Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

Wiadomość i komentarze spojrzenia z Polski.

Tak więc jak chodzi o wiadomości szczególnie ze dawno nie pisałem o wiadomościach Tak więc będzie trochę chociaż ich .I tak wszystkiego nie ogarnę bo dużo się dzieje dlatego tylko takie informacje .Z Polski mam nadzieje ze ciekawe z moim krótkim komentarzem .


Emerytalny najazd ''Solidarności'' na rząd

Tak zgadzam się się z solidarnością w 100%

Czytując artykuł Z Gw

''S'' chce zablokować rządowy plan wydłużenia wieku emerytalnego i przeforsować obywatelski projekt referendum w tej sprawie, pod którym zebrał ponad 1,5 mln podpisów. Sejm ma o tym decydować w piątek.

 

Pewno podpisów by było więcej gdyby tak każdy miał prawo się wpisać .

I jak ma być dobrze jak tyle ludzi pracuje na czarno wliczający umowę zlecenie .A tyle ludzi wyjechało z Polski .

A rząd chce jeszcze robić pod górę.

Jak mają rodzic się dzieci jak koniunktura na rynku pracy nie sprzyja

Oto krótki tekst w poszukiwaniu statystyk Z Fosal.pl jak chodzi o stopę beżrobocia

W styczniu, jak co roku, gwałtownie wzrosło bezrobocie. Liczba zarejestrowanych bezrobotnych zwiększyła się w ciągu miesiąca aż o blisko 139 tysięcy do ponad 2,1 mln – wynika ze wstępnych danych resortu pracy. Tak dużej liczby osób bez zajęcia nie było od 2007 r. Natomiast stopa bezrobocia skoczyła w styczniu w porównaniu z grudniem o 0,8 pkt proc. do 13,3 proc. i również jest najwyższa od pięciu lat. 

 

Ps. Chciałem znaleźć Statystyki ale nie jest kolorowo ich znaleźć .

Seremet ws. więzień CIA: prawo do informacji nie jest absolutne

Sprawa więzien i bez prawnego trzymania ludzi w nich nieraz nie koniecznie winnych .Ma sprawę w sądzie .Tak więc jest coś na rzeczy .I ktoś powinien ponieść karę .

Ale jak to bywa w Polskim sądzie sprawa się będzie ciągnęła

Tak więc czytując słowa pana. Janusza. P z programu gość Radia Zet

Janusz Palikot: No nie bądźmy dziećmi, nikt kto udostępnia więzienia amerykańskim służbom wojskowym czy wywiadowczym, trwa wojna, w której Polska bierze udział, na terenie naszego kraju, który się zawsze chlubił tym, że u nas właśnie „za wolność waszą i naszą” nie ma zgody i nie było zgody przez lata w polskiej polityce na no właśnie na przemoc polityczną wobec słabszych. Zawsześmy się stawiali w obrazie społecznym po stronie tych prześladowanych, a tym razem żeśmy ramię w ramię z Amerykanami torturowali ludzi na terenie naszego kraju. No to jest haniebne dla Polski, Polska powinna za to przeprosić. W tej sprawie się powinni wypowiedzieć najważniejsi polscy politycy, Leszek Miller się powinien z tego wytłumaczyć i opinia publiczna powinna ocenić czy ludzie, którzy doprowadzili do powstania więzień w Polsce, mają prawo funkcjonować w polityce.

I z tym się zgodzę w 100%

Tak więć pomimo tego czyli wojny ekonomiczniej .Szukaniem pracowników a raczej nieraz wybieraniem .Bowiem pracodawca wie ze moze wybierać wie ze nieraz może robic co chce stąd się biorą nierówności Jakoś żyję tylko jak.

I jak tutaj się nie martwic jak wiadomości nie są zachwycające .Jak znowu strajki i gdzie nie gdzie wojny .A ludzie nie żyją nieraz dobrze .Zresztą sam nie żyję dobrze do końca .

OOJ LEPIEJ SIĘ NIE WKRĘCZAC WE WIADOMOŚĆI AlE CHYBA SIĘ JUŻ NIE DA.

Ps.Zresztą zwykli ludzie zawsze mieli po górę jak chodzi o te wiadomości

środa, 28 marca 2012, krzysztof213

Polecane wpisy