Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

W odpowiedzi na komentarz i nie tylko

Tak więc w odpowiedzi na komentarz i nie tylko pisząc o poranku słuchając radiaPiszę z rana kiedy w domu w miarę jest jeszcze spokój kiedy nie ma dzieci mojego brata .Kiedy byłem na spacerze z psem no i kiedy jestem po skromny śniadaniu z którego się cieszę bo dobrze ze jest .Dziś musi i 4 kawałki chleba z dżemem .
A dzień znowu ucieka tak jak całe życie .
Tak moja internetowa Koleżanko trzeba iść innymi ścieżkami chociaż nie zawsze to takie łatwe.Bo niektóre niebezpieczne ścieżki kuszą .Tak jak demony namawiają do złego postępowania .
I tylko nieraz pozostaje modlitwa do której nieraz jednak wracam .Chociaż ona nic nie gwarantuje to jednak nieraz pomaga bo jednak jestem słabym człowiekiem .
Znowu wychodzi ze wszystkie ścieżki są mózgu a może w duszy jeżeli taka jest chociaż niektórzy nie wierzą w duszę .
I właśnie nieraz chyba trzeba stworzyć zdrowe ścieżki w głowie w tym nieraz tak chorym społeczeństwie .Bowiem boje się o swój los który raczej tylko ja mogę zmienić chociaż system i te czasy nie pomagają raczej .
Potrzebuję modlitwy nieraz za moje zachowanie .
No tak jak chodzi o inny komentarz .
Rynek  turystyczny w Polsce jest duży i nieraz ludzie utrzymują się tylko z turystyki i wczasowiczów szczególnie jak chodzi o motele restauracje i duże pensjonaty .A przecież nie wiadomo czy sezon będzie udany bo jednak jakiś tam kryzys mamy .
I ci najmniejsi nieraz utrzymują się z turystki zbierając puszki .Co stwierdzam co widzę ze ten kraj nieraz jest biedny bo takich ludzi jest masa i to chyba w każdym mieście jest ktoś kto zbiera puszki
i nieraz złom .
Tak więc znowu wychodzi ze są bogaci którzy wydają jakoś określoną kasę pewno nieraz nie małą lub skromną .I są biedni którzy z pijących piwa których w Polsce jest masa jak zresztą wszędzie jest dużo .I właśnie są biedni którzy żyją z takich ludzi .
I smutny jest ten kraj z rozwarstwieniem dość dużym społecznym .
Na zakonczenie słuchając radia 3 dodaje taką piosenkę bardzo lubię tego wykonawcze swoje wie swoje przezył mogę też słuchać co dzień tej piosenki która jakoś nieraz się powtarza .
Więc zapraszam na piosenkę Marka Dyjaka
 
 
 
 
 
 
środa, 08 maja 2013, krzysztof213

Polecane wpisy

Komentarze
2013/05/08 22:47:10
powodzenia na wybranych przez siebie ścieżkach życia :)) pa