Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

W odpowiedzi na komentarz oraz o Polsce

A nie miałem pisac z komórki.Ale postaram się mniej robic błędów.No dziękuje za komentarz .Ja moźe nie mam wielkej wiary w siebie.A moze to świat jest egoistyczny i samotny.Juz przeciez w samotnych miastach ludzie kobiety nie chcą się usmiechnąc .Tylko ew coś się nieraz dzieje w kanjpach i na disco. A moze kobiety szukają nie tylko miłośći tak jak faceci. A daje piosenkę kturą słyszałem w sklepie .A ona mi coś przypomniała .Moje przezycia . http://m.youtube.com/?hl=pl&gl=PL#/watch?v=BirhJDf2Y-c A zresztą jestem na sympati .Nie mam foto a moze tutaj tam . A nawet szukam pracy .Ale w Polsce jak to w Polsce z tą całą pracą to cyrk.Bo pracowadcy wykorzystują luki w prawie . I najlepiej zatrudnic człowieka na umowę o dzieło chociaz praca nie ma nic związanego z dziełem.No nie licząc juz szarej strefy.Ale chyba kazdy o tym wie .Ze nie licznie a moze licznie grupy zawodowe mogą w Polsce stajkowac . Ach Polska to skąplikowany mały kraj .Który ma rózne węwnędzne problemy. A i tak samo ludzie z problemami.Więc moźe tak ma być na razie ze jestem sam . Jak samotny Kowboj i niedziwiec samotny. A Zresztą tyle lat sam. Chociaz były dobre czasy jak chodzi o ekonomię .A podobno nie brzydki .Chociaz to nie moje słowa .Ale inne reczy do dupy a nawet cyrk z ludzmi czasami .

obywatel x

wtorek, 28 kwietnia 2015, krzysztof213

Polecane wpisy

Komentarze
2015/04/28 11:50:32
skąplikowany mały kraj .Który ma rózne węwnędzne problemy.

Skomplikowany.......wewnętrzne

Ale ogolnie o wiele lepiej.I polszczyzna lepsza i zawartosc nabrala sensu i tylko widac
wielki smutek z nieudanego zycia.Niestety,tu ja nic nie pomoge.Ale życzę Ci jak najlepiej;moze dotad zbyt malo sie starales ???
I z ekonomia i z kobietami.Niestety ,zycie jest coraz trudniejsze i coraz brutalniejsze i jest w nim coraz mniej miejsca dla ludzi delikatnych.
Wiecej juz komentowac nie bede,nawet jesli znowu wpadne na ten blog zupelnie przypadkiem jak dotad.
--:--)))
-
2015/04/28 14:19:42
Credit - suisse: nie wierz w przypadki, sa zludzeniem.
Krzysztof - swiat zmienia sie od siebie, i poprzez siebie. Jeszcze raz powtorze: dostajesz to, co dales; tyle w kwestii usmiechania sie do ludzi. Uporzadkuj wewnetrzny balagan, zrobi sie jasniej. I zauwaz innych, wowczas i oni Cie zauważą. Na poczatek.