Bardzo osobiste przeżycia z mojego duchowego życia .Oraz z mojego małego świata i nie tylko Z końca świata
Blog > Komentarze do wpisu

O bólu życia . Oraz o spacerze ,trochę muzycznie

Pies leży odpoczywając . Okno otwarte na oścież Za oknem ludzie pędzący na plaże łapać ostatnie promienie słońca .Pokój posprzątany .Czyli znowu odkurzanie i trzepanie pościeli .Taki zwykłe rzeczy które trzeba czasami zrobić szczególne jak jest pies który linieje i wszędzie ta sierść .Chociaż plecy kurewsko bolą jakaś kontuzja się wtarła bo ćwiczeniach .Ale o tym wpisie W moim osobistym pamiętniku z końca i początku świata

Życie płynie szybko niespodziewanie .I jest smutne jak i również wesołe

Płyniemy przez życie nieraz weseli nieraz smutni. Rozbijając się nieraz tonąc .A co do innych moich jazd do dużo wczoraj mnie ominęło. Skoda ze tak ważna sprawa jaką był koncert Lamp. Chociaż na szczęście został YouTube .

Tak więc prezentuje ten oto kawałek który odzwierciedla mój stan dziś .


Róże demony jak kto woli nie dobre stany emocjonalne mnie nawiedziły .

Smutek Samotność zagubienie Depresyjne wręcz loty wliczając Ból .Takie czasami jest do życie w mnie .Nie takie romantyczne .Jestem niedoszłym samobójcą. I tylko bóg i ludzie sprawili ze żyję w nieraz w depresji życia..

Chodząc nieraz do kościoła Bojąc się żeby znowu nie zwariować .Zresztą wczoraj byłem w nim przechodząc aleją gwiazd sportu , aleją raczej gokartową .Bowiem jeszcze ona żyję letnim życiem gdzie ludzie spacerują a dzieciaki jeżdżą na gokartach .

Wracając widok lampionów puszczanych na plaży mnie ucieszył .Zresztą taki hit sezonu .

Tylko skoda ze nie zrobili prawdziwej promenady jak chodzi o plaże chociaż taka miała być w planie .Nawet nie ma oświetlenia

Ale ktoś mi kiedyś powiedział ze żyjemy w piekle życia .A czasami tak jest na szczęście tylko czasami .Ale ja w nim jestem sam .Chociaż nieraz widząc tą depresje w ludziach ten smutek w oczach . Widząc też inne rzeczy. Bowiem niektóre rzeczy as promieniują z ludzi taka niewidziana metafizyka .Pewno tak samo jest ze mną .

A jak chodzi o piekło życia polecam tą piosenkę na zakończenie


piątek, 26 sierpnia 2011, krzysztof213

Polecane wpisy