphaëlle zaczyna korespondować z chłopakiem, z którym spotykała się Julia, więzi łączące cztery przyjaciółki zostają wystawione na ciężką próbę…

W swojej najnowszej książce Eric-Emmanuel Schmitt sprawdza, do czego jesteśmy zdolni, gdy zawładnie nami zazdrość i uraza. Jak cienka linia dzieli miłość i nienawiść, przyjaźń i zemstę?

Źródło http://www.empik.com/zazdrosnice-schmitt-eric-emmanuel,p1118584789,ksiazka-p

Tak więc trzeba zając się czymś innym nieraz bo widzę jak wygląda cały seks napaląc się jak młody.

Takie to te faceci nieraz dzieci chociaż już nie tacy mali do duzi chłopcy nie a raczej mężczyźni.

 

Tak więc znów biegnę sam dalej gdy wiele kobiety tylko tyle i as tyle widzi w facetach pieniądza i gdzieś ew w tle jest może miłość i .
Tylko zostanie patrzenie na gwiazdki dając dziś piosenki w tym temacie biegnąc dziś sam. Tak w żarcie i na poważnie dając piosenkę .
Gdzie nieraz jestem sam marząc i śniąc pragnąć widząc jak to jest być sam .
 
czwartek, 16 marca 2017, krzysztof213

Polecane wpisy