Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

O końcu lata ekonomiczne.Oraz wspomnienie szpitalne .Lecz nie tylko

Tak dziś o końcu lata ekonomiczne tez oraz o szpitalachKończy się lato Słoneczne z promieniami i było wiele ludzi na peryferiach .Oj Gdyby nie plaża to by była w ogóle peryferia. Tak kto mógł do zarobił parę groszy. Bo po lecie nie każdemu tutaj żyję się dobrze w tych peryferiach. Ale czy w mieście dużym nie jest tak samo.

Tak jak w prawie jak nie w każdym państwie jest rozwarstwienie społeczne .

I najgorzej ze chociaż jesteśmy spójnością to prawie każdy sobie radzi samemu w tym społeczeństwie.

Oj taki cytat z mojego Facebooka mówi wszystko o pracy w Polsce nieraz .Dla wielu ludzi realny.Tak więc zasady gry na tej ziemi. Gry ekonomicznej na tej ziemi są nie równe .

Kończy się więc lato ze swoimi deszczami i nawet zimną wodą w morzu. Z morzem wypitego piwa no i wódki w Polsce .Koncerny alkoholowe pewno są zadowolone z lata .

 

Ja chciałem iść szpitala bo goni mnie czarny pies .Czyli depresja jest czarnym psem.

He co to były za historie szpitalne .Jednym z ważnym elementem szpitala jest korytarz no i łóżko wliczając tv i jedzenie.

No można napisać ze byłem w paru szpitalach i wiem ze wszędzie jest innym korytarz .Ważny żeby był długi to można sobie pochodzić przynajmniej po korytarzu .No i Tv gdzie nawet w Gda Wrzeszcz była telewizja satelitarna .Ludzie tez byli różni w szpitalach .

Nawet niektóre znajomości ze szpitali pozostały ale tylko niektóre .

Można było nieraz posłuchać różnych historii życiowych .

Tylko ze w Polsce wiele ludzi nie rozumnie ludzi którzy chorują i broń boże się przyznać ze się było w szpitalach .To jest nadal temat tabu.

Tak lekarz mi mówił ze nie jest łatwo pójść do szpitala ze nie przyjmą mnie z otwartymi rękami .Ze wiele ludzi leży w szpitalach i są nieraz przepełnione .Jak byłem w Lęborku do ludzie leżeli na korytarzach .

No i jeszcze cytat na temat choroby dość smieszny Tak dzień jak co dzień dobrze ze jest kawa więc dwie kawy wypite .Można napisać ze luksus jak chodzi o kawę. Jak byłem w Krakowie tam kawa kosztuje nawet 8zł .W sumie filiżanka kawy kosztuje jak paczka dobrej kawy. Ja tam piłem bo znalazłem kawę za ok 5 zł .

Nie wiem w sumie kiedy będę w Krakowie .Już to nie to marzenie które spełniłem .Ale nadal ładny i było jak widać na foto ze ładny.

 

wtorek, 26 sierpnia 2014, krzysztof213

Polecane wpisy