Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

O wierze wczoraj i nie tylko

Dziś krótki wpis .No w porównaniu z innym ludzi na blokowisku nie taki krótki znowu Bóg wiara i Jezus w tle. Oraz oczywiście praca i święta których nie będę do końca niestety miał

Wracam do wczoraj w tym sobie pisaniu .Wracam do wczorajszego dnia oglądając dobry polski serial o nazwie tajemnica twierdzy syfów .Bardzo bo polecam chociaż momentami brutalny jest ten film,zresztą jak nieraz życie .

Kur..kurcze znowu wiara zdominowała wczorajszą rozmową ,i dobrze ze nie powiedziałem ze byłem u świadków jehowy 2 osobą .Którzy chociaż są katolikami a zieją nienawiścią do innych wiar .Jeszcze bój kuzyn zrobił z tego powodu awanturę .As miałem tych dwóch osób
dość as mama musiała wyjść z pokoju .
Co za czasy ze jedni drugich nie lubią .Co by było gdybym zmienił wiarę .
Znowu w kościele Jezus umarł za nasze grzechy i dużo ludzi poszło tą drogą nieraz nic nie zmieniając chociaż pewno są ludzie którzy coś tam zmienili .
Znowu Jezus szedł drogą krzyżową jak my idziemy w swoich problemach i troskach nieraz upadając


Dziś pierwszy raz od długich lat nie byłem na świeceniu pokarmów , na tak zwanej świeczońce .Praca mnie zdominowała całkowicie pochłonęła mój dzień. Ale nie byłem sam bowiem prawie wszędzie przynajmniej w paru resortach lub hotelach ludzie spędzają święta .

Już się nie czuje albo kto woli nie pielęgnuje ciepła domowego ogniska .I jest pewna grupa osób która woli tak spędzać święta .Nie czuć tej magi wszystkiego przygotowywania jak to robiły inne pokolenia.


I znowu prawie cały dzień w ciszy .A ręczne mam styrane i zmęczone,tak samo jak głowę tą monotoniczną pracą..Bowiem tysiące porcelany dziś pomyte .
I znowu życie okazało się dzi...Jak spiewał 2Pac life is bitch .Ja dodam życie nieraz jest dziw...a potem umierasz.
 
I tak dziękuje w odpowiedzi na komentarze jednej blogowicze która w ostatnim wpise zrobiła komentarz
Tez wszystkiego najlepszego zdrowia i szczęścia i trochę spokojnego w te święta .Aby było dużo odpoczynku i dużo dobrego jedzenia miłośniczko filmów. I dobrego jedzenia jak i ciekawej nieraz prasy kobiecej.sobota, 30 marca 2013, krzysztof213

Polecane wpisy