Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

O tym dniu w skrócie w odpowiedzi na komentarz .

A nie będę pisał o strajkach tragediach .Dzien zleciał .Władysławowo ta peryferia czeka na majówkę jak inne miast przy morzu i w górach. A ja chyba pujdę znowu do lasu lub do Rozewia puki nie ma wiele ludzi w około. A na osiedlu nudy .Czasy się zmieniły ludzie się zmienili A i dzis w biedzie czyli z biedy do biedronki lub z bogactwa he .Nie kupiłem orązady .Kupiłem nektar owocowy .Widziałem naprawdę duzego faceta z brzuchem .Spoktałem parę osób .Kazdy ma swoje przezycia. A nieraz jest z kim rozmawiac a nieraz samemu. Jak chodzi o przyrodę drzewa kwitną drzewa przekwitają i spadają juz kwiaty z drzew W Polsce się jeszcze modlą w porówa.niu do innych krajów.A i tak się nieraz kłóczą wliczajając inne reczy .Moje grzeski to jest pikuś . ..... Ps nie byłem dzis w bibliotecze ale jutro poprawię moze wpisy na OpenOffice Ps dziękuje za komentarze. Ja wiem co to jest giełda bardzo wiem .Jak się nie mylę wczoraj w USA były dobre bardzo dobre indeksy .A w Polsce tez było dobrze A bloga trzeba czytac nieraz od początku bo juz go latami prowadzę. A i dziękuje za miłe słowa wrózko .Skoda ze daleko .Ale miłe rady w cenie w toksycznym świecie ludzie z trucizną .W złym nieraz nie ciekawym z problemami pojedynczych ludzi świecie ps .A o seksie nie będe dzis pisał chociaz tez wiem cos na ten temat.Seks jest seksem ale liczy się charaker i serce w dłuszym wymiarze czasu i godzin .Dupki i Cycki są fajnie ale liczy się charaketer . I nawet kasa w tym przypadku nie do konca się liczy .Chyba ze kota księznica suka księcia na białym goni lub z koniami czyli koniami mechaniczymi

obywatel x

wtorek, 28 kwietnia 2015, krzysztof213

Polecane wpisy

Komentarze
2015/04/28 22:13:29
No cóż, szczescia nie kupisz, milosci nie kupisz, ani przyjazni, zyczliwosci. Kupisz falsz. Dupe i cycki pewnie tez kupisz, ale co z reszta?
-
2015/04/28 22:14:57
Drzewa kwitną, przekwitają, taka kolej rzeczy. I zgadzam się - że liczy się charakter. Wygląd też, ale on nie jest najważniejszy. Miłego wieczoru ;)
-
2015/04/28 22:17:32
Zdradzę Ci babską tajemnicę: kobiety lubią mezczyzn z pasją.
A swoją drogą - czytałeś Kubusia Puchatka? Wbrew pozorom, to nie jest jedynie opowiastka dla dzieci.