Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Krótkie moje wiadomośćiowe spojrzenia .Oraz trochę o rodzinnym spotkaniu oraz o spotkaniu w ogóle i nie tylko

No i mam jeszcze chwilę czasu kiedy zaczynam pisać w spokojnym miejscu jakim jest biblioteka. W sumie kolebka cywilizacji Gdzie tyle można wyczytać dziś znowu temat wiadomośćiowy lecz nie tylko . Bowiem tle znowu kościół wiara . I odpowieć na ważny komentarz

 

Dziś na pewno znowu ruszą kolarze a może już ruszyli .Przyznam się ze zaniedbuje Giro d’Italia .Na razie nie pierszym miejscu V.Nibali..No ale najbardziej zaszkaującym wydarzeniem tego spektaklu gdzie można za pomocą TV zobaczyć trochę Włochy  i ten cały festiwal kibiców jest to ze Przemysław Niemiec jest 6 a Piotr majka 8

He znowu okazuje się ze nieraz lepiej nie czytać gazet bo nie tylko w Polsce są żli ludzie  raczej tacy to się dorabiają na ludzkiej biedzie.W Newsweek 21/2013r powrócił temat Bangladeszu  gdzie zarobek do około 78 dolarów lub nawet 60 dol.Jak wyliczył Newsweek tylko 120zł do miesięczna tak miesięczna płaca minimalna .A prawie wszystkie znane marki tam syją.
I Takie tam niby markowe ciuchy w sklepach kosztują naprawdę duże pieniądze a są robione za grosze a nawet po kosztach.Tak więc wszędzie jest tania siła robocza .To straszne jak człowiek może wykorzystać biednego słabszego człowieka.
 Ale zresztą w Polsce jest nieraz tak samo 


No i miało być wiele do napisania ale czasu nie starczy.
Więc końce tematem za znowu smutnym który był w tamtym roku i znowu się powtarza .Bowiem nie dość ze Polecisz na wakacje za ciężko zarobione pieniądze do nie wiadomo czy wrócisz .Znowu ludzie tym razem młodzi nie mają jak wrócić  czy firma Viki  travel zapłaci za to co zrobiła .Chyba raczej w Polsce poczuje się bez karna.
 
Znowu jak  chodzi o moje podwórko wychodzi ze z niczym nie jest kolorowo .Zdenerwałem  się na mojego kuzynka  który zaczął na mnie krzyczeć zresztą potem ja na niego. Jakoś go nieraz nie trawię .Ze taki fajny gościu tak  jak on tak się zmienił on jest strasznie nerwowy .Ale ma też swoje powody  no i swoje chore jazdy .Poleciały kurw… i Hu.. plus ja ci zarasz przy pier..dole.
Takie nieraz mam chore jażdy.
No i mogę napisać ze spotkałem ostatnio mojego znajomego z klasy zawodowej z którym się uczyłem . Tak latka szybko lecą,.
On wyruszł zmężniał  ma nawet zonę i dzieciaka  wliczając autko. Więc każdy ma swój świat  i swoje klocki .
Ja postanowiłem trochę walczyć sam ze sobą i z demonami w głowie  więc prawie co dzień się modlę o lepsze życie.Ale co to daje jak na rynku jest recesja  i inflacja(jak się nie mylę)I znowu widać ze na rynku pracy nie jest łatwo o normalną pracę i płace ludzie nawet w Polsce mają minimalne wynagrodzenie za które ledwo żyją a raczej wegetują .A jak czytam jeszcze GW ze Firmu nie chcą zatrudniać a płace rosną powoli to mam wkrur…Tak po całości..
Ale modlę się może on mi pomorze sztanc  mi na nogi  w tym pieklonym świecie Gdzie wcale polak z polakiem się nie zawsze dogada i nie zawsze to jest jedna rodzinna .
I tak a propos można znaleźć spokój w pustym kościele przy modlitwie gdzie świat jest takie zabiegany .

 
No i w odpowiedzi na jeden z nie licznych tak mało pisanych komentarzy.Ale przynajmniej wiem ze Ty Televel  piszesz mi komentarze  ty jedyna pamiętasz .
Witaj
Cały czas mysle jak żyjes.
Nie mam GG I dziękuje za komentarza .Moja blisko znajomo z daleka lub koleżanko  jak kto woli 
Tak więc miałem napisać ze pamiętam więc nie zapomniałem .
Ja wręcz mywałem ze ty zapomniałeś  o mnie jak naprawdę wielu którzy może po prostu nie patrząc na innych poszli w swoją stronę .
Ja na pewno nie zapomniałem tylko ze o mnie nieraz się zapomina .
Ale napiszę ci ze nieraz fajnie być zapomnianym samotnym jeźdźcem .
 
wtorek, 21 maja 2013, krzysztof213

Polecane wpisy