Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

ksiązkowo z wiadomośćią i komentarzem

Jestem znowu w bibliotece mam naprawdę chwilę więc pisze Będzie książkowo z odpowiedzią na komentarz

Buszowałem wśród książek dziś .Czytam Reymonta Władysława pt Chłopi .Nawet dobra książka wręcz klasyka .Trochę ją męczę ale myślę ze wymęczę z czasem i przeczytam

Jadę do szpitala znowu jadę do szpitala .Oj taki straszny jest smutek zal do życia wkurzenie na życie .

Po pierwsze nie mogłem znaleźć pracy no kurw..grrr nie mogę a szukam nie tylko ja się borykam z walką o ogień z grą w klasy społeczne i kasty .To są można powiedzieć igrzyska śmierci .Tak jak książka pod tym samym tytułem .

I dla nie każdy w nich wygrywa bo ekonomia jest bezlitosną nauką życia .I wszędzie 30 latkowie mieszkają jeszcze z rodzicami .Ja też jestem w tej grupie ludzi .Tak więc polityka socjalna jest do dupy w Polsce szczególnie jak widzę wykres .Bo as 43,5%.Nie każdego stać na wynajem mieszkania co gorsze kupienia .Ludzie naprawdę wiele dają za wynajem mieszkania nawet 1000zł jak nie więcej. Państwo ma młodych w dupie.

Więcej http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16991202,Skazani_na_pokoj_dzieciecy__Co_trzeci_trzydziestolatek.html?utm_source=agora&utm_medium=nlt&utm_campaign=wyborczabiz

Kto jak sobie poradzi tak sobie poradzi w tym życiu .

System jest chory jak chodzi o politykę socjalną i społeczną .

Ale wrócę do książek.

Po przeczytaniu Balzaca pt Ojciec Goriot .Naprawdę ciekawa lektura o życiu w tamtej Francji o warstwach społecznych miłości pieniążku śmierci ludziach .Tak taka klasyka a wielowymiarowa wielowarstwowa bo też to były czasy arystokracji i hrabiostwa .

Zabiorę ze sobą do szpitala lub później do poczytania Reginę Brett pt jestes Cudem.Ona ma nową książkę którą ostatnio w poniedziałek przeglądałem w empiku czyli pt Bóg zawsze znajdzie ci pracę .

Następną książkę którą będę przerabiał do KS.Jan Twardowski pt Życie jak różaniec .Mam nadzieję coś mi pomoże w tym moim ciężkim stanie kto wie kto czyta to wiem ze mam swoje realne przejścia ciężkie przez do życie.

No i światowy Bestseller Todd Burpo oraz Lynn Vincent pt Niebo istnieje naprawdę.

Chciałbym naprawdę bardzo podziękować za komentarz. Dawno tak dużego komentarza nie dostałem .Skoda ze nie mogę odpisać właścicielce sam jak chodzi o życie.

Cieszę się ze ktoś w końcu napisał mi komentarz dość miły i ciekawy .

Oj Madapitu .Ja chodzę do kościoła wierzę w Jezusa chociaż jak widać mam chwilę zwątpienia w tym ciężkim nędznym świecie z wieloma kłopotami swoimi życiowymi. Gdzie nie ma nieraz ratunku od smutnej rzeczywistości ze smutnymi ludźmi bo nie tylko ja tutaj mam ciężko na tych pieprzonych peryferiach życia gdzie nie ma nieraz normalnej pracy nawet dla klasy robotniczej .Którą nieraz inny ludzie chcą oszukać .Gdzie wiele ludzi na swoje naprawdę ciężkie krzyże życia a jarzmo życia nie jest słodkie .A chleb dla niektórych ciężko zarobiony .

I dla niektórych ciągle pogon za lepszym życiem to tylko marzenia ulotne

 środa, 19 listopada 2014, krzysztof213

Polecane wpisy