Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

O depresji młodości drogach życia o życiu realnym .Wliczając w odpowiedzi na komentarze

Czas na takie luźne wielowymiarowe myśli taka składanka o życiuMoże tak jest ze bombardują nasz złymi wiadomościami w gazetach codziennych w telewizji wiadomościami dramatycznymi .

A może takie jest życie dramatyczne wszędzie i tragiczne .

Wliczając to ze ludzie nawet ja są zaplątani w swoje sprawy w swoje nałogi marzenia stresy i nawet nerwy. Bo ostatnio smucę się denerwuję się nawet się kłócę.

Najgorsze jest do ze mam chyba smutne oczy i chyba tą moją aurę nie fajną czuć .

Mam chęć zmienić pracę na na przykład ochroniarza .

Chociaż czasami ktoś ze mną zagada i nie każdy jest nie miły w pracy. Ale wolę pracować sam .Tylko ze nie jest łatwo znaleźć pracę na samodzielnym stanowisku .

Może nie tylko ja się meczę w tym życiu może wiele osób o tym nie mówi po prostu.

No i najbardziej ważne dziękuje od was mili ludzie za komentarze i słowa otuchy .

Witać ze xyz-74 nie jestem sam i problemy życiowe są powtarzalne .Tak może jak mi się uda pójdę do psychologa .Dziękuje za słowa otuchy.

Tak samo e75s.Dziękuje za komentarz .Ale nie jest łatwo mieć nadzieje jak chodzi o marzenia .Jak się pracuję na podrzędnym stanowisku to nie jest łatwo. Jak się pomaga bliskiej osobie w życiu i się jeszcze denerwuje bo kasa szybko idzie. Więc nie jest łatwo .Jak się żyje na niskim szczeblu życia i się wie o tym też nie jest łatwo. Jestem tylko najemnikiem .

No i dziękuję rozhulaleego za komentarz dość duży o tym życiu .Dziękuje za słowa ze jakoś się ułoży. Chociaż widać ty wiesz ze są w człowieku ułomności i ma swoje małe problemy każdy z nas musi sobie z czym poradzić .Nieraz myśli ze tylko on ma swoje bóle i nie patrzy na drugiego człowieka. Zresztą gdzieś czytałem ze człowiek od człowieka chorego się odwraca jak nie może pomóc .

….

A wczoraj wsiedli młodzi do autobusu jadącego do Władysławowa. Trochę niektórzy podpici .Ich drogi też się pokomplikują niektórzy już od młodości walczą o stanowisko o lepszy status materialny .Niektórzy się urodzili na peryferiach i zostaną na peryferiach. Niektórzy pomimo szkoły zostaną wkręceni w nędzną ekonomię .

Na razie się cieszą piją a niektórzy mogą wejść przez to picie w nałóg .

Może ja wszedłem w nałóg jakiś już dawno .Zresztą czy zakupoholiczki nie istnieją .Dla każdego jakiś nałóg z którym nieraz się musi zmierzyć .

PS.Ta piosenka mówi wiele o tym co nieraz dzieje się ze mną i nie tylko ze mną

 

piątek, 20 czerwca 2014, krzysztof213

Polecane wpisy

Komentarze
2014/06/20 11:19:05
Krzysiu, czuję, że masz w sobie siłę, że pomimo wszystko dasz radę, może wiara skruszała już trochę, może nadzieja poszarzała, ale jeszcze jest, i będzie. I Twój świat zmieni się na lepsze.

Pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki.