Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

O wiadomościach i nie tylko

Właśnie komputer mi strasznie zamula gdy piszę z małego miasteczka jakim jest Władysławowo. Dokładnie z biblioteki.

 


Tak znowu chociaż się staram i nieraz upadam i tak przez swoje błędy które ostatnio zrobiłem. Widzę z jaki ten świat jest cholernie kurw…depresyjny wszędzie na każdym kroku problemy a jeszcze zgubiłem kartę play i ten mój od dawna stały numer .
Co się dzieje z matkami ze zabijają swoje dzieci. Jak widziałem reportaż to jakieś slumsy He z napisem HWDP.
He u nas w miesicie  zauważyłem  napisz JP100% nie kojarzyć z Janem Pawłem. Pytam się w takich momentach gdzie jest Bóg. Bowiem tyle osób pyta o Boga i modli się do Boga. Zresztą sam nieraz staram się modlić do Jezusa w samotnośći. Inny do Buddy lub do Allacha  w całym świecie poszukają absolutu .
A życie nieraz takie niebezpiecznie i może zawsze się zmienić na gorsze .Starość też nie daje wytchnienia i jest pełna cierpienia.
Syria do Kolejny problem po Cyprze i Korei północnej i wcale nie lepiej się dzieje w USA. Wszędzie dokładnie wszędzie jakieś małe tragedie. Szczególnie świat  wiadomość pokazuje małe i duże tragedie .
Smutno mi się dziś czytało o dzieciach w Syrii .Ile tam dzieci straciło ojców .
Zresztą reżim  w Korei północnej  wcale nie jest lepszy. Słowo reżim już samo w sobie jest strasznie.
A Polska znowu czeka na wiosnę  i jest pod groźbą powodzi .I  co gorsza klęski żywiołowej  .I modlę się żeby tylko nasz zwykły chleb powszedni  nie podrożał za bardzo.
I bywają na Machatanie naszym Władysławowskim widziałem jak on świeci pustkami. I tylko pewno znowu biedronka jest zapchana ludźmi jedzącymi wózkami  .
Tak Televel nie myslę o samobójstwie bo mi każdy zakażał  myśleć o tym .Muszę żyć w tym nędznie skonstruowanym świecie .Tylko nieraz na chwilę takim pięknym i uroczym.
Chociaż uwierz nieraz jest tak ciężko tak samotnie i smutno ale widzę ze nie tylko mi .Bowiem smutnych ludzi z problami w Polsce jest masa taka mała nasza masakra
 
 
czwartek, 04 kwietnia 2013, krzysztof213

Polecane wpisy