Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Poważna sprawa i ciekawa sprawa .

Tak dziś nie ciekawa sprawa.Ale mam nadzieje ze ważna

Czytam poważną sprawy i oglądam poważne sprawy .Siedząc u siebie na peryferiach gdzie mniej wieje. Bo kto wie ten wie i chyba każdy wie jaka pogoda była i jest

Ale nie o tym

Ewolucja nasz wcale nie ulepsza i to wcale wychodzi na to jak czytam poważną sprawę i myślę chociaż kto chce niech nie wie.

Tak myślę pomimo swoich ciężkich spraw i ciężkich czasów i pięknych pielgrzymek życia i mniej pięknych nieraz samotną drogą swoją ale czy na pewną samotną ?

To czego to wszystko się rozwinie i rozwija to inna sprawa .Jakby książki pisały realną prawdę o ludzkości i życiu i nie tylko książki .

Ale właśnie o temat Facebooku który jest wszędzie Czy to urosło do nie bezpiecznych wymiarów

Naprawdę ciężko wyjść z tego wszystkiego i widzę jak to mi zrobiło

Na przykład wiadomości które i ta są nie zawsze zgodne z prawdą i może w nich teraz wiem mieszać .Gdy o dziwo tylko jedna stacja mówi o Ceta i TTIP gdzie gazety nie każde o tym mówią .

Zmiana technologi i podstęp technologiczny nasz zmienił zmienił wszystko .

Cały czas oszukują nasz nawet w reklamach .

A tak wszystko jest jak było wielka niesprawiedliwość na świecie i oszustwo panuje sam to przeżyłem .Jest nadal klasa wyższa nie ma powoli klasy między wyższej a niszą .Chociaż każdy walczy o złotówki nieraz w bardziej pracując za granicami niż tutaj chociaż tutaj też ciężko ze za inne pieniądze się pracuje nie takie jak pokazują wiadomości i to jeszcze kłamliwie

I jeszcze jest klasa nisza ale kogo ona interesuje w XXI zresztą ekonomia to nieraz wielkie kłamstwo która i w Polsce będzie i być może jest sterowana i tylko jakoś nikt nie tworzy nowych piosenek o nowym rządzie o nowych kłamstwach jak by tylko były tamte kłamstwa a tutaj już ich nie ma .

 

.Więc jak chodzi o ekonomię

Hehe to chyba zarty? Kto daje te statystyki .
Kqzwa naprawdę zart .
Wyborna .Biz kłamie i na papierze takie przeciętne zarobki .

 

Chodzi o ten kawałek

Zacznijmy od pensji. Mężczyzna zarabia przeciętnie 4470 zł, kobieta - o 17 proc. mniej. O ile w 2001 r. płaca kobiety wynosiła 81,8 proc. płacy mężczyzny, to w 2014 r. odsetek ten wyniósł 82,9 proc.

http://wyborcza.biz/biznes/1,147666,20786391,rownosc-kobiet-na-papierze-i-glodowe-emerytury.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&disableRedirects=true

 

A o FB

 

Gdyby nie moje sprawy na Fb i parę ludzi co mogę policzyć na Palcach jednej ręki .
Wliczając zdjęcia które tutaj mam .
I tak dziękuje tym paru osobą co pamiętają .Bo czas inny niż był .
Wierzyć mogę Bogu w tych parszywych czasach i może paru osobom .Ja juz wiem komu .
Wierzyc to mogę sobie tez.
Bo ta tuba działa z wariackimi i ciekawymi komentarzami pod wiadomość ..
Znów tylko mogę napisać ze jestem sam gdzie właśnie leci kawałek pana Malejczyka .JESTEM SAM chociaż człowiek nie jest samotną wyspą to jest samotną gwiazdą.

 

Tak więc mam swoja samoświadomość bo zresztą tak bywa ze każdy nieraz samotny ale mam swoje myśli swoje sprawy i to nawet sam będę istniał jak dziś szedłem sam swoją drogą w tą pogodę i zresztą ile spraw muszę sam zrobić .I moja winny jak i inne sprawy nieraz będę moje .

Chociaż chciałbym żeby było inaczej ale sprawa jest bardziej złożona .czwartek, 06 października 2016, krzysztof213

Polecane wpisy